Хайде на театър - 11

  • 47 232
  • 769
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 384
Много свежа тема ☺ Мнение за Ревност с Мария Сапунджиева и Асен Блатечки 😊

Блатечки и Сапунджиева не ми паснаха като двойка,
но Стефан Иванов беше прекрасен, както и Пепа Николова!
Като цяло клише до клише - спокойно може да се пропусне.

Последна редакция: пт, 19 апр 2024, 13:37 от Mapu

# 496
  • Мнения: 970
Много свежа тема ☺ Мнение за Ревност с Мария Сапунджиева и Асен Блатечки 😊
За мен беше страхотно и много смешно.

# 497
  • София
  • Мнения: 9 966
По-назад споменавате: "Антитъга“, реж. Антон Угринов, Театрална работилница "Сфумато".
Нещо в тази тематика да препоръчате?
Иначе ще гледам да го посетя
Пп. Последно гледах Боклук в 199, но само на едно място ме ...затрогна, може би тематиката не ми беше близка..

# 498
# 499
  • Мнения: 389
Прекрасна е Елена Телбис, много задълбочена, интелигентна и различна. Както тип актриса ми прилича на младата Светлана Янчева, което много ме радва. Българският театър и кино има нужда от такива актриси. Масовката си я знаем.

# 500
  • софия
  • Мнения: 25 910
Поредна отменена постановка в Народния - "Камбаната". Трябваше да дойдем, за да разберем.

Последна редакция: нд, 21 апр 2024, 19:38 от zvаnchе

# 501
  • Мнения: 545
Бяха, но не биха го гледали пак, а изтичаха вкъщи и си пуснаха парченцата от версията от безплатния ковид стрийминг в ютуб.
Та оркестърът беше квинтет + 4 синтезатора! С Кристин на плейбек във възловия певчески момент.и преиграваща и опошляваща Кристин в най-интимните и драматични сцени...
Разочарована съм.
Прекрасният Фантом не можа да елиминира тези констатации.
Аз не мисля, че преиграваше Кристин. Като играеш пред няколко хиляди души, си трябва известна доза театралничене, така че и тези на последния ред да видят нещо. Не знам, ти може от първия ред да си я гледала, затова така.
Иначе, аз лично очаквах по-зрелищен и грандиозен спектакъл. Май и тези около мене.
Много съжалавям, че не си спомням добре постановката в Музикалния театър и не мога да направя сравнение.

Последна редакция: нд, 21 апр 2024, 21:12 от Flo Ann

# 502
  • Мнения: 5 604
Поредна отменена постановка в Народния - "Камбаната". Трябваше да дойдем, за да разберем.

Еее, звънче, съжалявам, че сте се разкарали. Видях следобед на страницата на Народния и мислех да пиша, но реших да не "спамя".
Много постановки отменени напоследък...
Сега пишеше поради "заболяване на актьор".

# 503
  • софия
  • Мнения: 25 910
Трябва да се науча да преглеждам страницата на театъра преди постановка. Особено днес изобщо не ми не занимаваше да се оправям.

# 504
  • София
  • Мнения: 23 138
Аз успях да гледам днес в Народния "Неведение". Имаше няколко актьори в публиката, но само Александра Василева я знам като име, другите трябва да ги проверя в страницата на театъра. Мирослав Боршош също беше в публиката. Иначе на мен много ми хареса моноспектакълът, но на приятелката ми изобщо. 😃

# 505
  • Мнения: 31 389
Тази вечер гледах “Оскар” в Сатирата. Разбих се от  смях. Руслан Мъйнов е чудовище на смешките. Два часа не се спря. Препоръчвам, ако търсите два часа смях.

# 506
  • Мнения: 1 878
Сатирата пак предлага...

СЕДМИЧНО БОНУС ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Скъпи зрители на Сатиричен театър "Алеко Константинов",
🪻По случай предстоящите пролетни празници, специалното ни СЕДМИЧНО БОНУС ПРЕДЛОЖЕНИЕ за вас е:
🪻от 22 април (понеделник) до 28 април (неделя)
цените на билетите за спектаклите от репертоара на Сатиричен театър "Алеко Константинов" са с 50% ОТСТЪПКА от редовната си цена!
🪻Седмичното ни БОНУС предложение важи единствено при покупка от билетната ни каса!
🪻Очакваме ви всеки ден от седмицата между 10:00 и 20:00 ч.!

Друг е въпросът какво може да се избере...

# 507
  • Мнения: 5 825
И аз се замислих...
Какво може да препоръчате нещо хубаво в Сатирата да се гледа? Кои постановки си  заслужава да се гледат?

# 508
  • Мнения: 1 225
И аз се замислих...
Какво може да препоръчате нещо хубаво в Сатирата да се гледа? Кои постановки си  заслужава да се гледат?
Влюбеният Шекспир е must, дано го играят още.
Има много позитивни отзиви за "Светици и первезници" но уви, не мога да се доредя за билети още.

# 509
  • Мнения: 5 825
И аз се замислих...
Какво може да препоръчате нещо хубаво в Сатирата да се гледа? Кои постановки си  заслужава да се гледат?
Влюбеният Шекспир е must, дано го играят още.
Има много позитивни отзиви за "Светици и первезници" но уви, не мога да се доредя за билети още.
О, и аз искам да гледам Светици и первезници", но наистина трудно се намират билети.

Общи условия

Активация на акаунт