Отговори
# 30
  • Мнения: 610
Най - често боледуваме през есенно зимния период.Гледам да приемаме повече сезонни пресни плодове и зеленчуци, билков чай и витамини
Интересувам се от имуностимулиращи продукти за деца.

# 31
  • Мнения: 3 916
Сравнително податливи са децата, ние не чак толкова. По тази причина бих пробвала детски и натурални продукти.

# 32
  • Мнения: 218
    За съжаление доста боледувсме покрай детето. Много искам да засилим имунитета на цялото семейство. Интересувам се от добри и ефикасни имуностимулатори за деца и за възрастни.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 9 710
Не считам, че имам слаб имунитет. Рядко боледувам. От началото на ковид епидемията започнах да вземам хранителна добавка със селен, цинк и витамини. Пия я през целия есенно-зимен период, през лятото почивам. Работата ми не е свързана с контакт с много хора и това донякъде ме "спасява" от вирусите. И малко дете нямам, та няма и кой да ми носи вируси от детска градина или училище. Имам и инфрачервена лампа, която върше работа при леки настинки и хрема.
Интересувам се от продукти за храносмилателната система и черен дроб, но не видях такива на сайта.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
През зимните месеци постоянно накой е със запушен нос, секрети, кашлица. Хапваме плодове и пием витамини/не много редовно/, но това не ни спасява.
Интересувам се от продукти за засилване на имунитета.

# 35
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Смятам, че синът ми има отслабен имунитет, останалите членове на семейството - не чак толкова. Пием много чай, мед, сезонни плодове, витамини, стараем се да прекарваме време сред природата.
Всички продукти ме интересуват.

# 36
  • Мнения: 1 001
Податливи сме на вируси и грип, на година поне по два пъти боледуваме. Слаби места са ни гърлото и носа. В тази връзка сме с отслабени имунни системи цялото семейство. Приемаме имуностимуланти и витамини, но без особен резултат.Лекувам малкия ,главно с хомеопатия.
Всички ваши продукти ми представляват интерес.

# 37
  • Мнения: 6 295
Малкият ми син беше с много слаба имунна система. Боледуваше доста често. По съвет на ЛЛ започна да пие сироп за подсилване на имунната система. Намалихме броя на боледуванията през есенно-зимания период на 2 пъти за сезона.
Интересувам се от всички Ваши продукти за подсилване на имунната ситема. Лично ние сме пробвали Бронховитал КИДС Имуно.

# 38
  • София
  • Мнения: 769
Определено се интересувам от продукти за подсилване на имунната система,защото детето ми е в начален етап ученик и всеки сезон боледува с по някой вирус.Спортува редовно,но това не е достатъчно.Като цяло прекарва за по-кратко време грипове и настинки,но все пак трябва и имуностимулатор,затова се включвам в играта Ви.

# 39
  • Мнения: 293
Да, определено смятам, че детето е със слаба имунна система. Тя ходи на детска градина и положението не е добре. Аз бях бременна през изминалата година и буквално половината бременност бях болна. Пили сме всякакви имуностимуланти, до сега не сме открили нещо, което да действа наистина. Интересувам се от цялото ви портфолио, най-вече от продуктите за деца.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 011
Смятате ли, че вие или детето ви имате слаба имунна система?

Да смятам, че аз и синовете ни сме със слабе имунна система в момента.

Колко често се случва да боледувате през студените зимни месеци и какви мерки взимате, за да предотвратите настинки и грип?

Поне 3 пъти боледуваме през земните месеци, давам им стандартните противо вирусни препарати.

От коя категория продукти от сайта на Мирта Медикус се интересувате?

От прудуктите за деца.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
Боледуваме нормално и аз и децата ми. Два-три пъти в есенно-зимния период. Подпомагам имунитета ни със сироп от бъз. За това имам интерес от Бронховитал КИДС Универсал Simple Smile

# 42
  • Мнения: 106
Определено сме със слаб имунитет, най-вече синът ми. Зимният сезон понякога се е случвало да боледува всеки месец. Аз винаги прихващам от него, но го изкарвам на крак. Интересуват ме имуностимулантите.

# 43
  • Мнения: 1 123
Смятате ли, че вие или детето ви имате слаба имунна система? Колко
Имам две деца, по-малкото е болно постоянно през грипния сезон. Боледува минимум два пъти месечно, давам му имуностимулант, плодове и зеленчуци, игра на село на чист въздух.
Интересува ме категорията за деца.

# 44
  • Мнения: 1 988
Смятате ли, че вие или детето ви имате слаба имунна система? Колко често се случва да боледувате през студените зимни месеци и какви мерки взимате, за да предотвратите настинки и грип?
От коя категория продукти от сайта на Мирта Медикус се интересувате?
Нормално е през зимните месеци имунитета да е по-слаб. Стараем се да използваме продукти на билкова основа и затова се интересувам от всички  Ваши продукти.

Общи условия

Активация на акаунт