Отговори
# 225
  • Мнения: 30
Преди мислих, че имам силна имунна система , но тази година ми се случва по-често да боледувам и да ми минава по-бавно, пия витамини , чай и избягвам местата със струпване на много хора .
Любопитни са ми всички продукти ,,най-вече тези за имунитет

# 226
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
Не
Слагаме си грипна ваксина и ядем здравословно.
Продуктите за деца!

# 227
  • Мнения: 59
Аз се разболявам веднъж годишно, но и двете ми деца са с доста слаба имунна система и се разболяват много често, понякога 2 пъти в месеца. Старая се да приемат витамини от естествени източници и достатъчно течности.
Интересувам се от детските продукти за подсилване на имунитета.

# 228
  • Мнения: 668
Да смятам,че аз и децата ми имаме слаба имунна система.
Започваваме още от есенния сезон и да пролет почти всеки месец сме болни.
Давам най различни витамини,но никакви мирки не са ни помогнали до сега.
Интересувам се най-много от детската категория,но с удоволствие ще пробвам и за себе си.

# 229
  • Мнения: 231
Смятате ли, че вие или детето ви имате слаба имунна система?

Да.

Колко често се случва да боледувате през студените зимни месеци и какви мерки взимате, за да предотвратите настинки и грип?

2-3 пъти, но детето ми все още не ходи на градинка. Храним се разнообразно с плодове и зеленчуци , излизаме на чист въздух и слънце. Давам сироп за имунитет.

От коя категория продукти от сайта на Мирта Медикус се интересувате?

Детските продукти за подсилване на имунитета.

# 230
  • Мнения: 1 776
Да, определено имунната система е отслабена значително в семейството. Tази зима няколко пъти се разболяваме аз и детето. Приемаме витамини и излизаме често навън за по-добър имунитет. Интересувам се най - вече от продуктите за деца и имунитет

# 231
  • Мнения: 179
Винаги през зимния период приемаме витамини и хапваме здравословно интересувам се от продуктите за деца и възрастни

# 232
  • Мнения: 471
Работя с деца и доста често в есенно-зимния период, когато те боледуват, хващам и аз някое грипче. Старая се да подсилвам имунната си система с различни имуностимулатори, витамини, мед, прополис. Всички ваши продукти ми представляват интерес и биха могли да ми влязат в употреба.

# 233
  • Мнения: 380
Интересувам се от продукти за чревно здраве, защото здравето идва от добрия баланс на храносмилателната система.

# 234
  • Мнения: 19
Последните години често боледувам от вирусни заболявания и в тази връзка се интересувам от продукти стимулиращи имунната система.

# 235
  • Мнения: 302
Имунната  ми система в момента е безкрайно изтощена. През последните  години си правя противогрипна ваксина, но полагането  на грижа за болен член на семейството до скоро съвсем  измести фокуса на грижи за мен...Проявявам интерес  към продуктите от всички  категории  за възрастни.

# 236
  • Мнения: 1 566


Изтеглени са късметлиите, които печелят продуктов комплект от Мирта Медикус. Това са:

D3s1
Golden_mom
Lila7
marie_k
monii
Pandachina
Reinа
Siyanchety
Yst_89
Лита


Честито! 💙

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 19.02.2024 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com, като упоменат, че са победители в играта на Мирта Медикус и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, както и координати за получаване на наградата:

☑️ три имена
☑️ адрес за доставка (моля, отбележете само желан офис на СПИДИ)
☑️ телефон за връзка


Благодарим на всички за участието!

Общи условия

Активация на акаунт