Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 445
Смятате ли, че вие или детето ви имате слаба имунна система? Да, колкото и стимуланти да съм взимала, все още имунната ми система е слаба. Колко често се случва да боледувате през студените зимни месеци и какви мерки взимате, за да предотвратите настинки и грип? 2-3 пъти поне боледуваме, лекуваме се с противогрипни препарати.
От коя категория продукти от сайта на Мирта Медикус се интересувате? От продуктите за имунна система

# 16
  • Мнения: 6 580
Детето ми е в градинска възраст и често боледува през зимния период.

# 17
  • Мнения: 609
Смятам,че имаме силна имунна система,която обаче аз поддържам с имуностимуланти цяла зима.
Интересуват ме основно продуктите за деца и бебета

# 18
  • София
  • Мнения: 1 621
Смятам, че имаме добра имунна система.
Не боледуваме често през зимните месеци. За да предотвратим настинките взимаме топли напитки - билкови чайове и мед.
Най-много се интересуман от продукти за храносмил.система и сърдечно-съдова.

# 19
  • Мнения: 844
Смятате ли, че вие или детето ви имате слаба имунна система? Колко често се случва да боледувате през студените зимни месеци и какви мерки взимате, за да предотвратите настинки и грип?
От коя категория продукти от сайта на Мирта Медикус се интересувате?
      Аз определено съм със слаба имунна система. А в момента даже и двете сме с актуалния грип. През годините съм пробвала доста варианти за подсилване на имунитета, но тази зима не ми остана време дори да помисля за превенция, че все нещо се лекува. Определено се интересувам от продукти, които биха подсилили имунитета ми.

# 20
  • София
  • Мнения: 574
Смятате ли, че вие или детето ви имате слаба имунна система? Да,  имунната ми система е слаба. Колко често се случва да боледувате през студените зимни месеци и какви мерки взимате, за да предотвратите настинки и грип? 2-3 пъти боледуваме, kато се лекуваме  с противогрипни препарати.
От коя категория продукти от сайта на Мирта Медикус се интересувате? От продуктите за имунна система.

# 21
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Децата спортуват активно и имат силен имунитет, но към края на зимата имунитетът пада и всички имаме нужда от малко помощ, за да сме здрави. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 999
Аз лично рядко боледувам. Случва се на 5-6 години веднъж да изкарам вирус.
Децата ми боледуват веднъж до три пъти в годината.
Въпреки рядкото боледуване, не е приятно и гледам максимално бързо да овладея ситуацията. Според мен е изключително важно човек да познава тялото си и да реагира правилно при първите симптоми.

Вкъщи се стараем да се храним здравословно, без да се прекалява с количества. Спортуваме редовно.

Интересуват ме продукти за деца, които мога да използвам при първа необходимост за засилване на имунитета и като естествена защита при първи симптоми.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 098
Здравейте!
Смятате ли, че вие или детето ви имате слаба имунна система?
Подсилвам превантивно, още от есента имунната система на мен и детето с пробиотици - за него - за деца. Витамини и минерали, здравословна качествена храна, спорт.

Колко често се случва да боледувате през студените зимни месеци и какви мерки взимате, за да предотвратите настинки и грип?

Не боледуваме често, защото приемаме имуностимулиращи хранителни добавки.

От коя категория продукти от сайта на Мирта Медикус се интересувате?
Последно си купих комплекта LONG LIFE. Предпочитам комбинации от няколко натурални продукта. Купувам промоционални пакети, за имунитет, тонус, отслабване.

# 24
  • Мнения: 301
Смятате ли, че вие или детето ви имате слаба имунна система?-Аз не боледувам често,но малкото ми дете в момента е в "ясленска" възраст и определено се случва да боледува,защото в момента изгражда имунитет.
Колко често се случва да боледувате през студените зимни месеци и какви мерки взимате, за да предотвратите настинки и грип?-На децата давам нон стоп от септември до април витамини и различни имуностимуланти.Старая се да прекарват повече време навън,при всякакви метеорологични условия.И да се хранят здравословно,с повече плодове и зеленчуци.
От коя категория продукти от сайта на Мирта Медикус се интересувате?-продуктите за имунитет при деца.

# 25
  • Мнения: 720
Непрекъснато някой е болен или се разболява. С малко дете ми се струва, че разболяването е верижна реакция. Тръгва най-често от малкия и детската градина и хваща после всички. Въпреки ползването на витамини и имуностимулатори, май не виждам много полза. Бих пробвала всяко нещо, което би засилило имунитета (не само през зимните месеци).

# 26
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Смятате ли, че вие или детето ви имате слаба имунна система? Да,смятам че детето и аз имаме слаба имунна система.Общо взето по цяла зима сме болни.
Колко често се случва да боледувате през студените зимни месеци и какви мерки взимате, за да предотвратите настинки и грип?За съжаление всеки месец през зимния период има болен вкъщи,ако не и всички.Пием чайове,витамини но сякаш няма голям ефект.
От коя категория продукти от сайта на Мирта Медикус се интересувате?-Интересувам се от всички категории .

# 27
  • Мнения: 3 546
Всяка зима цялото семейство взимаме витамини и хранителни добавки.  Без настинка и вируси не се разминаваме, но мисля, че минават по-бързо и не се стига до антибиотици.

# 28
  • Мнения: 256
След скоро прекарана варицела, детето е с доста компрометирана имунната система.Опитвам се да закрепя положението със здравословно хранене, повече разходки на чист въздух,витамини. Интересувам се най-вече от продукти за детето.

# 29
  • Мнения: 313
По-скоро детето е се разболява често. Предполагам, че  защото посещава детска градина. Подсилвам с билков чай и витамини, често излизаме по разходки.  Интересува ме категория продукти за имунитет при деца на Мирта Медикус.

Общи условия

Активация на акаунт