Любители на кучета - 139

  • 22 302
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 907
За много години, момичета и момче! Бъдете здрави, бъдете щастливи, бъдете обичани и обичайте! Нека само с хубави дни е изпълнена новата година и за нас и за кучаците ни 🤗

khaleesi радвам се, че се разписа и ни полаза таз пуФкава красотичка. Дано и другите, които се позагубиха да драснат някой ред, да покажат кучаци и да знаем, че са добре 🤗

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
За много години, здрави и мирни, мили момичета и момче!
Снощи беше кошмарно при нас… дали ще доживеем някоя по-спокойна нова година, не знам..

# 47
  • под тепетата
  • Мнения: 9 293
Ози ни остави да спим до 8! Подозрително тих беше и когато му слагахме закуската, чак се притеснявам. На двора мина лисица за добро утро, помаха с опашка и изчезна в мъглата. Не можахме да я снимаме , но и Ози нямаше да я остави да се разхожда из владенията му.
 Tari, съчувствам ви!

# 48
  • Мнения: 2 625
ЧНГ банда! Да сте живи и здрави 🍀❤️ Тайра снощи си беше добре, гледахме я на камерата, общо взето си спеше както обикновенно 😂

# 49
  • Мнения: 27
За много години,банда!Здраве,щастие и любов Flowers Four Leaf Clover
Кало снощи само се озърташе,когато почнаха фоерверките.Качих го на прозореца-с голям интерес наблюдаваше небето.Добре ги прие.

# 50
  • Мнения: 763
Честита 2024-та! Здраве и спокойствие ви пожелавам през новата година... и много любов Heart

Като казах любов... да живее Любовта!! Heart Eyes
Скрит текст:






Извинявам се за многото снимки, но те бяха толкова щастливи, че не мога да не споделя.
Зара е влюбена до уши в тоя малък сладур Blush

# 51
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Много са сладки и моя Бизунчо обича дългокраки каки 🤣🤣

# 52
  • sf
  • Мнения: 10 145
😆 И Нейо така. Като беше бебе , беше влюбен в една Шакира , алабайка, висеше й на крака като въшка, а тя въобще не го отразяваше.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 419
Честита да е новата година! Да е изпълнена с много малки и големи радости и хубавини!
Саско снощи от 8 ч е под напрежение от гърмежите. Ужасно е - на приятелка котето почина на 3 година през нощта след пукотевицата...
Сутринта на разходката се видяхме с прекрасната Кайра
Ето един мрънкалник

# 54
  • Мнения: 1 651
Честита нова година! Да сме здрави всички Flowers Four Leaf Clover

Мейпъл тази година не отрази гърмежите, което беше доста странно, защото при регулярни разходки нещо като тропне повече и търти да бяга.

Обаче ще стягаме положението, ето защо:


Краде и не дава да и бръкнеш в устата, за разлика от преди. Че и посяга да хапе. Порасна малко и вече се мисли за кой съм аз, ама ще ги променим нещата.

# 55
  • София
  • Мнения: 460
Честита Нова година, момичета, момчета и кученца!  Пожелавам ви здраве, здраве и само здраве!  Другото е лесно.
Поизпуснах темата, ама  болести ни налегнаха, не кучешки, човешки..
Оскар е добре, радва се на зарята колкото и да е странно Grinning
Бях ви казвала за кучето на село, дето го спасихме. Е, стана уникална нашата Хепи

Не е вързана, просто леля я държи да я снимам Stuck Out Tongue Winking Eye
Много добричка е, щастлива и си има цял един нов живот.
Оскар няма нови снимки, но да ви го припомня

И така, радвам се на всички косматковци и пак желая здраве!
Може би ще досадя на Whitefang  тези дни на лично.
Обичам ви!

# 56
  • Мнения: 30
Здравейте мили хора,
От месец имаме френски булдог на 7 месеца - Кари. За първи път имам куче и изпитваме затруднения с ученето да ходи по нужда на вън. Взехме я като беше на 6 месеца и лошото е, че до тогава е живяла в къща с двор и вместо на разходки просто е била пускана на двора и там си е вършила нуждите, което очевидно сега за нас представлява проблем.
Вкъщи си ползва пеленките и основно ходи само на тях, понякога (не винаги) ходи по голяма нужда докато сме на разходка, но имам чувството, че си мисли, че е абсолютно задължително да ходи по малка нужда вкъщи.
Реших да махна пелената, за да видя ще има ли някакъв ефект и ефектът беше пишкане, където и падне. Караме ѝ се, показваме ѝ, че не трябва.. но явно не ефикасно.
Много ще съм благодарна, ако някой може да сподели мнение и опит.

# 57
  • Мнения: 2 907
toni112233 моят съвет е, когато свърши нужда на вън да награждавате веднага с лакомство кучето и бурно с позитивен/мек глас да го хвалите с "браво". А когато вкъщи свърши някоя работа просто да подминавате с безразличие и да попистите, т.е. нито каране, нито хвалене, а най-малкото пък някое пошляпване. За целта при излизане винаги носи торбичка с лакомства на удобно за вадене място и когато кучето направи нещо добро, което искаме да поощрим веднага хвалим и даваме лакомство.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 6 016
Сурва, сурва година, весела година!
Съборена ограда в градина,
качен котарак на комина!
Изровени цветя в лехата,
подгонена мишка в нивята,
умрял плъх във гората,
бутнат стопанин в реката
(да не го болят краката!)
сдъвкан чорап на кревата,
намерен салам на земята!
Колкот косми по килима,
толкоз здраве в тази къща!
Живи здрави, догодина, догодина, до амина!

# 59
  • Мнения: 2 328
Честита Нова Година!
Да сме живи и здрави, ние и косматите ни любимци!
Прибираме се на първи сутринта и мамин сладък ще се счупи от стойки, гледам леглото му изгризано и ватата извадена. Дали от страх от гърмежите или от яд че го оставихме , загадка....последва разходка, храна и го вързах на къщичката му, ама кой да види че синджира не е скъсен( 3м) понеже много рядко го вързваме. Ами всичко в досег до него докопал, разкъсал, изял........оффф така ли ще ни тръгне годината.

Общи условия

Активация на акаунт