Любители на кучета - 139

  • 22 411
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 8 575
Елза ако ме подгони с таз' сурвакница, ще й дам всичките си пари и като свършат, ще търся къде да се скрия Joy
щастлива мама, отпуснали сте се по празниците - то кучето не е виновно Stuck Out Tongue Grinning

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 6 059
Тони, що Ханцузи заминаха покрай тез сурвачки... ММ още не може да й прости заради едни любими дънки. Тръгнал с парадните дънки куче да разхожда...

# 62
  • Мнения: 897
За много години. Пожелавам ви много здраве , щастие и късмет. За кучовците повече прегръдки, разходки и лакомства.
Аз да се оплача исках една спокойна и тиха новогодишна нощ ама няма ☹️ На 31 от сутринта ме болеше много главата /мислех, че не съм си доспала/ ама после след обяд като се почна едно кихане, сополи, болки в синусите и ухото направо ужас. Набързо приговихме за хапване с ММ, хапнахме и викам аз ще си легна малко....и съм си откъртила. В 12ч чух фойерверките/тази година повече пукаха/ и съм си заспала до към 9 сутринта. И на 1ви ми беше много лошо така само се местех от леглото на дивана. Питах ММ Съни как е реагирала на гърмежите  и той ми каза, че 5мин не им е обръщала внимание ама после си е влезнала в къщичката докато спрат. И ми вика, че ще вземе пиратки да й пуска за да я научи да си влиза и седи в къщичката 😂

# 63
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Честита нова година, приятели!❤️ От здраве да се не отървете!
На село имаше заря от 2-3 къщи, спокойно беше. Бари(пуделчето на приятелката ми)се скъса да лае милото, пък Ерос си обикаляше двора и душкаше.
Боряна, във вилната зона тук има един рошльо, дето страшно прилича на Оскар и като го видя, се сещам за него. Всеки път като отиваме към гората ни се хвърля да ни лае, ама се засилва и на метър от нас спира.

# 64
  • Мнения: 2 455
Привет на всички!Здрави и щастливи бъдете през Новата година!Лори си игра вчера и днес -с прекрасните Мокка и Нъки ,на mtz.В цялата еуфория пропуснах да ги снимам.Много ме е яд...          Иначе,ето я Рилопланинската Лори ,за новата тема. Виртуални прегръдки от мен и благодаря за хубата ни общност!

Последна редакция: вт, 02 яну 2024, 17:30 от Roo Roo

# 65
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 393
Вчера моето пухче стана на 10 години. Поне по паспорт е на толкова. При нас е от 2016, сякаш цял един живот.


# 66
  • Мнения: 2 378

Да,след прегледа се оказало нещо като цистит.Нямаше как да отида с мъжо, а държа на такива места да съм с него, че все нещо не е разбрал.Били са му две инжекций-Бускулизин и антибиотик.За първи път го водим в ОВК-Варна, ама никъде другаде не работеха.Мъжо каза, че било много модерно 😁Роки обаче бил уплашен. До сега където и да сме го водили на преглед е бил дружелюбен, винаги се е радвал на хората, и те на него.Явно нещо не му е харесало😁. От утре продължаваме с антибиотика и Бускулизина.Дано бързо да му мине. Другата седмица е на контролен преглед.
Тарталета, да ти е живо и здраво пухчето!

Сега прочетох за ОВК- Варна. Арес го водихме там предната седмица  да го претеглим, че неговата докторка няма такъв кантар . Мъжът ми също каза, че не го е виждал така да трепери. На входа ударил контрите и трудно го е накарл да влезе, а вътре се наложило дори да му помогне да се качи на кантара( той е на 20см от земята), което е странно.
 Явно миризмите са го уплашили.

# 67
  • София
  • Мнения: 8 575
Здрава и все така кралски гледана да бъде милата Рейна! Много обич и още поне 10 годинки заедно!

# 68
  • Мнения: 11 370
Много красива 10 годишна мадама! Да е жива и здрава още дълги години! Heart

# 69
  • под тепетата
  • Мнения: 9 332
Tintina, много готино наричане! Разсмя ме яко!
 Тарталета, здрава и все така глезена да е Рейна!
 Лори, такава компания си е за завиждане!

# 70
  • Мнения: 647






1 година разлика. Simple Smile
Да сме живи и да сме здрави, всички ние и нашите четирикраки и двукраки дечица. Simple Smile

# 71
  • Мнения: 167
Тарталета, жива и здрава да ви е госпожицата ❤️За контролният преглед Рокито ще си е при неговите хора, мъжо ще предостави информацията от имейл-а си.Лечението му помогна,което е и най-важното.Сега остана само да се решим и на тая пуста кастрация, и да минава и заминава. То е решено де, ама все излиза  нещо друго,и я отлагаме.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 10 605
Ооо,Рейна, да си здрава и много щастлива 💕

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 6 059
ЧРД на Рейна! Много кИфтета й пожелавам!
Рокито ми се струва, че е декорирал перваза на прозореца или греша?

# 74
  • sf
  • Мнения: 10 181
Рейна 🥰 Да си жива и здрава! Много години да радваш твоите хора!
Много ми е сладичка тази Рейна!

Общи условия

Активация на акаунт