Любители на кучета - 139

  • 22 311
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295

Плащам.
Ние сме си вкъщи. Това малкото трепери като дърт циганин при гърмежите, ще се гушкаме.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 725
Моят следобеден сън биде нарушен от гърмежи, разбирай Ксена, която започна да трепери и да ме бута с лапа. Явно едва ще дочакам 12.00 ч.

# 32
  • Мнения: 765
Само че, аз имам един въпрос. Днес за втори път се случва, Роки да се изпишка вкъщи. От бебе не го е правил.Сега се изпишка във банята, а сутринта в коридора.Няма нищо различно в поведението му, яде нормално, подскача, прави си неговите щуротий. Няма разлика и в интервала на разходките.Сблъсквали ли сте се с това отклонение 😁
Да! Изпусне ли се Зара вкъщи, почти винаги е цистит.

# 33
  • sf
  • Мнения: 10 145
И тук е ужас. Скъсва се да лае и да търчи из апартамента. Чудя се ако беше сам, дали щеше да е по-спокоен. Но все пак сърце не ми дава да го оставя сам.

# 34
  • Мнения: 166
Да,след прегледа се оказало нещо като цистит.Нямаше как да отида с мъжо, а държа на такива места да съм с него, че все нещо не е разбрал.Били са му две инжекций-Бускулизин и антибиотик.За първи път го водим в ОВК-Варна, ама никъде другаде не работеха.Мъжо каза, че било много модерно 😁Роки обаче бил уплашен. До сега където и да сме го водили на преглед е бил дружелюбен, винаги се е радвал на хората, и те на него.Явно нещо не му е харесало😁. От утре продължаваме с антибиотика и Бускулизина.Дано бързо да му мине. Другата седмица е на контролен преглед.

# 35
  • под тепетата
  • Мнения: 9 295
Там беше на стационар седмица Ози, изпращаха ни всеки ден отчет какво са правили, снимки, ехо...Спасиха го, след като се беше налапал с конци от въже - играчка като бебе.
  Засега сме така
 

# 36
  • Мнения: 371
Гърците явно не гърмят пиратки както при нас. Може и да не разбере Микс, що е това пиратка и страхува ли се от гърма😂 За сега си хърка блажено.

# 37
  • Мнения: 11 338
Още малко и да минават тез пукотевици и да се свършва със стреса на животинките!

# 38
  • под тепетата
  • Мнения: 9 295
ЧНГна всички!
При мен се чува като грохот, има страхотна мъгла и не се вижда нищо. Минахме метър този път.

# 39
  • Мнения: 11 338
ЧНГ 2024 г.!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 10 558
ЧНГ, моите откачиха, а бебето спи като пън, пу пу.

# 41
  • София
  • Мнения: 13 668
Честита нова година. Да сме живи и здрави ние и любимците ни.
Моят мъж спи, а кучето повръща. Идилия, но така е като го прехранихме с човешка храна.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 029
Честита нова 2024 година!
Нашия дребосък зарята не го уплаши грам. Обаче тази сурвакница, с която децата сурвакаха искаше да я изяде цялата и само лаеше подир нея. Много беше смешен. Joy

# 43
  • Мнения: 371
Честита Нова Година! Живи и здрави всички!
При нас гърмежи нямаше, само ракети. Макс не се уплаши , лаеше и гонеше светлините.

# 44
  • София
  • Мнения: 7 806
За много години и от нас с Джинката! santa2  
Девойката не обърна грам внимание на гърмежите и пиратките, а при нас ги имаше в изобилие, по някое време стана като на бойно поле. Затова пък се уплаши от звука на кухненския таймер - тези, дето се навиват с пружина и дрънчат да стреснат заблеяни домакини преди да им загори манджата в кухнята. Домакинята се стресна, а Джина направо се скри под масата. newsm43 Е, скоро изпълзя оттам де...
"Няма ли да ми дадеш малко от това в чинийката? Празник е, и аз душа нося!"

Общи условия

Активация на акаунт