Бачорски и златната ябълка - Тема 8

  • 29 083
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 387
Сгодените им приятели от Манджи пиянджи, да не са разделени. Йордан е в Турция и пиянстват с Даниел, а годеницата му празнува в София. Даже е тагната в стори на Георги.

Годеницата беше на сватба в Малта.  И аз се учудих, че е сама на сватба.
Георги и Михаела също не са в Турция. Атанас беше пуснал сторите, че първо празнуваха в офиса, после отидоха навън.

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 04:42 от Jules

# 61
  • Мнения: 191
Според мен са разделени, поне от около два месеца, тя навсякъде си е сама с приятелки, тя също излиза с разни бръмчалки, доколкото виждам.. Даниел отново се направи на пихтия, доста е зле работата, Наска сигурно се срамува

# 62
  • Мнения: 19 518
Доста голяма разлика в стила на празнуване на двойката Емилия и Петър и Даниел и Атанаска. Вторите се държат като отвързани тийнове по улиците на Истанбул. Всеки с мераците си.

# 63
  • Мнения: 3 843
Не знам как "кралицата" се сдоби с Нова година, обградена от брадясали тийнове с пластмасови чаши с алкохол. Все едно бяха в Сунгурларе, само че тя се беше барнала все едно ще я водят в Монако.  Нелепо беше.    За чий му беше костюм, като празнуването им си беше за анцузи и пластмасови туби алкохол.

# 64
  • Мнения: 171
Ами аз в предходната тема си казах, че Емилия отива в хубаво и възпитано семейство, но тогава ме нападнаха какви били и т.н.
Видимо нещата там са доста културни. Дано я приемат добре и нея, и детето.

Празнуването на Даниел и Атанаска само по себе си е готино преживяване, неангажиращо и забавно, но и не точно за Турция. Там вижданията са различни. И не отговаря на техния “стандарт”. Че и Рупецова с тях. Тая жена да беше ползвала пътуването до там, за да си оправи носа. Като карикатура е. (Съжалявам за лирическото отклонение, не се сдържах).

P.S. Елица си е с пръстена на ръката. Ако са разделени няма да носи годежния пръстен предполагам.

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 11:27 от Mom.of.two

# 65
  • Мнения: 1 387
Емели си беше с майка си, после се прибраха. Малкият Дани беше остане при баба Сийка, докато майка му и баща му празнуваха. Иначе Даниел иска деца, но някой друг да ги гледа. Атанаска няма да го остави да се забавлява сам, а тя да стои с децата. На баба Сийка се пада честа да отгледа следващото поколение.

# 66
  • Мнения: 723
Елито снощи е празнувала нг с приятелки.Една позната е била с нея.Мъже май е нямало като видях сторитата.Доста мъже ,пък бяха в Турция.Наска голямо вардене на Даниел ,чак и сестра си помъкнала.Родата,пък гледаха малкия и тях замъкна в Турция.Да не изтърват безплатно то.Другите как бяха облякани.Пък те като циркаджии.

# 67
  • Мнения: 171
Елито снощи е празнувала нг с приятелки.Една позната е била с нея.Мъже май е нямало като видях сторитата.Доста мъже ,пък бяха в Турция.Наска голямо вардене на Даниел ,чак и сестра си помъкнала.Родата,пък гледаха малкия и тях замъкна в Турция.Да не изтърват безплатно то.Другите как бяха облякани.Пък те като циркаджии.

Аз не мисля, че тук въпроса е “да не изтърват безплатното”. Мъкнат ги, за да им гледат детето. Това е.
Нека не обиждаме хората без да знаем истината. Може да не са простовати материалисти като дъщеря си.

# 68
  • София
  • Мнения: 622
Сгодените им приятели от Манджи пиянджи, да не са разделени. Йордан е в Турция и пиянстват с Даниел, а годеницата му празнува в София. Даже е тагната в стори на Георги.

Годеницата беше на сватба в Малта.  И аз се учудих, че е сама на сватба.
Георги и Михаела също не са в Турция. Атанас беше пуснал сторите, че първо празнуваха в офиса, после отидоха навън.

Майко, какви са тия VIP персони, които следвате? Като чета за тях, ме обзема чувството, че профилът на пиленцата от Монако е сатиричен.

# 69
  • Мнения: 11 190
Насьо изгонен да пуши на терасата. ПРАВИЛНО Wink





# 70
  • Мнения: 39 444
Атанас що деградира така?

# 71
  • Мнения: 7 643
Даниела има операция при Дилбер.

# 72
  • Мнения: 11 190
На нова година в Истанбул с гнусна българска чалга. Даниел пуснал стори с големи букви "само българска музика". И каква е идеята ДА ОТИДЕШ В ЧУЖБИНА, малко да се откъснеш от ежедневието и грижите в София, да смениш тотално средата, да си починеш... и пак да слушаш българска музика, да ти напомня във всяка минута за  България?



# 73
  • София
  • Мнения: 6 376
Какво и как трябва да се оправи на този нос?


Честита нова година!
Дано в темата четем по- малко злобни коментари за сметка на тези с чувство за хумор.
Нека всеки се забавлява и празнува както му харесва и му е приятно!

По-добре самолетен билет  отколкото скъпа дрешка Wink

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 13:32 от ~Étoile~

# 74
  • Мнения: 11 190
Чалгари в действие Wink





Общи условия

Активация на акаунт