Бачорски и златната ябълка - Тема 8

  • 28 961
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 380
Не казвали никога Даниел да е купил апартамент. Казаха ние сме новодомци, но не се уточни кой е плащал. Надали е Даниел.

# 31
# 32
  • Мнения: 480
Антон да не е чакал петнайсет години да го потърси майка му. Да я беше потърсил той, да я пита как е например, защо не му се обажда, има ли нужда от нещо...такива неща. И щеше да разбере много по-рано какъв е проблемът.
В епизода, където вечеряха в градината на Даниел, Антон сподели, че се е обидил, че при раждането на детето му преди 15г Олга не е дала няколко хиляди лева, за да си стъпи на краката. И затова са се отдалечили.

Личи си, че на Антон хич не му пука за майка. За мен е върха на наглостта да избяга при бащата заради пари и в същото време да очаква хиляди от бедната си майка. Че и да се обиди и да не я търси години наред.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Вижте, открих нов бутик на Шанел за Бачорски и неговите мадами:

https://www.instagram.com/reel/C1ABX2iolIR/?igsh=c3NudXBlN2RxbWE1
🤣🤣👍🏻

Изгледах епизода,беше интересен 👍🏻

# 34
  • Мнения: 11 012
Антон определено нещо не го слуша главата. Видно е с просто око. И с всеки епизод се убеждавам в това.  Дано щерката не е наследила от "интелекта" му.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 254
Някой май е бременна? Joy

На какво се основава предположението е мистерия, за разлика от броя на прочетените от коментиращата книги.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Пачки раздава

# 37
  • Мнения: 19 485
Коментарът за бременността освен неграмотен е и страшно нетактичен, направо просташки.

# 38
  • Мнения: 11 012
Някой май е бременна? Joy
"Искам двама вафли и трима кифли" е положението

# 39
  • Мнения: 8 806
Като са семейство на спортисти, защо никой син/дъщеря не стана спортист? Не са достатъчно 'бързи' май. Даниел е бил в спортно училище и до там.

# 40
# 41
  • София
  • Мнения: 1 126
На мен визуално не ми харесва.

И на мен визуално не ми харесва,но може да има добра душа. Което е в пъти по добре от Даниел.

# 42
  • Мнения: 5 096
И на мен не ми харесва, на подсъзнателно ниво го усещам като женчо, не алфа мъжкар.

# 43
  • Мнения: 19 485
То понеже Даниел е един алфа мъжкар.....плъх у брАшно точно това ми е асоциацията с тези руси мигли и бозава коса.

# 44
  • Мнения: 5 096
То понеже Даниел е един алфа мъжкар.....плъх у брАшно точно това ми е асоциацията с тези руси мигли и бозава коса.
Не коментирам Даниел (да съм казала за него, че е алфа).

Общи условия

Активация на акаунт