Спечелете комплект натурална израелска козметика Mommy Care

  • 5 523
  • 194
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 409
Да, имаме проблем с кожата не само през зимата, появяват се често червени петна или пъпки в различни места по тялото.

# 151
  • Мнения: 317
Използвам хидратиращ крем вечер  след баня и през деня бариерен  крем за лице за сега нямаме проблеми

# 152
  • Мнения: 2 670
Ползвам специална козметика за лице и ръце през зимата,  за да няма проблеми.

# 153
  • Мнения: 384
Колкото повече растат децата,все по-трудно ми става с избора на козметика...

# 154
  • Мнения: 5 767
Трудно ли се справяте с грижата за кожата на децата през зимата?
Доста по-трудно, кожата става доста суха, груба, лющи се. Всяка вечер и сутрин се мажем, но
все още не сме намерили подходящия крем.
С удоволствие бих изпробвала вашите продукти!

# 155
  • Мнения: 35
Аз използвам специална козметика за лице и ръце през зимата за децата  и  мен.

# 156
  • Мнения: 38
Децата ми нямат проблем със студа, така че може да се каже, че се справям Simple Smile Единствено проблем имаме с напукани устни и се справяме с балсам за устни!

# 157
  • Мнения: 465
Опитвам различни кремчета и лосиони, които ми препоръчват фармацевтите в аптеките и в повечето случаи имат добър ефект.

# 158
  • Мнения: 735
"Трудно ли се справяте с грижата за кожата на децата през зимата?" - все още не съм намерила подходяща козметика за четиригодишната ми дъщеря.

# 159
  • Мнения: 5 440
Дъщеря ми е с атопичен дерматит, който се изостря зимата. Трудно се справям.

# 160
  • Мнения: 5 148
През зимата са истинско предизвикателство грижите за кожата на дъщеря ми, защото студа влошава атопичния дерматит, който има и е много трудно да намеря подходящите продукти.

# 161
  • Мнения: 218
Беше ми доста трудно докато намерим подходяща козметика. Зимата особено е по-трудния период. 😊

# 162
  • Б
  • Мнения: 580
Дъщеря ми е с много бяла кожа. Изборът на подходяща козметика е много важна за нас. Много внимателно подбираме продуктите, които ще използва.

# 163
  • Мнения: 69
Използвам подходяща козметика за децата ми и не съм имала проблеми през зимата.

# 164
  • София
  • Мнения: 574
Зимата полагам повече грижа,защото от студа кожата се нуждае от допълнителна хидратация.

Общи условия

Активация на акаунт