🍒 Черешката на тортата 🍒

  • 69 694
  • 1 086
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 317
Може пък и да ни изненада. Шарлопова основно беше жена на мъжа си, той май не и позволяваше много публични изяви и разпищолване, та от немай кво да прави може да си е гледала децата и да се е понаучила да готви. Той ми се струваше, че поддържаше патриархален модел в семейството си и вероятно е изисквал от жена си да се справя със задълженията, които и е вменил, като едно от тях включва според мен  семейния уют и семейната домашно приготвена вечеря, та не се знае знае ли се. Е, не е била Мара Пепеляшка, ясно е, ама най вероятно е понаучила туй онуй за да му угоди. А, дали е така, тепърва предстои да узнаем. Grinning

Последна редакция: пн, 18 дек 2023, 07:19 от Джаста Праста

# 16
  • Мнения: 1 035
А аз се чудя как са я навили Шарлопова да участва. Нещо за реклама, за що ли?

# 17
  • USA
  • Мнения: 7 299
Тя пари си има,но няма телевизионно време и популярност,която толкова много й се иска да има.
Да е известна и разпознаваема на улицата.Да си буустне егото.
Иначе не виждам никакви други мотиви за нейното участие.

# 18
  • Glasgow
  • Мнения: 4 397
Тя не е ли участвала и преди?

# 19
  • Мнения: 7 197
А аз се чудя как са я навили Шарлопова да участва. Нещо за реклама, за що ли?

И мен ме учуди името ѝ сред участниците. Някак ми изглеждаше, че е твърде хай за предаване като Черешката.

# 20
  • Мнения: 15 317
Тя нали скоро беше при Мондьо, сега пък в Черешката, явно търси медийно внимание, както пише и Адоралова. И аз мисля, че това е мотива и за участие.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 876
Да де ама при такива медийни изяви понякога просто се излагат и то солидно.

# 22
  • Мнения: 15 317
Вероятно са на принципа: Лоша реклама няма.

# 23
  • Мнения: X
изпуснах му началото ама ще гледам са.

Салатата му не ми допада, засега. Изглежда вкусна, ама трябваше малко да понареже лимона и да го изтиска според мен.

Разнообразна му е кухнята, но като технология не ми харесва. Аз предпочитам всичко да е накълцано на дребно а манджите му все едри неща съдържат.

Последна редакция: пн, 18 дек 2023, 20:33 от Анонимен

# 24
  • Мнения: 20 172
Имам големи очаквания за тази седмица, с интересни менюта и хора.

# 25
  • Мнения: 15 317
Евалата на Халаф. Интересни ястия, бих опитала от всичко, а тия печени дюли ми зазвучаха много добре.

# 26
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 090
На мен ми харесва дома му, какво приготви, от всичко бих опитала с удоволствие, готин домакин, интелигентен и възпитан човек.

# 27
  • Мнения: 12 013
Имам големи очаквания за тази седмица, с интересни менюта и хора.
и аз така.
Всичко бих опитала от тая вечер. Харесвам хора с отношение към храната.

# 28
  • Мнения: 15 317
Обичам такива богати и разнообразни маси. Носят уют и изобилие, човек се нахранва с очите още. А, ако и домакина е приятен настава някакъв разкош от усещания и задоволство.

# 29
  • Мнения: 12 013
Джаста, точно. Удоволствие по всички параграфи.
Личи си, кой обича да яде 😈

Общи условия

Активация на акаунт