🍒 Черешката на тортата 🍒

  • 69 698
  • 1 086
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 113
  Не съм писала в тази тема досега, или поне не си спомням Simple Smile.
   С такова удоволствие изгледах този епизод... От господин Халаф имам впечатления само от телевизията. Сладкодумен, ерудиран журналист, деликатен в изказа си, благ в изказванията. Изглеждал ми е като човек, преживял много, интелигентен и емпатичен.
   Оказа се, че може и да готви Simple Smile. (Никак не е задължително.Хората могат да са добри и без да могат да готвят. Simple Smile  )
   Искрено му се възхищавам и радвам. Много ми беше приятно да го видя и в такава светлина, в домашна среда.
   

# 46
  • Мнения: 20 172
Колко е приятно в темата след снощният домакин, само положителни емоции. 😊
Обикновено критикуваме, и с право разбира се.

# 47
  • Мнения: 2 559
Е как да го критукаваме Мишо Мишо, като той успя да пренесе в домовете ни цялата палитра от арабски ястия.
И жалко, че не можахме да изслушаме всички истории, които сладкодумно разказва.

Последна редакция: вт, 19 дек 2023, 12:04 от *Биле омайно

# 48
  • Мнения: 20 172
Именно.
Иска ми се повече такива участници да канят.

# 49
  • Мнения: 2 414
Да, домакинът много приятен, може да готви, създаде атмосфера и т.н. Обаче аз имам критики - опипването на хляба и някак мърляво ми изглеждаше готвенето, не знам, сигурно заради претрупания плот. Аз харесвам чистите пространства, не ми допада тази натурия. Иначе явно всичко е било вкусно, щом бяха толкова въодушевени. Само една молба към операторите /знам, че е късно, но все пак/ - не снимайте толкова отблизо като ядат - не е много приятно. Коя е Маги, с какво е известна?

# 50
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Действително арабските жени приготвят минимум 10ина ястия , когато ще имат гости .. не е толкова сложно , защото се впрягат всички жени , всяка помага с нещо и то става бързо наистина
Аз уж "помагах" веднъж и ми дадоха да завивам лозови листа.. ма те по тънки от пръста  ми , що листи изхабих и нищо не стана , та накрая пълних патладжани хаха , че по лесно
Ама са опасни , не споделят какви подправки слагат , казват си само подправки за пиле, за риба.. ма аз откъде да знам кво има вътре, всичко се смесва и става уникално за мен ..
Къббето и aз го харесвам , но е много трудно за правене наистина
Тая Маги и аз не знам каква е ..
И всичките с едни опънати лица , като изгладени чаршафи са Grinning

# 51
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Ама са опасни , не споделят какви подправки слагат , казват си само подправки за пиле, за риба.. ма аз откъде да знам кво има вътре, всичко се смесва и става уникално за мен ..

Те така си ги купуват, подправка за риба, за пиле, за пилаф....
Видях, че слага сушени лимони и в други ястия ( азго знам само за супи) и със сигурност ще пробвам следващия път

# 52
  • Мнения: 2 559
За Маги ми излиза някъв хотел в Родопите, и че е моден дизайнер.

То за това при заможните араби не е прието жените да работят.
Само си представям по няколко основни.
Но пък всичко им е вкусно.

# 53
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
е те заможните си имат готвачи ..няма седнат да навиват сърми хаха
С удоволствие ще изгледам и довечера
жените нещо не ги харесвам , та ще ви чета вас май само

# 54
  • Мнения: 14 635
Снощи началото не го следах внимателно,че и аз сервирах.Ще гледам пак,защото долма искам да видя по-добре и разядката с тиквички.Имаше и по-засукан хляб,не просто ливански питки.Въпроса ми е,не видях сушеният лимон готов ли го купи?Също някой разпозна ли откъде пазарува?

# 55
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 210
....ще направим едно яйце на очи Smiley

# 56
  • Мнения: X
тоа домакин е весел, но не ми допада засега.

# 57
  • Мнения: 3 551
Хубаво чувство за хумор има Керемедчиев.

# 58
  • Мнения: 3 152
Керемедчиев така спокойно си сготви  , без напрежение , показа и актьорски заложби Simple Smile

# 59
  • Мнения: 12 014
Много харесвам Милен. Защо му беше тоя помощник?

Общи условия

Активация на акаунт