КОЙ ДА ЗНАЕ? - Тема 1

  • 28 625
  • 416
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 047
Замисъла е добър, изпълнението куца! Ако оставят участниците да разсъждават и да се изявяват повече, ще е  в пъти по-добре. Или поне малко да озаптят Милица и Сашко, че се не траят. И да- бързо ще омръзне, ако го дават всяка вечер.

# 31
  • Мнения: 11 017
А какво ще рече "СБ"? То когато се ползват съкращения, добре е първият път да се изписва цялото наименование, а след това в съкратения вид.
Прекалено конкретните варианти на отговор (които на пръв план ни се струват абсурдни) се оказват верният отговор.
Единственият въпрос, на който отговорих, още отпреди да са прочели отговорите беше този за Мохамед Али. За исляма е голяма обида стъпкването, замерянето с обувки и т.н. А да се настъпи името на пророка Мухаммад и на когото и да било от пророците, се счита за тежък грях. В шиитския ислям - името и образа на пророка Али, съответно. Той поне се изобразява. Хората, които си сменят религията (а не са по дифолт с нея цял живот) са доста по-стриктни в изпълнението на всички норми. Та това веднага лъсва като единственият вероятен отговор.
Маца се изложи с това, че "В Нидерландия е студено и затова носят чорапи". В Нидерландия и Белгия времето е много по-меко оттук, зимата е 5+ градуса и много рядко вали сняг, всичко това е заради Гълфстрийма. В Нидерландия не са имали минусови температури от много години. Така че... не е зле човек да има и малко обща култура.

# 32
  • Мнения: 3 331
СБ - "Стани богат"

# 33
  • София
  • Мнения: 1 773
СБ е "Стани богат" - тук поредната тема за предаването е вече 18-а. Понеже не е "Ергенът" (примерно, логично е следящи "онова" да коментират сега и "това").
ПС. Благодаря за бързо създадената тема!

# 34
  • Мнения: 11 017
Да, не го помислих.  Просто не влизам в темата "Стани богат" и предполагам, че там така се изписва. "Игри на волята" е ИВ, логично. За миг си помислих, че СБ е "сутрешен блок", хаха. То е ясно, че не е. На финалните подписи на "Кой да знае" видях имената на Нико Тупарев и Радослав Тушев? О, майкоооууу

# 35
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
И това ШООЛ ли е на Тупарев? Кой да знае.....
Сигурен ли си, че не ми се връща да чета финални надписи?

Иначе Милица много преиграва, не се трае. То бива, то може, но нейното е нетърпимо. И като вирнаха краката с Маца да покажат колко са...какво всъщност, гладки? И чак неприятно ми стана. Прекалената емоционалност не ми допада, чак изкуствено стои. То подскача, то пее, то....
Добър е замисъла, но наистина изпълнението куца. Въпросите са добри, но разсъжденията около отговорите ми идват ту мач. Още си жаля за “Голямото преследване“ и Ники Кънчев. Не знам това докога ще го изтрая. Не му предвиждам дълъг “живот“.

Аз знаех за ореха, за Мохамед Али, за бъчвата и Ниагарския водопад, а и за алкохола /това съм учила навремето/.
Тези със сигурност ги знаех, други предположих. А, за песимиста беше много логичен верния отговор.

# 36
  • Мнения: 14 635
Цитат
Маца се изложи с това, че "В Нидерландия е студено и затова носят чорапи". В Нидерландия и Белгия времето е много по-меко оттук, зимата е 5+ градуса и много рядко вали сняг, всичко това е заради Гълфстрийма. В Нидерландия не са имали минусови температури от много години. Така че... не е зле човек да има и малко обща култура.
Маца се лигави много тъпо. В Нидерландия си е студено.Още повече зависи и къде.Едно е Хага и Амстердам и още на север,една идея по-меко на юг.Вятъра може да бъде толкова гаден,че усещането си е като за минусови температури.Друго ме впечатли като чух въпроса.Типично е за тази нация да прави нефелни проучвания.Няма с нещо по-стойностно да се занимават,ами с това.Университетът в Грьонинген!Не за първи път чувам нидерландски университет да прави нефелни проучвания.
Скрит текст:
Тук в клюкарника имаше наскоро анкета от тамошен университет.От тенденциозно,по-тенденциозно.Беше за африканец от не си спомням коя част на Африка,работел в х-л у нас.Изчезнали пари,дошли,арестували го и полицията използвала насилие.....Защо според нас,са постъпили така с него.Тия какво мнение имат за нас,все едно ние сме по-неуки от най-затънтените части на Африка.Айде остави ни нас,но в самата Нидерландия имат толкова проблеми,които замитат,тръгнали да изследват за секса и чорапите.
Даже не знам и колко е обективно изследването.Нидерландците са много калени.Виждала съм посред зима да си ходи с мокра коса,която очевидно е била измита преди да излезе ''дамата''.Полуголи насред зверски вятър,какви чорапи да ги топлят по време на секс Thinking

# 37
  • Мнения: 11 017
Все  има различно виждане за "студено", аз сравнявам с България.
Скрит текст:
Карал съм зими и в Амстердам. Там е дъжд и пада до 2-3 градуса най-много, когато тук е под нулата и сняг до уши примерно. Всеки ден си пиша с близки в Нидерландия и неведнъж сме сравнявали температури. Там е мека зима и хладно лято. Тук като е жега лятото, там и е мрачно. Ние сме свикнали от  -20 до +40, там са си традиционно от +5 до +25 . И лятото чат пат удря 30 в последните години, за ден-два. Целият Бенелюкс е така, Нидерландия, Белгия... хладно, но не студ, от който замръзват локви, езера, реки... няма лед, няма и сняг. Чат пат вали сняг, но е инцидентно.
Да, Тупарев и Тушев ги пише последни. Загледах се, защото ми беше интересно кой е войсовърът на видеата, ама не видях.

# 38
  • Мнения: 2 110
Милица трябва скоро да я сменят - вярно не се трае тази лигня. Кой я е заблудил, че зрителя си пада по нейното лензене. Пъден пък ми е много скован и не предразполага участника.
Къде бяха Юлиан Константинов и Андрей Слабаков в Аз обичам България,  по-добре се справяха.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Гледах и ми хареса, но едва ли ще го гледам на всяка цена. На моменти Милица наистина е дразнеща.

# 40
  • Мнения: 40 931
Вчера пропуснах. Точно както бях казала - ако нямам какво да правя ще гледам, но ако имам каквото и да е, ще пропускам. Просто смятам, че е много несполучлив формат.

# 41
  • Мнения: 2 821
В праймтайма лиготии за секс - айде нема нужда да се показваме колко сме широко скроени.
Изключително тъпо, на втория въпрос вече го бях сменила Rage

# 42
  • София
  • Мнения: 22 948
Усещам, че няма да има втори сезон. Grinning

# 43
  • Мнения: 351
Снощи си причиних двата епизода един след друг. Няма да стане моето предаване. Върви скучно, въпросите не ми бяха особено интересни, а лигавенето ме натовари.
И аз не очаквам да остане дълго на екран.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 773
Даже вече си мисля, че Тъпаревщината просто се е уредила с нов договор, а междувременно са отворили участие (платено, оф корсе) и на Кадиев.
За видеата - та се изнервих на оня въпрос за птичката. Ами, най-интересното щеше да е именно видео как прави "лунната походка" на клонче. Ама видеото имало права. Ами не слагате такъв въпрос - като нямате "отговора", бе.
Нидерландското изследване за секса с чорапки... Да очакваме още въпроси, почерпени от наградите "Анти-Нобел" (?), където 99% от "нАучните приноси" са в графата "Няма и да ти хрумне"...
И, ако тук има "жокер - публиката" (който още не е влязъл в действие), да го върнат и в Стани богат!

Общи условия

Активация на акаунт