КОЙ ДА ЗНАЕ? - Тема 1

  • 28 625
  • 416
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 017
Усещам, че няма да има втори сезон. Grinning
Или поне не в 20 ч. наесен, когато ще са Игри на волята, пак на Тупарев, ама по другата тв

# 46
  • Мнения: 9 033
Вчера беше забавно. Като изключим забавните въпроси,другите са прекалено трудни дори за учени хора. Като онзи за корнифлейкса...

# 47
  • Мнения: 406
Не ми допада. Зачудих се само на мен ли. Забелязах хора в публиката да се прозяват. Явно не съм само аз.

# 48
  • Мнения: 11 017
Те се прозяват, защото са от рано сутринта на снимки (тоест недоспиване),  а това е вече третото предаване за деня, което снимат.
Скрит текст:
;Бил съм преди време публика и някои предавания се снимат по 3 часа единия брой. "Стани богат" също. 5 броя се снимаха от 8.30 до 23.30 в Киноцентъра Grinning
На мен предаването ми харесва и го гледам с интерес. Милица е хипевактивна, но... се преглъща някак.

# 49
  • Мнения: 406
Съгласна съм, обаче и аз се прозявах доста и лигавенето на някои хора не ми понася. Просто това е личното ми мнение. Нямам проблем с това други хора да си го харесват и да си го гледат.

# 50
  • Мнения: 9 033
И зеленооките,и левичарите може да са 2%. Не трябва да задават такива въпроси,чиито отговори трябва просто да ги знаеш...

# 51
  • Мнения: 11 017
И сметките на Пъдев не излизат много. Индия много отдавна мина милиард. Около 1.4 млрд са, почти колкото Китай. А световното население не чукна ли 8 млрд?
Мислех, че зеленооките хора са доста повече от 2%

# 52
  • Мнения: 40 931
Вчера гледах съвсем за кратко и останах с особено мнение по въпрос как човек можело да отслабне най-бързо. Принципно идеите за геоидната форма на Земята и за центробежната сила веднага бяха отчетени като вариант но прекалено теоретичен, защото ефектът е пренебрежим. От друга страна когато асансьор тръгва надолу (към подземния етаж както беше казано) поради ускорението хората вътре олекват. В екстремен случай, ако асансьорът се ускори с едно g (тоест свободно падане), хората вътре даже ще изпаднат в безтегловност (нали така тренират космонавтите - в пикиращ самолет). Е, никой асансьор не го прави това (освен ако не е скъсано въжето и не работят спирачките), но все ускорява с някакви десети от земното ускорение, което води до олекване и то осезаемо (на чувствителните хора им става лошо), следователно доста по-голямо олекване от бягането по Екватора. И обратното, ако асансьорът тръгва нагоре човек става по-тежък.

# 53
  • Мнения: 2 821
А какво става с парите, които се печелят? Това не трябва ли всяко предаване да се обяснява...нещо недовършено ми е такова...нагласенко Thinking

# 54
  • Мнения: 7 197
Поравно се разпределят за публиката, която е подкрепяла съответния отбор.
То е мижава работа Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 11 575
Чак пък мижава, те снимат 4-5 предавания на ден. Не ми се смятат, но зад Милица са взели сигурно по 150 лв вече. Нормално за публика в другите предавания се плаща 20 лв за висене от сутрин до вечер.

# 56
  • Мнения: 7 197
Не взима ли само публиката на спечелилия отбор? Щото Милица има само 2 победи досега. И една и съща ли е тази публика?

# 57
  • София
  • Мнения: 11 575
Нещо се обърках с броя победи, моя грешка заради спойлера. Някой беше писал в темата за Последния печели, че е бил и са снимали 4 предавания.
Сега си припомних, че зад Милица спечелиха 3000 лв и 1500 лв, колко бяха хората? 50 ли? Ако са толкова, са взели по около 90 лв. Предстои и днес да видим кой ще спечели и при кого ще отидат.
Тези зад Пъдев, пък само 20 лв. Толкова щяха да вземат като публика и в друго предаване.

# 58
  • Мнения: 11 017
Не взима ли само публиката на спечелилия отбор? Щото Милица има само 2 победи досега. И една и съща ли е тази публика?
Взима само на спечелилия отбор, но след половин часова почивка започват да снимат нов брой на предаването, който пък може спечели другият отбор. Тоест в края на снимачния ден никой не е капо̀. Броевете за цяла една седмица ги снимат наведнъж, в един ден. Това е измислено, за да не дава предаването пари за публика (защото тя почти винаги е платена), в случая тези пари се изработват от Пъдев или Милица, съответно. А те самите... предполага се, си имат добри хонорари, за да си хабят от ценното време и да участват.
Обикновено такива ежедневни предавания се снимат през уикенд. Една цяла събота и неделя се снимат общо 10 предавания, после един уикенд се почива. Не казвам, че този случай точно е такъв.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 773
Ако сте гледали внимателно първото предаване, публиката "зад" победителите взе вечерта по 33.33 лв. (по изчисленията на Кадиев). Вчера, по груби сметки си разделиха по малко под 28 лв.
Надявам се им осигуряват поне сандвич и вода. Не виждам как ще изкарат над 160/200 лв. за седмица. Но пък - за сметка на висенето - не е лошо при снимане на седмица за един снимачен ден, практически "ако седиш на правилното място", ги взимаш за 8-10 часа.

Последна редакция: чт, 04 яну 2024, 21:56 от EmBrother

Общи условия

Активация на акаунт