КОЙ ДА ЗНАЕ? - Тема 1

  • 28 621
  • 416
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 551
ще е един сезон това предаване, мисля. капитаните са от екипа на предаването. това е супер тъпо и оставя усещане за нагласяне на резултатите. гледам, но нещо не ми е истински куиз.

# 16
  • Мнения: 11 017
Аз не видях каква сума спечели отборът на Милица.  Иначе предпочитам игрите, от които научавам нещо (тази е една от тях), Стани богат и Последният печели също. Ето това за бучката захар до сиренето, да не плесенясва... откъде ще го знам Grinning Тоест нещо, което може да ти е полезно в живота. А игри от типа "Сделка или не", да гледаш някакво театралничене, бурна радост или сълзи за спечелени или съответно загубени пари... е безумна. Самият зрител с какво се обогатява от гледането на игра тип "Сделка или не"?

# 17
  • Мнения: 1 540
1400 лв спечелиха Милица и Ернестина
42 човека  зад техния отбор
по 33.33 лв на човек си разделиха публиката.
Парите си делят хората зад отборите и то само победителя.
Писаха в другата  тема който е ходил публика и ако са двама човека
се разделят, че поне единия да има сигурен някой лев
Първия ден при снимани 4 записа
било 3 на 1 и много не били доволни, че само един хонорар взели, а другите по 3 хонорара.

# 18
  • Мнения: 11 017
Писаха в другата  тема който е ходил публика и ако са двама човека
се разделят, че поне единия да има сигурен някой лев
Коя е другата тема?

# 19
  • Мнения: 14 635
Гледах малко.Интересно ми беше,но едва ли ще го следя всеки ден.

# 20
  • Мнения: 1 540
Писаха в другата  тема който е ходил публика и ако са двама човека
се разделят, че поне единия да има сигурен някой лев
Коя е другата тема?
Някой беше писал в темата за Последния печели , но не го намирам мнението
че е бил в публиката на 4 записа.

# 21
  • Мнения: 2 109
Гледах го - тъпо беше. Падам си по куизове, ама Милица ми е ужасна с нейното преиграване и правене на интересна. И това мяучене като спечели. Не ми допадна, малко като куизовете на Гала ми прилича.
Нещо не е доизмислено като концепция.

# 22
  • София
  • Мнения: 12 409
Не очаквах, че ще го излъчват всяка вечер. Мислех, че е един път в седмицата. Дано го разчупят малко.

# 23
  • Мнения: 7 848
Всеки ден ли ще е?
Не можа да ми задържи за дълго вниманието.

# 24
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
На мен ми беше скучно и няма да го гледам.

# 25
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
И аз го гледах.
Хареса ми, но то след нощно новогодишно дежурство и шетане цял ден на първи след него вероятно и Евгения Джаферович бих гледала /за протокола - не я харесвам, ама изобщо/. Милица и на мен ми е пренавита и твърде емоционална, но пък Ернестина беше добър първи избор. Данчо Караджов беше безличен, а Сашко Кадиев не ме подразни нито веднъж. Може и да съм се бъгнала де......Blush
Докато няма друго за гледане ще му дам шанс когато имам време, на мен ми допада това, че може да научавам и научих снощи неща, които няма откъде да ги знам. За сиренето знаех, но пък за корнфлейкса например не, за гумения балон....

# 26
  • Мнения: 40 931
Докато няма конкуренция сигурно ще го поглеждам с едно око, защото не изисква да се следи фабула, в удобно време е, има и какво да се обсъжда и псува в семеен кръг... Та няма да остане без публика, но ако се появи някаква конкуренция зарязвам от раз. И определено предпочитам "Стани богат".

# 27
  • Мнения: 11 017
Аз ги гледам само заради самите въпроси и да видя дали мога да отговоря и аз. Иначе тия пренавити моми трудно ще ги издържа, голямо театралничене, голямо нещо... Милица прекалява.
Да видим довечера Маца как ще се справи.

# 28
  • Мнения: 7 197
И аз като Мери Ан и ЧС.

Допадна ни, в смисъл, че ние харесваме такива шоута с въпроси, в които да научиш нещо ново и любопитно.
Не е натоварващо, леко и неангажиращо върви.
Иначе в частта Шоу не са се справили добре. Скучно е, участниците не ми бяха интересни. Особено Данчо Караджов беше като заспал. И Пъдев (ли му беше името) не ми харесва като водач на единия отбор. А в днешния епизод ще е с жена си, някаква анонимница. Аз поне не съм я чувала.
Малко по-атрактивни участници да викат.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 773
В "частта "шоу" направо са се ос--ли. Даже услужливо продължават с повторенията в СБ, което е преди новия "мега куиз". Ама какво да очакваме от бТивито? Толкова си могат.
За 2 епизода уж е рано за тежки обобщения, но:
Не ми харесва идеята (макар пак да е чужда - но може пък другаде СБ да е "отекъл"), нито реализацията.
Въпросите са някак в друг алгоритъм от СБ и засега гледахме само заради тях.
У дома харесваме Милица Гл., но трудно ще я издържим всяка вечер след 5-6-7 нататък. Регламентът също е "жми градът". Ако е вярно, дето онзи от публиката е написал за резултат 4:1 тази седмица - вече може да проверим дали нейният дует ще бие с 4:1 в петъка. А спечелената сума отивала в публиката - ами да видим (поне тази седмица - ако съм чул добре) дали ще я ползват като жокер. Дали "Фремантъл", дали "Босфор БГ ТВ" - начинанието е "С трици маймуни ловим"... и ги хващаме даже.
Анти-логика и двете ТВ оставиха късните новини в зимен сезон от 23.00, а Нова даже въртят "отсреща" незнайно от колко години стари "Черешки".
Боже, колко лесно ошараниха народонаселението в територията - във всичко почти, то да е само в екрана...

Общи условия

Активация на акаунт