Бачорски и златната ябълка - Тема 7

  • 38 409
  • 742
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 170
Аз съм потресена от факта, че тези хора в “живия живот” не се виждат, не се чуват, а се съгласяват да участват в този цирк. Ценностна система - 0. В този епизод (без Атанас и Георги) всички се показаха в лоша светлина.

# 721
  • Мнения: 11 187
Чат пат се чуват и виждат. Ама не всички.

# 722
  • Мнения: 5 903
аз пък не разбирам как може да водиш родопската рода по света, да им плащаш хотелите, самолетни билети. И не само на тях, ами и на Генерала. А за майка си и сестра си да нямаш пари и дори да не им вдигаш телефона. Иначе за пред Инстаграм колко много ги обича, как държи на тях. Пълен фалш. Толкова ли не може да купи на майка си малък апартамент, че жената да има къде да отседне в София? Много велики бизнасмени.

Дребнавостта на Олга и Розалия и на мен не ми хареса. Това е толкова натоварващо да си обкръжена от хора, които не знаеш в кой момент ще обидиш.
Ама някои хора си представят купуването на апартаменти като купуване на 100 гр. кашу 😀 Изобщо не мисля, че Даниел разполага с много свободни пари.Да имаш бизнес далеч не означава, че грабиш с шепи от фирмената сметка. И не мисля, че той има силно печеливш бизнес. Тези, които имат такъв не приказват и не парадират. Не знам защо постоянно хората казват: няма лоша реклама. Напротив, има. Аз все още не разбирам, кой е дал тъпата идея това семейство да си покаже долните гащи! Има известни фамилии, които го правят, но всичко е премерено, внимателно премислено с пр-те им. Да не се развали имиджа, дори напротив, да го направят по - значим! А тук е някакъв бъркоч. В бизнес средите, но в истинските, а не тези от сп. Хайлайф, Даниел едва ли е приеман на сериозно. Много дрънка и е по-скоро като палячо. Има заучен репертоар, но всичко при него е повърхностно и някак евтино. Евтин е и имиджът му. И всички са такива. Няма лошо, но претенциите им ги правят комични герои. Предните епизоди не гледах, но последния-да. Исках да опозная майката. Не си струва да се ядосва, обижда и притеснява. Те децата й отдавна са й забили нож в гърба. Но, понякога се случва и нищо не може да се направи. А Розалия трябва да спре да се занимава с тъпотиите на братята си. Животът им в Швеция е добър, не е никак малко постигнатото от тях двете. Рози просто трябва да живее, да се радва на живота си и да сложи кръст на всичко в България.

# 723
  • Мнения: 1 387
Купуването на малко жилище 100% му е по възможностите. Не говорим за Витошка, може и в по краен квартал да вземе. Пари за офис има, да заведе цялата рода в Дубай също. Въпрос на желание е според мен.

# 724
  • Мнения: 5 903
Купуването на малко жилище 100% му е по възможностите. Не говорим за Витошка, може и в по краен квартал да вземе. Пари за офис има, да заведе цялата рода в Дубай също. Въпрос на желание е според мен.
А според мен, ако нямаш достъп до банковите му сметки, е несериозно да говориш така. Няма да се учудя, ако е до уши в кредити, лизинги… Знам, че не е лесно в България за средния бизнес. Може и гащите му да са на кредит.

# 725
  • Мнения: 11 187
Е може и не само той да го купи, 4 деца има тази жена. Ама като гледам Атанас няма къде да живее, та спи при Гошко

# 726
  • Мнения: 605
За мен е кофти отношение да не покани собствената си майка да спи в Абдовица (родната им къща), а тя всеки път да е на хотел, а в същото време на всеки 3-4 месеца да води по почивки цялата рода на Наска - майка, баща, сестра, че и бабата и дядото приютяват в София.

В техният случай това Даньо да блокира сестра си в социалните мрежи наистина означава да ги изтрие от живота си. Те не се виждат наживо, Олга казва, че той все е зает и не вдига телефона и не се чуват с месеци. Явно поддържат връзка само през социалните медии.

# 727
  • Мнения: 7 643
Майка му и леля му не изглеждат да имат добро отношение към малкия Даниел и майка му , защо да спят при тях ? Не знам защо Даниел и Антон се изкарват толкова черни , Олга и Розалия със сигурност имат голям принос за охладнелите им отношения .

# 728
  • Мнения: 192
Здравейте.
Влизам в темата за да чета какви ги пишете за Бачорски.
И на мен сестрата на Дани ми е симпатична. А Георги е много готин. Но излиза само с натокани мацки и това че слуша
онзи вид музика не ми харесва.
Това което не ми харесва е, че си движи главата странно.Wink когато казва че не харесва нещо, примерно дивана. Той ще е прекрасен баща. Съдя по връзката им с Емели.
Много ме кефи и брата Атанас.
Бащата е постъпил гадно като ги е изоставил. Аз простих на моя баща. Бъдете в мир със себе си!

Последна редакция: сб, 30 дек 2023, 22:34 от LaLeone

# 729
  • Мнения: 605
Майка му и леля му не изглеждат да имат добро отношение към малкия Даниел и майка му , защо да спят при тях ? Не знам защо Даниел и Антон се изкарват толкова черни , Олга и Розалия със сигурност имат голям принос за охладнелите им отношения .
гледала съм всичките епизоди и не съм видяла някой да е казал нещо лошо за бебе Дани или да имат лошо отношение към него. Та това е детенце. Розалия дори го беше качила в инстаграм като част от пост как щастливо си играе в двора на къщата в Абдовица и й се усмихва

# 730
  • Мнения: 11 187
@LaLeone Хехе, никой никого не съди. Тук е свободен форум и можем да коментираме всекиго. Не само хора, които познаваме Grinning А Атанаска сама се хвали за пътуванията си със снимки. Не е нужно да отговаряме на въпроси от рода на “откъде знаете?”

# 731
  • Мнения: 5 725
В това семейство наистина всичко е толкова сбъркано...
Розалия се сърди, че баща и има любимци сред децата , а тя от своя страна има качена снимка в профила си с Емели с текст, че не можеш да заповядаш на сърцето си кого да обича и на нея Емели и е любимка.

Антон пък избягал при баща си за пари, но когато се родила Андреа най-нагло чакал няколко хиляди и от майка си.

Олга не мисля, че драматизира... жената е имала труден живот, 4 деца е отгледала а те от своя страна не и се обаждат с месеци.

# 732
  • Мнения: 11 187
А дъртият Бачор явно е искал от Олга да ражда едно след друго до откат, както се е и случило. Даниел няма на кого да се метне! Плюс, че е и женкар.

# 733
  • Мнения: 192
Наистина не искам да се изказвам зле но дъртия Бачарски как е намерил тези жени до себе си? С този външен вид. Антон имам чувството че не прилича на никой външно поне. Жена му е доста смирена.

# 734
  • Мнения: 29
Аз пък наистина не виждам какъв е проблемът, че жената на Даниел е качила снимки с Емели. Тя е жена на баща ѝ и е в живота му още от самото ѝ раждане. Колкото и отвратително да са постъпили, животът продължава и Атанасия очевидно се грижи за нея и участва активно в живота на детето, то няма и как да не участва, за да има истинско семейно време с баща си Емели - там ше е и жена му. Ако не беше отразила рд на Емели, пак щеше да е проблем. Олга и Розалия адски натоварващи и самосъжаляващи се. Антон е близо до дивак. Даниел на моменти има доста трезво мислене, на други съм в ступор - нямаш време да звъннеш на майка си? Трябва да пише във вайбър, за да ѝ върнеш обаждане? Или има някаква дълбока обида между тях или за мен е необяснимо. Дано Атанас и Георги намерят щастието си и Атанас да се успокои, защото този прилив на емоции му пречи. Интересни и токсични типажи за повечето.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт