Отговори
# 45
  • Мнения: 19 883
Добро утро!

///
Помагайте! Някой е изкупил любимият ми шампоан навсякъде. ТЪрси се!
Скрит текст:
https://makeup.bg/product/9246/
ПОне половин или 1 кило големина.

# 46
  • Мнения: 2 857
В немския Амазон има, ако не го откриеш другаде. Но и транспорт до БГ ще трябва

# 47
  • София
  • Мнения: 38 515
Добро утро! По принцип днес трябва да почивам, но пак тръгнах по задачи...

# 48
  • София
  • Мнения: 35 107
Виж в Арлен, керастаз купувам само от тях, големи разфасовки.

Аз търся роботчето на Пако на най- сносна цена за подарък, мъжки.

# 49
  • Мнения: 6 591
Че ходя, ходя, ама съм урочасана. Се някви вандамовци от запаса Stuck Out Tongue Closed Eyes


Къв запас, направо от обоза...

Тоа михлюз пако рабан ли се кри по бункери за единия край на света - този от 2000-та ?
И вие си купувате парфюми??? от него?

# 50
  • Мнения: 19 883
Не си търси поводи да бъдеш скръндза.
Една жена трябва да се обича всякак.
Не всяка, разбира се!

# 51
  • Мнения: 9 871
Че ходя, ходя, ама съм урочасана. Се някви вандамовци от запаса Stuck Out Tongue Closed Eyes


Къв запас, направо от обоза...

Тоа михлюз пако рабан ли се кри по бункери за единия край на света - този от 2000-та ?
И вие си купувате парфюми??? от него?
Бе, кат се замисля, тия от обоза поне са тествани за издръжливост, та няма ги отписвам. А и няма ми посегнат на козметиката, нито на пако рабанчето Joy

... и продължаваме със серията за млади шофьори Stuck Out Tongue Winking Eye

# 52
  • Мнения: 6 591
Ама една и съща ли?
------------------------
Що па скръндза? Ако ще сравняваме педераси, предпочитанията ми са към Жан-Пол Готие. Wink
Поне е веселяк.

# 53
  • Мнения: 7 947
обадих се да откажа женски уикенд..
не знам как точно стана, но в края на разговора неусетно бях приела..

# 54
  • Мнения: 15 317
Бо, Керастаз не ползвам. На Парусан съм. Мноо доволна.

Харесвах Пако Рабан. Преди. Сега не знам. Не съм сигурна. Тоя е луд по цялата глава.

И да ви черпя импровизирано водка тини с мариновани маслини. Ми, тва имах налично. Ходят си.

Последна редакция: чт, 07 дек 2023, 21:06 от Джаста Праста

# 55
  • Мнения: 19 883
Пуф, закупих украсата и е бухната под бюрото. Сега остава и да я оползотворя в близките дни преди КОледа. Laughing
//
Джастич, екстра ти се е получило тинито.
Парусан не е ли лечебен шампоан? не съм пробвала, ще взема за разкош и разнообразие. Керастаз не всички са ми ок, баш онзи съм си го улучила за моята непокорна и чуплива коса и ми е тамън – дава блясък и еластичност.
//
ПАко Рабан ми е сред топ брандовете за парфюми – нахални са, но интересни аромати.
Готие съм на кантар - не като да нямам доста, но са в графа въз и често клонят към границата с кича. Ако искам да съм натрапчива и забележима - фъс готиета.

# 56
  • Мнения: 15 317
Бо, лечебен не бих казала, но действащ, да. Косата ми става много хубава от него, но е за здрав скалп, ако има дерматит или псориазис не действа, чувам, че става по лошо. Инак за скалп без такива проблеми е топ.

# 57
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Аз украсих леко кантората днес Simple Smile



И да се оплача. Правиха ми някаква кератинова терапия... Едно, че ми падна тотално боята и сега съм жълта в главата като пате, второ, че ми е много сплескана косата без никакъв обем, трето, подстрига ме много късо отгоре, четвърто, не трябва да си мия косата 3 дни... Днес е втори ден, а се усещам мръсна, все едно не съм я мила една година... Не знам как ще издържа и утре. И как ще се гледам докато израсте.

# 58
  • Мнения: 15 317
Тая терапия тъй действа. Изтрай. Ако ти понася Кератин после ще имаш супер коса. След миенето. На мен, да. Но, ако не, просто ще имаш мръсна коса, която да измиеш. Сори.
Пп Тая година не знам дали ще украсяваме офиса, с тоя дзвер дето съм в една клетка, така да ми убива желанието, че сигурно няма. Тя всяка година ми го убива, но аз се боря, тази година ми е все едно. Просто не искам да се боря за елементарни, подразбираеми неща. Искам, но нямам желание. А имах.

# 59
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
С кератиновата преса ми става хубава косата. Да видим... Уффф. Взех леко да съжалявам.

Общи условия

Активация на акаунт