Отговори
# 60
  • Мнения: 15 366
Трай, бе, хубава ще станеш. В смисъл още по хубава. Heart Eyes

# 61
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 010
Ау дано, пу пу Grinning

Джасте, какви зверове бе човек? Я сама... Аз каквато съм социална и екстровертна, понякога се чудя на себе си как издържам сама, но от друга страна искам да общувам само с готини хора... Особено по 8-9 часа на работа.

# 62
  • Мнения: 15 366
Съм с колежка. Човек, такъв дзвер е, че не е истина. Не ми се говори.

# 63
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 010
Ужас... Понякога се връщам към времената в НАП, толкова готини колеги.... С кеф ходих на работа. И те ме обичат. Още плачат за мен, а минаха 7 години Grinning

# 64
  • Мнения: 9 943
И аз вчера украсих. Елховите клонки, които си донесох от гората Simple Smile
Сама съм в стая. Дотяга ми, но пък и няма спорове топло ли е, студено ли е. И клюки няма.

# 65
  • Мнения: 15 366
Ти си щастливка Елиф.

# 66
  • Мнения: 9 943
Да, Джасте. Само дето обичам да бъбря в свободното време, а няма с кого.

Бази, може ли да си поръчам сън? Било супер да имаш секс бъди. Я ме изсънувай с бъди и ми кажи харесало ли ми е Joy

# 67
  • Мнения: 20 017
Не се доверявам на фризьорки от години. Само на фризьори. И дори е важно да са гей. Имат безупречен усет към спецификата ми и към всеки мисла.
//
Елиф, пиши, пиши. То се трупа в подсъзнанието и после като излезе като сън, ще ти кажа.
//
Гледам един босно/херцоговски сериал. Прокурорката псува мега секси.

Последна редакция: чт, 07 дек 2023, 22:35 от BasilA

# 68
  • Мнения: 18 331
Моите колеги си имат и кусури, ноо съм ги приела каквито са и си ги харесвам. Нахални, забавни, малко си пъхат носа, дето не им е работа, понякога много амбициозни, ама готови да помогнат, грижовни, добродушни, носят на майтап... доволна съм. Smirk

Украса - вкъщи засега никаква. Точно днес ми напомниха, че трябва да украсим. За украсата в офиса аз нямам заслуги, там има, но други се занимаваха.

# 69
  • Мнения: 2 857
Украса у нас още няма. Казвах им аз, че няма защо да я събираме от миналата година, че ей сега ще дойде пак Коледа, ама жени - ходи се разбирай с тях Joy

В офиса двама колеги - немци. С това се изчерпва темата.

# 70
  • Мнения: 7 971
за украса имам едни лампички, които целогодишно ми стоят в трапезарията..
и три мини елхички, комбинирани със свещи около тях..

# 71
  • Мнения: 9 943
Честит ви петък! Уикендът най-после чука на вратата, за сметка на това с кофти време.

Имаме вип посещение, получих много похвали, чак до изчервяване. Няма да скрия, много ми стана приятно. И май шефовете ми останаха леко изненадани Joy

# 72
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 010
Браво бе, ти си нашта гордост! Hug

Ае честит ви петък.
Аз се очертава и утре да бачкам... Worried

# 73
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Ние получихме коледен подарък, пълна изненада за нас, от партньор в бизнеса. Миналата година понеже нямаше, затова така се изненадахме тази. Една голяма кутия с шоколадови изкушения. Вече е отворена иииии който превари, той завари е положението. Колегите са по монтажи и обикновено се прибират чак в края на работния ден, но ние с колежката сме гадни, пуснахме снимка в общия чат и сега залагаме кой ще се върне пръв Simple Smile

# 74
  • Мнения: 9 943
Хайче, ама те на шоколад ли кълват? Мноо лесни.

Благодаря, Аидка. Случват се на високосна и такива неща.

за украса имам едни лампички, които целогодишно ми стоят в трапезарията..
и три мини елхички, комбинирани със свещи около тях..
Какво мисли котка?

Общи условия

Активация на акаунт