Отговори
# 30
  • Мнения: 10 704
Добро утро!
Честито на именниците да са живи и здрави!
До Коледа има време.

# 31
  • Мнения: 19 883
И замириса на канела. Освен на Марая Кери.
Днес ще ходя за коледна украса.
Подаръците обичам да са афтърколеда ефект.
///
Елиф, сънувала съм те тази нощ. Макар да не съм те виждала никога, почти съм сигурна, че изглеждаш така. Много енергична и жизнена беше. И водеше по едно време дълбок и сериозен разговор за смисъла на живота с.... Жан-Клод Ван Дам на една голяма люлка, на една голяма пътека / път в планината. После да кажеш как е било! Joy

# 32
  • Мнения: 6 383
Елифче, виж какви съкровища се намират по планините ... ти затва ходиш там. Joy Ама то и аз ходя. Макар че на планината колкото по-малко хора видя, толкоз по ми е ок. Хора - в града. Grinning

Бо, в очакване съм да ме сънуваш. Joy

# 33
  • Мнения: 2 857
И аз се нареждам на опашката за сънища. И напет момък да бъда сънуван, ей! Че аман от тая дъртотия Joy

Честито на именици, именички и начинаещи шофьорки! Да са умни и безаварийни всички!

# 34
  • Мнения: 9 871
Значи има вселенска справедливост! Снощи бях пред инсулт/инфаркт/умиране на работата, а през нощта съм била при Жан-Клод Joy
Бази, кажи какво пиеш да черпя. То сънят направо пророчески: люлка харесвам, планина харесвам, да бъбря харесвам, а най харесвам срещу мен строен момък да ме гледа в ... очите Sunglasses

Честито на именици, именички и начинаещи шофьорки! Да са умни и безаварийни всички!
И от мен!

Елифче, виж какви съкровища се намират по планините ... ти затва ходиш там.
Че ходя, ходя, ама съм урочасана. Се някви вандамовци от запаса Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 35 107
А, па аз съм ви врътнала по няколко пъти Mr. Green

Народна музика много обичам, пускам една хороводна китка 45 мин и всичко се омита, барабар и Котка.

Сега настана бой за места в гаража, викам жените и децата са с предимство, не ли?

# 36
  • Мнения: 451
Ужас, докато си спя кротко и току някой ме врътнал някъде. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 37
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Ако имаме именици, честито им. И на банкерите, търговците и рибарите в спама! Да сте здрави!

# 38
  • Мнения: 2 857
Благодаря, благодаря!  Макар и лееееко неактивен, влизам в групата.

# 39
  • Мнения: 7 947
честит празник на всички празнуващи!
като звънна на дребния от няколко дена чувам стоте кила докато вдигне..
вика ми - специално за теб махнах чалгата, преди да я чуеш..

# 40
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Пък ние в 5-етажен офис нямаме ни един Николай...

# 41
  • Мнения: 9 871
Младите шофьор(к)и да си знаят:

# 42
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Ами ето, да си знаят Simple Smile

# 43
  • Мнения: 19 883
Рибясвате ли?
Пържени котлети шаран с ориз с гъби и орехи, и совиньон блан за разкош. Наздраве, Дренче!
Нямам в близкото обкръжение никита и николетки, но съм си речно чадо, та без шаран няма как.
//
Като ви засънувам другите, ще споделя, стига да запомня, че не винаги се помни дълго. Ама да не се сърдите после! Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 38 515
Аз съм на акула и бира. От известно време май търговец се водя даже. Наздраве!

Общи условия

Активация на акаунт