Отговори
# 15
  • Мнения: 10 704
И аз бих си взел такъв елен !

# 16
  • Мнения: 18 300
Добро утро!

# 17
  • Мнения: 2 857
...тоя немски ми е отвратен направо....

A? А? Мен питаш ли ме?
Жена ми е била в края на 90-те тук за година и откак сме заедно, ме е навивала да се местим в Германия. Дежурния ми отговор беше "Ко? Не! Тоа гнусен език не искам да го уча аз!"
И тъй като думата ми на две не става, та ... ей го на Joy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Мен пък ме кефи немския. Не знам защо. Сигурно щото Рамщайн са ми любимци.

# 19
  • София
  • Мнения: 38 515
Аз към Германия... освен че ми развали семейните отношения, друго против нямам. Даже си мечтая да я посетя. Само снимки, снимки, пък не съм била.

# 20
  • Мнения: 6 383
Ох, на мама/баба/леля грозното ... еленче. Joy Да му приготвиш подарък за утре. Joy

Само да имаше телепортация ... ехей ... много време се губи в път. Да, начини има всякакви, а и по пътя можеш да се разгледаш доволно, понякога, ама ... гаден си е пътят. А колко гледки има. Ем да ходиш, ем -не. Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 35 107
Аз много мразя да пътувам, оптимално решение търся винаги, тоест - най- кратко време.
В тоя ред на мисли, княгинчето днес се сдоби с кола, че да не остана аз без такава.
Пазете се. И от двете ни Mr. Green

# 22
  • Мнения: 10 704
Леко и безаварийно шофиране на девойката !

# 23
  • София
  • Мнения: 38 515
Аз пък обичам да ме возят и тъй като шофьор от мен няма да стане, се старая да съм добър навигатор и компания.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Обожавам да шофирам и не обичам да ме возят. Изключения правя за много редки хора Simple Smile

# 25
  • Мнения: 10 704
В автобуса не питат дали ти харесва как кара шофьора. Возиш се Wink

# 26
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Ох бе, Лане, знаеш как да удариш значи! Днес сутринта кретена беше надънил народна музика в автобуса! Сериозно се замислих да сляза и да продължа пеша!

# 27
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 895
Вместо да изиграеш една ръченица...?

Шегувам се Grinning

# 28
  • Мнения: 10 704
Ох бе, Лане, знаеш как да удариш значи! Днес сутринта кретена беше надънил народна музика в автобуса! Сериозно се замислих да сляза и да продължа пеша!
Аз не смея да те доближа от два метра с пръчка в ръка, ти казваш че удрям !
Да, този шофьор има и курсове и по други линии. Ми екзотика е рано сутрин за събуждане.А може и той човека така да се държи буден на работа. Предпочитам народна музика пред чалга!

# 29
  • Мнения: 18 300
Добро утро!

Измислихте ли ги коледните подаръци? Christmas Tree

Общи условия

Активация на акаунт