Термин Август 2024 ♥

  • 20 628
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 162
Здравейте,

Включвам се и аз с новини.Hug Днес видяхме плодно сакче. Вече започва интересната част. Една идея вече е по-реално.

gabssy - стискам палци да видиш бебчето и да му чуеш сърчицето. Heart Eyes Heart Според мен се чуй с личния да ти даде направление за ендокринолог и да предпише, нещо за инфекцията. Аз започнах да пия червена боровинка профилактично. Утре ще пусна и аз да видим са нещата. 

kuklichka_  Ти за утре имаше записан час, нали? Недей да се притесняваш. И моя се оказа нисък, даже намаляващ. днес ходих извънредно, за да ми изпитшат прогестерон. Сигурно и при теб ще е така и ще се регулират нещата.

Sunshine033, Кики Доки, Desii Dimitrova 629644 Честито мами Heartpulse Ставаме все повече Hug

Me, Myself & I Честито. Sparkling Heart Стискам палци всичко да е наред и да си гушкаш близначета накрая. Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 162
Здравейте и от мен момичета 🫶🏻 малко ме е страх да пиша.. имам две неуспешни бременности и сега съм вече на 5ден закъснение с хубав положителен тест.
На 11.12. съм на преглед.. много ме е страххх, но се опитвам да не мисля и си казвам каквото е писано ще стане…
По календар термина ми е някъде 11.08.-12.08.2024
Симптоми нямам много освен болезнени гърди, болки ниско долу в дясно, но не постоянни ии че много ми се мързелува… постоянно гледам да си легна.
Даже си пожелавам да ми става лошо и да повръщам, за да знам, че се развива добре всичко 😂😂😂
Хайдее успех на всички мамиии 🫶🏻🍀

# 47
  • гр. София
  • Мнения: 454
Стискам палци всичко да е наред на прегледа, София! Flowers Four Leaf Clover

# 48
  • Мнения: 226
Sophiaa, добре дошла при нас! Всичко да върви по вода ти пожелавам! 🍀❤️🍀
Момичета, днес бях на първи преглед в 5 гс и 2 дни (малко непредвидено, принципно трябваше чак на 14ти, но се бях филмирала нещо и реших да ида по-рано за собствено успокоение) и... имаме си 2 плодни сакчета на правилното място! ❤️ Много съм щастлива и съм една идея по-спокойна след като вече ги видях с очите си Simple Smile
Другата седмица се надявам вече и ембриончетата да се виждат и всичко да им е наред, пу пу! 😃
Me, Myself & I, дано и двете с теб да си останем с по 2 бебчета в коремчетата до финала и да си споделяме близнашки вълнения 🥰

Последна редакция: пт, 08 дек 2023, 17:35 от Ivchoni

# 49
  • София
  • Мнения: 229
Sophiaaaa, добре дошла! Стискам палци за успешен финал този път! Hug

Днес ми беше прегледа, 15мм сакче с ембрионче се видя. В матката си е и всичко е окей, без отлепвания и нищо притеснително според АГ, дори било по-голямо от очакваното. За прогестерона ми каза да не се притеснявам и нищо не ми предписа.

# 50
  • Мнения: 226
Браво, kuklichka, все такива хубави новини да ни споделяш и занапред! Simple Smile

# 51
  • Мнения: 162
Благодаря ви момичета 🫶🏻
Kuklichka бравоо! Така да продължава, всичко да е наред 🍀
Ivchoni по естествен път ли станаха близнаците, уникално просто! Сега си се наслаждавай до другия преглед, всичко ще бъде наред 🍀🫶🏻

# 52
  • Мнения: 226
Sophiaa, след трети опит ин витро станаха Simple Smile Благодаря ти за милите думи 🤗❤️

Благодаря ви момичета 🫶🏻
Ivchoni по естествен път ли станаха близнаците, уникално просто! Сега си се наслаждавай до другия преглед, всичко ще бъде наред 🍀🫶🏻

# 53
  • Мнения: 162
Значи ти ( Ivchoni ) и Me,myself ще сте ни късмета този път с две бебчета 🍀
Myself стискам ти палци и при теб да се потвърди пак за двуплодна бременност 🍀🍀🍀🫶🏻

# 54
  • гр. София
  • Мнения: 454
Ivchoni, много, много се радвам за теб! Hug
Да си стоят и двете в коремчето до финал! Flowers Four Leaf Clover А на 14-ти да чуете Heart Heart!

Sophiaaaa, благодаря! Hug

# 55
  • Мнения: 9
Момичета видяхме плодно сачке 😃. След 10 дни отново за да видим и ембрион .

# 56
  • Мнения: 109
Здравейте, пускам моите резултати , като силно се надявам да имам възможност да се присъединя към темата. ☺️
ЧХГ 49.00 9ти ден
ЧХГ 76.51 11ти ден
ЧХГ 127.65 13ти ден
Прегледа ми е на 15.12.
Последен цикъл на 08.11.
Имам строхотно потене през нощта( между гърдите, врата и гърба) . Освен това днес нямам никакви симтоми вече, освен потенето. Надявам се, че всичко е наред.. 🥺

Стискам палци на всички бъдещи мамчета 🍀

# 57
  • Мнения: 67
Момичета видяхме плодно сачке 😃. След 10 дни отново за да видим и ембрион .

В коя седмица си?
Аз съм на първи преглед в точно 6 г.с. и се моля да се чуе сърце, защото имаме пътуване след това и искам да съм спокойна.
Но ти май на твоя преглед си била в 6г.с и май ще е рано като гледам? ☺️

# 58
  • Мнения: 226
Sunshine033, консултирай се за ЧХГто с гинеколога си, той най-добре ще може да ти каже как му изглеждат нещата. На 15ти със сигурност ще стане ясно всъщност, тъй че стискам палци! 🍀🙏🍀

Здравейте, пускам моите резултати , като силно се надявам да имам възможност да се присъединя към темата. ☺️
ЧХГ 49.00 9ти ден
ЧХГ 76.51 11ти ден
ЧХГ 127.65 13ти ден
Прегледа ми е на 15.12.
Последен цикъл на 08.11.
Имам строхотно потене през нощта( между гърдите, врата и гърба) . Освен това днес нямам никакви симтоми вече, освен потенето. Надявам се, че всичко е наред.. 🥺

Стискам палци на всички бъдещи мамчета 🍀

# 59
  • Мнения: 162
Аз пък тази сутрин се събудих с много по-леки болки в гърдите в сравнение с миналите дни. Малко се стреснах.. те пак си ме наболяват, но не много силно.. дано всичко бъде наред 🍀
Даже тази нощ сънувах как съм на прегледа вече и, че всичко е повече от перфектно..всичко беше наред.. надявам се да се сбъдне 🍀

Margarita999 мисля че ще е раничко за пулс.. и моят преглед ще е в 6+1

Успех 🍀🍀🫶🏻

Общи условия

Активация на акаунт