Термин Август 2024 ♥

  • 20 607
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 226
Ех, момичета, благородно завиждам на тези от вас, които вече са били на преглед и са видели сакче Simple Smile Аз броя дните до моя и се моля всичко да е наред 🙏
miss_kapriz13, добре дошла, аз също съм след ин витро и на 14ти ще разберем дали ще си имаме близнаци или едно бебче, тъй че вълнението е голямо 🥰
gabssy, успех на прегледа утре! Ще чакаме хубави новини от теб Simple Smile Иначе, супер е, че нямаш неразположения 😘 Доколкото имам спомен от първата ми бременност,  някъде около 7 г.с. се почваше със сутрешното гадене, тъй че има време 😁
До момента признаците, които имам са: постоянно ми се спи, буквално мога да заспя навсякъде и по всяко време 😁, въобще не ми се пие кафе (а преди това бях върла кафеджийка и пиех минимум по 2 на ден), обоняние като на ловно куче и тотално объркани вкусове (нищо от любимите ми храни не ми се яде). Такива ми ти работи Simple Smile

Последна редакция: нд, 03 дек 2023, 14:45 от Ivchoni

# 16
  • Мнения: 513
Не е задължително да имаш някакви неприятни разположнеия, даже се радвай, вместо да се притесняваш. Аз лично с първата имах само ужасната умора, иначе си изкарах една приятна и спокойна бременност, на която си се насладих Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5
Ех, момичета, благородно завиждам на тези от вас, които вече са били на преглед и са видели сакче Simple Smile Аз броя дните до моя и се моля всичко да е наред 🙏
miss_kapriz13, добре дошла, аз също съм след ин витро и на 14ти ще разберем дали ще си имаме близнаци или едно бебче, тъй че вълнението е голямо 🥰
gabssy, успех на прегледа утре! Ще чакаме хубави новини от теб Simple Smile Иначе, супер е, че нямаш неразположения 😘 Доколкото имам спомен от първата ми бременност,  някъде около 7 г.с. се почваше със сутрешното гадене, тъй че има време 😁
До момента признаците, които имам са: постоянно ми се спи, буквално мога да заспя навсякъде и по всяко време 😁, въобще не ми се пие кафе (а преди това бях върла кафеджийка и пиех минимум по 2 на ден), обоняние като на ловно куче и тотално объркани вкусове (нищо от любимите ми храни не ми се яде). Такива ми ти работи Simple Smile
Ихуии, стискам палци за близнаци 😊 Понеже ни е първи опит доки сложи едно ембрионче само , едно ама дано вс е наред и да си остане там и на 14 ти да чуем ❤ И аз съм голяма поспаланка 🤣 по всяко време мога да дремна
Нека при всички висчко да е наред и да си бременем заедно 😊

# 18
  • Мнения: 162
Nadala, Gamora, Margarita, а вие кога сте на прегледи, момичета? Simple Smile
За протокола - втора бременност ми е, жадувана и безкрайно дългоочаквана, имам си една кака тийнейджърка почти на 13 Simple Smile

Здравейте и честито на всички!! Sparkling Heart
Много се радвам, че се събрахме повече.Hug

Ivchoni Честито!!! Все още е много рано за преглед. Ще видя утре как е ЧХГ. Ако е много ниско все още, ще пусна пак към края на седмицата. Предполагам, че в края на другата (5та) ще се вижда нещо. Мисля и към 7ма (дай Боже да стигнем до там) пак да отидем преди Коледа и да направим снимки за близките. Аз и сестра ми имаме 13 год. разлика. Каката знае ли вече?

Margarita999 ти си ми партньор по дата Two Hearts

Аз утре ще ходя за трети път да пусна ЧХГ, да видим как се развиват нещата. За щастие за сега, всичко е наред. Все още нямам кой знае какви симптоми.
При мен са акне, болезнени гърди и придърпвания от време на време и едвам ставам сутрин... затварям очите за 2 секунди и се събуждам след 10-2о мин и така с часове мога.
Глад няма.  Попринцип преди цикъл съм като вълк.
Ние не сме казали на никого, мислим на Коледа да кажем на родителите, а на останалите след генетичните.

Последна редакция: пн, 04 дек 2023, 13:50 от Nadala

# 19
  • Мнения: 67
Аз изхарчих цяла заплата за тези тестове.🤦‍♀️Излизат ми все бледи черти, но днес вече е закъснение с 1 ден и ще си взема ПОСЛЕДЕН 😀. Иначе си запазих час за 19ти.
Аз също искам да кажа на най-най близките си около празниците. Искам и да си ги запиша. Аз отдавам голямо значепие на такива неща и бих искала да им го кажем по-готин начин ☺️
С първата ми бременност имах ужасно гадене до около 4-5 месец и сега забелязвам, че отново започва да се проявява в много лека форма (за сега).

# 20
  • Мнения: 226
Nadala, не знае още, ще изчакаме поне до първия преглед и тогава ще кажем предполагам. Ще следваме вашия план със съобщаването на близките Simple Smile
Иначе и аз утре съм на повторно ЧХГ. Стискам палци!!! ❤️

Ivchoni Честито!!! Все още е много рано за преглед. Ще видя утре как е ЧХГ. Ако е много ниско все още, ще пусна пак към края на седмицата. Предполагам, че в края на другата (5та) ще се вижда нещо. Мисля и към 7ма (дай Боже да стигнем до там) пак да отидем преди Коледа и да направим снимки за близките. Аз и сестра ми имаме 13 год. разлика. Каката знае ли вече?
Аз утре ще ходя за трети път да пусна ЧХГ, да видим как се развиват нещата. За щастие за сега, всичко е наред.
Ние не сме казали на никого, мислим на Коледа да кажем на родителите, а на останалите след генетичните.

# 21
  • София
  • Мнения: 229
Аз днес си пуснах чхг за пръв път + прогестерон и тсх.
Нямам идея дали прогестеронът е окей, пратих изследванията на лекарката ми и чакам отговор. Мисля да си оставя часа за петък и да си ида на 9-ти ден закъснение.

Днес ми е 5-ти ден закъснение.


Скрит текст:

# 22
  • Мнения: 5
Аз днес си пуснах чхг за пръв път + прогестерон и тсх.
Нямам идея дали прогестеронът е окей, пратих изследванията на лекарката ми и чакам отговор. Мисля да си оставя часа за петък и да си ида на 9-ти ден закъснение.

Днес ми е 5-ти ден закъснение.


Скрит текст:


Честитооо ❤
Прогестерона ти е нисък , най-вероятно ще ти предпише дуфастон или утрогестан,лекаря ще прецени с течение на бременноста той расте, но все пак лекаря ще прецени най-добре 😊

# 23
  • Мнения: 144
Здравейте, мами - включвам се към Вас.Пиша Ви от Германия.
На 26ти октомври ми беше последният цикъл, като сега трябва да се намирам в 6гестационна седмица- на 7.12 ми е прегледа при гиниколога за да чуем сърчицето. - незнам какви изследвания са ми необходими, но се надявам гинеколога да ги назначи... Симптомите при мен са изключително променливи- ту съм добре, ту се чувствам в безтегловност. Много са ми чувствителни гърдите и отвреме на време имам болки ту от ляво, ту от дясно......
Също, ако трябва да бъда честна, изключителнло емоционална съм...изпадам в някакви притеснения без да знам откакво са , не се чувствам в най- добрият си момент...надявам се всичко да отшуми, защото незная какво ми става и имам чувството че ще полудея накрая.......незнам какво искам - лежи ми се - не ми се лежи...спи ми се - дразня се да спя...като торнадо от емоции съм...
Как е при Вас?
Желая Ви лека бременност мили мами:)

# 24
  • Мнения: 162
Аз изхарчих цяла заплата за тези тестове.🤦‍♀️Излизат ми все бледи черти, но днес вече е закъснение с 1 ден и ще си взема ПОСЛЕДЕН

По-добре пусни кръвен, поне да знаеш как се движат нещата. Тези нямат никаква информативна стойност, само си даваш парите на вятъра според мен.

Ivchoni Да се похвалиш Hug
Аз записах час за 21ви. Как нямам търпение....Grinning

Desii Dimitrova 629644 Нормално е това. Пусти му хормони. Само трябва да помним, че ни се случва най-хубавото и просто трябва да стиснем зъби.  При мен няма толкова изразени симптоми. Аз пък за това се притеснявам и нямам търпение утре да видя как върви ЧХГ. Ни така- ни така Grinning

Последна редакция: пн, 04 дек 2023, 20:43 от Nadala

# 25
  • Мнения: 9
Добро утро! Вчера бях на преглед но,не се видя нищо .Назначиха ми друг в петък тогава 6 гестационна седмица. Дадоха ми фолиева киселина . Засега добре 😃

# 26
  • Мнения: 144
Добро утро! Вчера бях на преглед но,не се видя нищо .Назначиха ми друг в петък тогава 6 гестационна седмица. Дадоха ми фолиева киселина . Засега добре 😃

А ти как се чувстваш?

# 27
  • Мнения: 5
Добро утро! Вчера бях на преглед но,не се видя нищо .Назначиха ми друг в петък тогава 6 гестационна седмица. Дадоха ми фолиева киселина . Засега добре 😃

Кой де ти е от закъснението или по скоро в коя седмица ти каза, че се падаш

# 28
  • Мнения: 226
Скромен отчет от мен Simple Smile днес пуснах повторно ЧХГ и резултатът е 3881 ❤️ (на 01.12. беше 819). Тъй че ще си чакам търпеливо прегледа на 14.12. и ще си кътам малките точици Simple Smile
Nadala, при теб как е положението с ЧХГ-то?
Iskra, в 6та седмица вече ще се види и всичко ще е наред. И моят преглед ще е в 6та седмица Simple Smile
Добре дошли и честито на новите попълнения в темичката ни! 🍀🍀🍀

# 29
  • Мнения: 162
Скромен отчет от мен Simple Smile днес пуснах повторно ЧХГ и резултатът е 3881 ❤️ (на 01.12. беше 819). Тъй че ще си чакам търпеливо прегледа на 14.12. и ще си кътам малките точици Simple Smile
Nadala, при теб как е положението с ЧХГ-то?
Iskra, в 6та седмица вече ще се види и всичко ще е наред. И моят преглед ще е в 6та седмица Simple Smile
Добре дошли и честито на новите попълнения в темичката ни! 🍀🍀🍀

Добро утро мами,
Много се радвам, бая е височко, със сигурност, ще се види нещо. Two Hearts Hug
Аз имам да се оплача.
Излязоха ми кръвните резултати и се чудя дали да ходя до спешното за консултация.
ЧХГ се е удвоило 654 е (3 дни след закъснение), но прогестерона е намалял. Беше към 70 миналия четвъртък, сега е 55. Знам, че се променя, но ме гложди.
Желязото ми е бая високо, както и Б12 и фолиевата.
Б12 е двойно, гледам за първи триместър го дава да е окло 400 max, а при мен е 805. Пише, че може да причини аутизъм.
Аз бая се наядох със спанак тези дни и сега какво да правя не знам...

Общи условия

Активация на акаунт