Февруарчета 2024 - Тема 8

  • 25 139
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 483
Аз бях така с болки в гърлото,запушен нос,начална хрема и кашлица преди около месец и се оправих с Инфлуцид,хомеопатия е,подходящо е за бременни.За 2-3 дни ми мина всичко.

# 736
  • Мнения: 1 009
Момичета, гледам, че има промоция на електрическата помпа на Медела в ozone.bg и обмислям покупката, но все пак да се посъветвам с вас. Има ли друга марка, която бихте препоръчали и да не струва една шапка пари?

# 737
  • Мнения: X
вече писах имам медела имам и канпол и канпола е по добър в пъти.

Абе само аз ди имам мега висок пулс бе момичета ?

# 738
  • Мнения: 322
И аз не съм взела помпа още🙄 за Медела много положителни мнения/ имало различни модели - по- скъпички и на по- поносими цени/ чух и прочетох..и аз ще разгледам в ozone и ще чакам и другите да се включат с мнения🙂

# 739
  • Мнения: 1 009
Абе само аз ди имам мега висок пулс бе момичета ?

Някакви неразположения ли имаш, че го мериш?

# 740
  • Мнения: 183
И моят и на още една мама тук,с която си пишем и сме от един град също е висок сравнително. Усещаме умора и задух,отпадналост. На апарата за кръвно си има и за пулс, предполагам и Бочи така разбира.
Аз лично меря кръвното вечер, тъй като тогава е най-високо и с първата бременност бях с високо последния триместър, сега пия и аспирин и се следя редовно. При мен кръвното е ниско и тогава апулсът ми се качва. Също като хапна и ми става бързо тежко и тогава също се качва пулса. Ако легна на равно без да си повдигна тялото от кръста нагоре също ми се качва апулса . Бебчо ми натиска ребрата и сърцето и ми става тежко, по гръб също.

# 741
  • Мнения: X
еми чувствам задух и аз , и някаква брутална отпадналост постоянно , кръвното ми е 120/70 и пулс 90 !
Аз си пия аспирина ама нещо тоя пулс иизадух ме терзае

# 742
  • Мнения: 306
еми чувствам задух и аз , и някаква брутална отпадналост постоянно , кръвното ми е 120/70 и пулс 90 !
Аз си пия аспирина ама нещо тоя пулс иизадух ме терзае
Привет, всеки ден меря кръвното по препоръка на АГ, 120/80 или 120/89 и пулс 100/103 - аз също съм с умора и задух, ама нали прекарах и една настинка та знам ли, но явно да е висок пулса е нормално 🙈

# 743
  • Мнения: X
аз знам че е нормално да има увеличение но чесно не знам колко е нормално 😀смисл като стойности

# 744
  • Мнения: 231
Аз по 160 вдигам дори с лекарство от кардиолог. Сърцето е наред нищо няма та от какво се вдига така и не се разбра до сега
вече писах имам медела имам и канпол и канпола е по добър в пъти.

Абе само аз ди имам мега висок пулс бе момичета ?

# 745
  • Мнения: 183
При мен до 105 стига някъде, а иначе си е към 65, обикновено вечер ми е най-зле, след като съм яла, пила и денят оползотворила 😁😊Най ме мъчи задуха, а нямам проблеми с хемоглобина примерно, пия си ударно много витамини, но...четвъртък влизам в осмия все пак.

# 746
  • Мнения: X
някой трябва да пусне нова тема

# 747
  • Мнения: 353
Моят нормалният е висок и като бременна се вдига до над 100-110. Лекарят последно каза,че ако не е придружено с други неразположения и симптоми (на прееклампсия примерно) не е проблем. Така съм вече за трети път и не го усещам. Просто при мерене на кръвното винаги пулсът ми показва над 100.

# 748
  • Мнения: 224
Така го запразних, че се олях 🤭
Весела Коледа, момичета! Бъдете здрави и благословени - и вие, и семействата ви!

Искам да ви кажа, че така както ми се припуши около тия 2 дни семейни сбирки, не ми се беше припушвало откакто изобщо съм ги спряла... 🤣 обачее ако бях поддала, нямаше да мина с 1 цигара категорично...

# 749
  • Мнения: 1 009
И аз се отпуснах тоя декември.. пийнах малко вино на рождения си ден, 1ви, онзи ден пих половин тъмна бира и на Бъдни вечер още половин.. ама нека знае детето, да му създам афинитет към хубавото 🤣

Общи условия

Активация на акаунт