Февруарчета 2024 - Тема 8

  • 25 152
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 640
Значи сме две. 🙅🫨
И аз като стоя права най осезаемо усещам това..

# 706
  • Мнения: X
яж сарми хвани киселини 🤣просто страхотно. Но боб не ядох че само тва ми липсва

# 707
  • Мнения: 223
И аз имам супер много киселини ,гадене , понякога дори ме докарват до повръщане. Коремът ми не е голям ,но вече трудно спя нощем. Бебето " рита " доста и това ме кара да се въртя постоянно . Ако дремна е за 2-3 часа на нощ макс.

# 708
  • Мнения: 535
И аз съм отново с гадене, виене на свят задух и липса на сили. Днес така ми прилоша! Накарах мъжО да ни измери кръвното и бе 80/50 при все че бях пила кафе и изялаа две парчета шоколадов кекс.
Имам три торби с дрехи за до шести месец и отлагам да ги досортирам 🤣 Взех си и гнездото, няколко одеяла, памучни пелени, повивалника, помпата за кърма(всичко бе оставено при свекървата) и след нова година почвам с прането, че нямам сушилня, а с тоя влажен бургаски въздух ще ми трябва поне месец да изшера и изслуша всичко.

Пухени халати обожавам за зимата и ще си взема и за болницата. Предния път прозорецът бе развален, не се затваряше и ми беше студено в стаята, а и нощниците ми са с презрамки.

# 709
  • Мнения: 125
🍀🎀Весела Коледа,момичета🎀🍀

# 710
  • Мнения: 163
Честито Рождество Христово! Здраве и топлина в семействата! Бъдете благословени! Heart

# 711
  • Мнения: 55
Весела Коледа, момичета! 🌲
Аз имам едно питане понеже купихме сгъваема кошара на две нива и обмислям да купя и едно матраче, но не мога да преценя гледам,че има матрачета, които са сгъваеми също така има и обикновени нормално изглеждащи та въпроса ми е следния какъв матрак избрахте вие? Не мога да преценя сама и надявам се да сте ми в помощ..

# 712
  • Мнения: X
ние имаме 3 сгъваеми кошари 🤣всичките с сгъваеми бамбукови матраци Simple Smile една кошара от икея с нормален матрак

# 713
  • Мнения: 475
Честита Коледа, мили дами! Да получим най-хубавия подарък през идната година 🎄

# 714
  • Мнения: 535
Честито Рождество 🎄
Желая здраве любов и хармония на всички ви 😊 Леко добременеене, бързо раждане и пухкави здрави бебета ❤️

# 715
  • София
  • Мнения: 8 580
Честито Рождество на всички! Добро, мир, сплотеност и и любов в домовете ни!

# 716
  • Мнения: X
Честита Коледа на всички Simple Smile Влизаме в етапв на багажа и чистенето за друга коледа с повече членове на семейството

# 717
  • Мнения: 1 985
Весела Коледа, момичета! Christmas Tree Бъдете здрави и нека празниците ви донесат щастливи мигове с близките! Nature Star

# 718
  • Мнения: 111
Честито рождество, мамита! Бъдете здрави, силни и търпеливи. Нашите най-големи подаръчета съвсем скоро ще дойдат :*

# 719
  • София
  • Мнения: 479
Честито Рождество Христово!!! Бъдете здрави и благословени🎄❤️

Общи условия

Активация на акаунт