Февруарчета 2024 - Тема 8

  • 24 162
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 475
При предишното ми раждане до последно Вецев настояваше да раждам нармално, но предвид че бебето беше седалищно и че в последствие се оказа, че върви голямо заради ГД нямаше как. Сега съм по същия начин и за това този път не сме го и обсъждали.
Вирусите ние ги ловим от яслата 😞

Ти обаче го даваш адвокат на Вецев навсякъде Grinning Иначе и аз мисля, че е рано да се обсъжда, но пък ето, доста момичета вече са говорили с докторите си. Единственото, което ме притеснява е това, че му се носи славата, че натиска за секцио, което мене не ме трогва като цяло - винаги мога да поискам второ мнение Wink

# 46
  • Мнения: X
не нетго разлавам адвокат просто съм раждала при него и за това ти казвам защо не обсъжда Simple Smile Нито една моя приятелка не я е натискал да ражда секцио , меня в момента даже ме натиска да Вбаг след като значе че основно раждам секцио заради психическа не стабилност да изтърпя естественното и пак ме навива за естественно. Така че аз тази слава наблюдения нямам Simple Smile Даже ти казвам че като раждах аз  той изражда някакви мадами до 11 вечерта и после в 7 дойде да изроди 3 секциота плюс моето , и още 5 естественни на куп 😀Така че не знам нищо аз за тая слава чесно казано Simple Smile ти си кажи просто че се надяваш на естествен процес и това е
Аз още се чудя ама надали ще му се вържа на вбаг

# 47
  • Мнения: 1 002
Ако трябва да съм напълно откровена, в началото бях с много смесени чувства, защото много хора бяха писали за някакви кошмарни раждания при него. Признавам си, че той не беше първоначалния ми избор след загубата миналата година. Но съдбата ме отведе при него съвсем случайно когато този февруари ми откриха извънматочната в лявата тръба - В Токуда искаха да ми я махнат, но едно момиче ме свърза с него и той реагира буквално за няколко часа, прие ме в Шейново и я спаси, при все, че беше вече с руптура..
По принцип му имам пълно доверие, но има доста писаници във форума по негов адрес и е хубаво човек да си има едно на ум.

# 48
  • Мнения: X
има , аз за това казах предния път и на Анастасия че в форума специално седят едни мадами които аз 2 години наблюдавам да плюят по него. Според мен просто си обсъди с него твоето желание и така ще се чувстваш една идея по спокойно дори и на следващия преглед да е просто да си знай дет се вика 😀Аз в понеделник съм на преглед , ще засека ли някой

# 49
  • Мнения: 1 002
Аз съм чак на 19ти... ти в коя седмица си?

# 50
  • Мнения: X
29 та Simple Smile Но примерно сега съм си наумила да го питам дали има хора които ходят после да раждат при Олга , да го питам примерно за Имир да го питам ако все паккккк си наумя тоя вбаг как ще се случат работите предвид инжекциите и да го питааам дали мога да си платя акушерка и да ми се донесе бебето в реанимация за 20-30 минути за контакт

# 51
  • Мнения: 336
Колкото доктори, толкова и мнения за тях. Недейте се пренавива в никоя посока според мен. Нормално майките които са родили здрави деца, без да са имали усложнения да хвалят даден лекар и да са доволни от него, а тези които са претърпели събития с негативен емоционален резултат, да не са доволни от същия този доктор, пък той да си е свършил еднакво качествено работата и в двата случая. Всеки път, когато мина покрай кабинета на лекаря, който предния път ми каза “съжалявам, но бременността Ви е приключила” и ме обливат студени вълни и направо не мога да си поема въздух. Еми не мога да кажа, че съм била доволна от този АГ, камо ли да го препоръчам, макар че човека нямаше какво да направи и аз го знам. Просто моето мнение няма как да бъде обективно. Пък другите жени много го хвалят 🤷🏼♀
Тъй че, повече позитивни мисли как всичко ще бъде наред и по-малко четене на негативни коментари за докторите 😅

# 52
  • Мнения: 1 976
Бочи, може акушерка в Шейново. Приятелка ражда с една и съща няколко пъти с една жена, която си беше харесала с първото раждане още. Май 400лв беше началото на годината.

# 53
  • Мнения: 475
Аз съм във вториник, обаче все ми дава първите часове, понеже пътя ни е над 2 часа и най много да се засечем в Шейново февруари 😂

# 54
  • Мнения: X
да аз знам че може ама специално за секциото се чудя именно ако си взема акушерка има ли шанс да ми донесе туй бебе Simple Smile Но да за лекарите е така и аз имам такива чувства когато съм имала дадени ситуации с кофти изход. Но виж при Вецев имах не леко раждане наистина просто ме предобриха с упойката беше ми бая кофти но не е виновен той за това. Общо взето да

# 55
  • Мнения: 1 976
О, аз за естествено имах предвид, за секцио не знам, не съм чувала някой да го е правил. Сори за объркването!

# 56
  • Мнения: 3 640
Аз секцио в Шейново няма да взимам акушерка. Аз мислех, че ще мога да разчитам повече на нея след раждането, но се оказва, че не е точно така. А дали Иванка, или Драганка ще ми измие бебето в родилна зала ми е точно все тая. Исках акушерка за след това..., но помощта им се изчерпва с раждането. Влязох във фб страницата "Раждане в Шейново" още покрай разговорите тук, че децата едва ли не стоят гладни,  и там се запознах с тези детайли.

# 57
  • Мнения: X
е чак гладни не стоят 😀но нощем не ги хранят да , и бебетата в шейново не ги мият по принцип не и първите дни със сигурност Simple Smile

# 58
  • Мнения: 35
Здравейте дами бременна съм в 31 г.с но от два дена имам  за секунди болки ниско долу трябва ли да се притеснявам живея в Германия и имам час при лекарката чак на 7.12 това ми е втора бременност и при първата въобще съм нямала такива болки само някакви мисли ми се въртят в главата.Свекърва ми каза че като била и тя бременна в 8 месец и седяла в болница за задържане пак по същата причина че имала за секунди болки може ли да бъде че въобще не си почивам и че постоянно съм на крак 🤔

# 59
  • Мнения: X
от преумора са ти вземи си почини и после мисли дали да хожиш на лекар Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт