Бачорски и златната ябълка - Тема 6

  • 35 958
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 727
По-тъп гивауей не съм виждала.

# 61
  • Мнения: 11 191
Относно анкетата... гласувах с първата опция, макар че нямам нищо против гей двойките. Ама отглеждане на дете от две майки или двама татковци ми иде too much. Не за друго, а заради детето, дето ще расте с малко интересни представи за родителите (Малко като Кени и Армандо в "90 дни до сватбата" и дъщеричката на Армандо, която... всъщност сега расте с двама татковци). Не е най-нормалното нещо на света. Иначе възрастните са свободни да правят с личния си живот каквото си искат, разбира се. Намесят ли се деца... става прекалено.

p.s. вие как гласувахте?

# 62
  • Мнения: 1 123
Леле Кралицата е качила няколко сторита и в две има правописна грешка. И е някъде по женски на гости явно, а Дани е с нея. Даниел нещо го хвана сериозно липсата. Иначе за платеният канал той има клип  неговия профил, в който обяснява който иска да го гледа на натисне subscribe.....

# 63
  • Мнения: 19 523
Този Даниел е луд с тези оферти за платени канали. Даже го забравих в последните дни, ако изчезне пък - съвсем. Хич не ме вълнува новата им семейна драма. Да си се гледат те.

# 64
  • Мнения: 1 787
Това пък, че докато си почиствала колата настъпила мишка беше много важно да ни се съобщи.. Името не й отивало, ама къщата в Абдовица й е точна. 😂

# 65
  • Мнения: 191
Наска и Даниел ако няма пътувания и Даниел да лее мъдрост са нула откъм съдържание, Емилия даже не мога да я включа в класация, тя е под нулата..излиза, че най-интересна е Емели! Аз май се отказвам да ги гледам, скучно и вече платено!

# 66
  • Мнения: 1 123
Това пък, че докато си почиствала колата настъпила мишка беше много важно да ни се съобщи.. Името не й отивало, ама къщата в Абдовица й е точна. 😂

Иначе как да се похвали, че сама си чисти колата ако не включи някоя тъпотия 🤣🤣🤣.
То мишките явно я преследват, защото има фобия от тях. Тук я захапахме, че не чисти и не гледа децата и тя се зае сериозно. Иначе явно предстои да е модел на някакв нова коктейлна колекция. Получават му се нещата на момичето. Ако не беше толкова превзета щях да я харесам. Напоследък е по-обрана без Даниел. С него е само едно хиленв и лигавене.

# 67
  • Мнения: 723
Интересното е, че обикновено не изтърва Даниел...Пък сега се спука да излиза с приятелки .... Grinning

# 68
  • Мнения: 1 787
Това пък, че докато си почиствала колата настъпила мишка беше много важно да ни се съобщи.. Името не й отивало, ама къщата в Абдовица й е точна. 😂

Иначе как да се похвали, че сама си чисти колата ако не включи някоя тъпотия 🤣🤣🤣.
То мишките явно я преследват, защото има фобия от тях. Тук я захапахме, че не чисти и не гледа децата и тя се зае сериозно. Иначе явно предстои да е модел на някакв нова коктейлна колекция. Получават му се нещата на момичето. Ако не беше толкова превзета щях да я харесам. Напоследък е по-обрана без Даниел. С него е само едно хиленв и лигавене.
Наска се пъне да се прави на домакиня, а Емилия не спира да обяснява колко е зле. 😅

# 69
  • Мнения: 321
Според мен всичко е режисирано в момента.-Даниел,Атанас и Георги не са в инстаграм,Атанаска все е някъде сама без Даниел,Емели  не е била при тях от много време(или просто не е показано).Правят се на интересни.А всъщност си личи колко много им се е отразил хейта и как въобще не са го очаквали,или поне не толкова много да е..Даниел е разчитал,че цялата тази реклама и известност ще доведе до опашка от желаещи наематели за офиса му,а всъщност май точно обратния ефект имаше.Тези хора просто не са имали реална представа за себе си.

# 70
  • Мнения: 3 727
Емилия със стори как трябва да се изнесе след ден и половина, но не е събрала нищо, а и нямало как да се изнесе без да мине през Джъмбо. За торби ли, бе жена? Какво общо има Джъмбо с изнасянето ти? Да имаш още боклуци да местиш?

# 71
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
И 1 ст няма да дам.Последните 2 епизода ,не съм гедала.

# 72
  • Мнения: 3 843
Целият план е цъкания по профилите.
Заформя се интрига. Потребителите почват да цъкат по всички профили в търсене и редене на пъзела.
Пъзел няма!

Има план за кликания. И платени съскрайбъри.

Има и шарани. Що да не пробват? Сватба имат да правят. Със самолет, оркестър и избор на рокля в Ню Йорк.

# 73
  • Мнения: 321
Аз все си мисля,че до сватба няма да стигнат,но може и да ни изненадат.

# 74
  • Мнения: 624
Не мога да пусна скрийншот, но под трейлъра на предаването има коментар от бившата директорка на детската градина, където са учили децата на Бачорски. Казва, че още тогава са били много странно семейство. 4 деца със съвсем малка разлика, Тони имал проблем с адаптацията. Бащата имал по това време собствен бизнес, бил помагал на градината. Всички били изненадани, когато напуснали от днес за утре.

Общи условия

Активация на акаунт