Бачорски и златната ябълка - Тема 6

  • 35 892
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 766
Мисля има друга дъщеря, не знам защо…

Има. Генерала има и дъщеря, която е направил на жена, която не може да забременее. За неин баща е записан мъжът на жената, който вярва, че той е бащата.

# 46
  • Мнения: 922
ДМС Данко.
Дайте да помогнем на човека, на зор е явно щом до там я докара.

# 47
  • Мнения: 1 380
Мисля има друга дъщеря, не знам защо…

има да. Бях гледала Даниел при Тото и там разказа история как позната на бащата го е помолила за услуга да и направи дете. Били са с мъжки фактор. И бащата след години е казал на синовете си - ако някой ден срещнете жена с име Х, там не пипате. Бягате далеч.

# 48
  • Мнения: 31 195
Да, беше разказвано някъде.

# 49
  • Мнения: 713
Предлагам да направят фен среща с вход Grinning

# 50
  • Мнения: 3 846
Аз се чудя защо е толкова тихо в темата, а то нова имало. И сега какво, ще искат 1лв, за да се гледа въпросния епизод? Аз няма да ги дам, ако на някой му се занимава да качи епизода - супер.

# 51
  • Мнения: 2 726
Значи да питам, защо ни занимават със семейните ом драми, видях как реве една дама, лапнала цигара защо не я обичал баща й. И защо вдичко се развива на маса с алкохол и цигари, тези хора роми ли са? Нищо против ромите, но броя деца и незаконни забежки?!

# 52
  • Мнения: 3 620
Аз също не съм за 1 лев, но явно си мисли, че така епизода ще достигне само до истинските му почитатели. Хейтърите няма да платят. Толкова е зле Данко с тези кризисни ходове. Истината е, че са очаквали, че ще взривят публиката, а всъщност публиката взриви тях. И всеки ден се чудят какво да измислят. То ще има епизод, няма да има. Ще снимаме, дозаснемаме, ще лъскаме имидж. Ще са платени сторитата ми, утре няма да са. Ще е платено гледането, после ще каже пак, че е експеримент, не било вярно. Всеки ден по-смешен и по-смешен. Не знам даже как му ги ражда главата. Таргейшън. Кардашиян от АлиЕкспрес.

# 53
# 54
  • Мнения: 31 195
Разбира се, че няма да дам нито стотинка да гледам шоуто на Бачорски. Ще го качат половин час след излъчването.

# 55
  • Мнения: 4 246
Това пък за броя деца .. дай боже все повече семейства с повечко деца. Относно забежките, те не са само в многодетните семейства ..
Значи да питам, защо ни занимават със семейните ом драми, видях как реве една дама, лапнала цигара защо не я обичал баща й. И защо вдичко се развива на маса с алкохол и цигари, тези хора роми ли са? Нищо против ромите, но броя деца и незаконни забежки?!

# 56
  • Мнения: 1 081
Аз също не съм за 1 лев, но явно си мисли, че така епизода ще достигне само до истинските му почитатели. Хейтърите няма да платят. Толкова е зле Данко с тези кризисни ходове. Истината е, че са очаквали, че ще взривят публиката, а всъщност публиката взриви тях. И всеки ден се чудят какво да измислят. То ще има епизод, няма да има. Ще снимаме, дозаснемаме, ще лъскаме имидж. Ще са платени сторитата ми, утре няма да са. Ще е платено гледането, после ще каже пак, че е експеримент, не било вярно. Всеки ден по-смешен и по-смешен. Не знам даже как му ги ражда главата. Таргейшън. Кардашиян от АлиЕкспрес.

Кардашиян от Али експрес е точното определение. Видял нещо и е решил, че и той ще богатее като си показва живота. Ама то в БГ толкова семейства са като тях, че ние сме виждали много и без да имат реалити. Честно казано Атанасия вече даже не ме дразни колкото Даниел. Даже откакто не качват снимки и клипове заедно нейните са къде по- смислени. Циганията им е в повече на това семейство. Сега видях какво е написала една от учителките им в детската градина " странно семейство с 4 деца с много малка разлика"....

# 57
  • Мнения: 3 766
Това за плащане и гледане и написано някъде или е интерпретация на платения профил на Бачора?

# 58
  • Мнения: 3 620
Май го е казал на платените си последователи. Аз не съм от тях и не мога да потвърдя измислица ли е или не.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт