Бачорски и златната ябълка - Тема 6

  • 35 889
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 320
Като види колко малко хора ще платят за риалитито и за платения канал и ще се появи да каже,че това е било експеримент.Този човек е жаден за слава и няма да издържи дълго да не се прави на палячо в инстаграм.Но по-интересното е,че и Георги и Атанас нищо не пускат.Той сигурно ги е накарал да мълчат.Днес пак Атанаска е водила детето на ясла.Досега Даниел водеше децата.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 662
Дори и абсурдът Мис Плюс сайз е по-добре измислено - показват предаванията и за допълнителен контент - Patreon. Няма как да се привлече интереса на зрителя с безинтересно съдържание или пълната липса на такова

# 32
  • Мнения: 1 787
Този наистина не е добре, въпроса не е до левчето, но тази нискобюджетна боза да е платена.. Хайде стига!

# 33
  • Мнения: 3 756
Еее. Те за Капитонова и Кобилкина плащат хиляди, че за Бачорски ли няма да платят.
Ние сме народ на зрелищата.

# 34
  • Мнения: 11 012
Това като 78-те стотинки за ТВ7/8. Аудиторията: кажи-речи същата

# 35
  • Мнения: 4 246
Ами не знам кой за какво плаща, но една инфлуенсърка от родния ми град се направи на интересна, че ще пуска повече видеа за такива, които си плащат в ютуб /мембъри ли как ги нарече/, но видя, че нямаше кой знае какъв интерес и спря с тази глупост.
Същото ще сполети и Бачорски. Да, интересно и забавно е да го гледаш, но чак пък да плащам да го гледам, не, мерси.

# 36
  • Мнения: 1 519
Еййй , опасни са значи.
Пуснаха трейлъра по БТВ за 7ми епизод и веднага по левче. Интересен изглеждаше и на тази кълка лежат сега, да изкарат някой лев от драмата на Розалия.
Свят голям, хора всякакви…

# 37
  • Мнения: 5 096
Леле, леле, този наистина си е повярвал съвсем, не го мислех за толкова закъсал. То безплатно вече 2 серии не гледам, а камо ли да му плащам 1лв, че и 6лв за инстаграм.

# 38
  • Мнения: 4 246
Да не стане, като с предния епизод .. няма да има и накрая .. това беше експеримент. Какъв експеримент, дреме ми дали ще пуснеш епизод  след 1 или 2 седмици, имаш пари да избиваш, така или иначе пак ще ги пуснеш.
Обаче сега, като се замисля това е много ниско ниво наистина, бизнесмен със сериозни клиенти, ала бала и изведнъж дайте ми 6 лв, дайте ми 1 лв да ме гледате ...
Ех, ако можеше да печели и от нашите коментари сигурно щеше да удари дупето в тавана. Sweat Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 35 101
Понеже го е споделил пред крупната аудитория от 55 човека, като нищо може да го изтрие и да каже - няма такова нещо Mr. Green

Каквото всъщност мисля, че ще направи.

# 40
  • Мнения: 891
Запис и от мен и благодаря за темата!

# 41
  • Мнения: 1 081
Появи се, качил е тийзър за утрешният епизод.

# 42
  • Мнения: 4 246
И че ще бъде излъчен в 18:00ч. в ютуб, но дали ще иска парички не пише .. хаха.

# 43
  • София
  • Мнения: 35 101
Мисля има друга дъщеря, не знам защо…

# 44
  • Мнения: 4 246
Даниел е разказвал, че имат друга сестра, но знаят само името й, не я познават лично.

Общи условия

Активация на акаунт