Бачорски и златната ябълка - Тема 6

  • 35 886
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 402
Всичко затвърждава, че са съвсем обикновени хора с нормален стандарт на живот, далече от заможни и успели финансово, както искат да се изкарат.

# 16
  • Мнения: 3 756
Ахахахаха. То стана цирк Бачорски.

# 17
  • София
  • Мнения: 35 101
Според мен съвсем объркаха концепцията и реализацията.
Бизнес нюх на ниво крайните квартали.
Защо не взеха някой консултант, защо не си платиха, че да им платят?!

# 18
  • Мнения: 1 081
Този човек сериозно ли си мисли, че ще му плащаме да им гледаме шоуто. Че турски сериали има колкото иска по родните телевизии при това с къде по-красиви артисти от него. И понеже не знаех за шоуто на Ким Кардашиян и семейство преди тази тема, но после се осведомих та Бачорски иска и той така да се замогне като си снима живия живот, обаче то няма какво токлова да го гледаме него. Ако беше някой световно известен актьор или певец разбирам, но Даниел да гледаме как живее ха мерси.

# 19
  • Мнения: 11 016
Ами да, предпочитам да гледам новите сериали по bTV Story. ("Семейството" със сигурност)
Пиленцата от Монако са нещо подобно на Даниел и Наска, представят се за това, което не са. Но при тях липсват тези истории за изневери и свалки на обвързани мъже, чакащи дете.

# 20
  • София
  • Мнения: 35 101
Представям си какво ще се излее и той великодушно ще го пусне фор фрий hahaha

# 21
  • Мнения: 1 112
ами той видя че има по 300-400 хил гледания на по-старите епизоди и какво ли си е казал човека, чакай да забогатея, сега е момента хахах парите ще капят като мед хахахах също е и насочено хейта да падне отгоре му, че оная не се търпи

# 22
  • Мнения: 8 774
Сега, не че ми свиди едно левче,  ама за чий пък да го дам на Бачорите?
  Съвсем ме загубиха.

# 23
  • Мнения: 4 246
Да си пуска платено и сторита, и канал платен, и епизоди щом иска. Само да бъде сигурен в едно .. гледаемостта ще е малка и той няма да е на печалба. Все някой, който е платил ще качи основните неща или ще разкаже и до там с реалитито им. Толкова ли е закъсал за пари, че изведнъж всичко обърна на печалба?! Стана за смях наистина ..

# 24
  • Мнения: 1 221
Ипотеката на новата сграда трябва да се плаща, месеците си вървят наематели няма.

# 25
  • Мнения: 2 069
Няма да дам дори лев. Чакам преразказ. Или някой да свали епизода и да го разпространи. Сам се закопава. Така не се прави риалити.

# 26
  • София
  • Мнения: 35 101
Разбира се, то съдържание от Онлифенс се сваля, та един епизод на тяхното реалити ли няма Laughing

Пак казвам, че не е измислено, ама никак.

# 27
  • Мнения: 1 380
Ама много умна стратегия. Логиката е къде не съм дал 1лв. И 50000 човека като дадът по 1 лв, ето ти 50,000лв за Данко. Умно, не може да му се отрече.

# 28
  • Мнения: 479
Очаквах Даниел да има поне някакъв бизнес нюх. Аз съм платен subsriber на канал с милиони последователи. Таксата е 0.99$, Даниел е неговите 100к абоната е избрал 3.99$. Полакомил се е за 300лв на месец.

С това просто показва, че играе много на дребно и че няма никакъв бизнес усет извън нишата на почистването. Безумно е вместо да се фокусира в нишата на почистването и да стане най-добрият в бранша, той се занимава с цигански номера, за да си докара 200-300лв отгоре на месец.

# 29
  • София
  • Мнения: 11 571
Не бих плащала за Златната ябълка. Писах и преди, че се прави обратното. Даваш на хората безплатно най-доброто  съдържание, което имаш и предлагаш допълнително, за който иска да те подкрепи. Разбира се, печалбата не е голяма така, но си запазваш аудиторията.

Общи условия

Активация на акаунт