Кандидатстване в мвр.

  • 4 948
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 218
Изобщо не им четете глупостите . За покриването на въпросния Психо тест се ходи на подготовка при прихолог ,който най-често е психолог в МВР или бивш служител отново психолог. Без да сте ходили на тази подготовка Вие психо тест няма как да го вземете ,а за да сте ходили то означава ,че имате " контакт " с хора от МВР. Ако го нямате този " контакт " ( връзка ) изобщо не си мечтайте дори за МВР. Тази система е много прогнила. Не се избират хора по някакви качества ,а само и единствено ВРЪЗКИ!!!! ПРЕДВАРИТЕЛНО СЕ ЗНАЕ КОЙ ЩЕ БЪДЕ " ЧОВЕКА " ЗА ОПРЕДЕЛЕНОТО МЯСТО.
[video][/video]
Здравейте, искам синът ми който завършва сега да кандидатства в академията на МВР. Навсякъде казват трябва връзки, защото иначе те късат на психо теста. Някой знае ли какви психотестове се дават? Има ли някъде примерни такива, с правилните отговори? Има ли учител или някой който подготвя кадри за кандидатстване там ?

# 31
  • Мнения: 4
Здравейте. Понеже не мога да пусна тема а тази е най-близко до това, което ме интересува искам да попитам нещо. Кандидатствах за пожарната, като стигнах до заключително интервю, на което взеха другото момче а аз останах в резерви. Дали някой е минавал през този път и имам ли някакъв шанс за позвъняване, или да си чакам следващият конкурс? Имам приятели, които им се обадиха след 3 месеца, но това беше преди 5-6 години, не знам сега каква е процедурата.

# 32
  • Мнения: 231
Здравейте. Понеже не мога да пусна тема а тази е най-близко до това, което ме интересува искам да попитам нещо. Кандидатствах за пожарната, като стигнах до заключително интервю, на което взеха другото момче а аз останах в резерви. Дали някой е минавал през този път и имам ли някакъв шанс за позвъняване, или да си чакам следващият конкурс? Имам приятели, които им се обадиха след 3 месеца, но това беше преди 5-6 години, не знам сега каква е процедурата.
Аз до колко знам в МВР е, ако те оставят резерва при следващия конкурс те взимат веднага. Ако трябва иди там където си подал документи и питай за най сигурно,те ще ти кажат.

# 33
  • София
  • Мнения: 303
Резерва е само за конкретния конкурс и е с давност до 1 година /но "могат да бъдат назначавани" не ги задължава и в този срок/, за друг започва всичко от начало /Чл.28 Наредба № 8121з-344/25.07.2014 г./

# 34
  • Мнения: 218
Няма да Ви се обадят !
Здравейте. Понеже не мога да пусна тема а тази е най-близко до това, което ме интересува искам да попитам нещо. Кандидатствах за пожарната, като стигнах до заключително интервю, на което взеха другото момче а аз останах в резерви. Дали някой е минавал през този път и имам ли някакъв шанс за позвъняване, или да си чакам следващият конкурс? Имам приятели, които им се обадиха след 3 месеца, но това беше преди 5-6 години, не знам сега каква е процедурата.

# 35
  • София
  • Мнения: 303
"Конкурсът е метод за отсяване на нашия човек!" - бившият министър на МВР Емануил Йорданов в студиото на "Денят ON AIR" от 05.03.2024г...

# 36
  • Мнения: 4
Двамата ми най-близки приятели влезнаха така. И ми гарантират, че всичко е било случайно и че не са

# 37
  • Мнения: 711
Няма нищо странно в това, все пак едва ли за тези позиции се извива дълга опашка от кандидати. Напълно възможно е да ти се обадят ако някой от избраните отпадне по някаква причина. Ако не - следващият конкурс.

# 38
  • Мнения: 4
Няма нищо странно в това, все пак едва ли за тези позиции се извива дълга опашка от кандидати. Напълно възможно е да ти се обадят ако някой от избраните отпадне по някаква причина. Ако не - следващият конкурс.

Така е. От половин милион души в областта се явяват 70. Надявам се, дано стане

# 39
  • Мнения: 218
Близките ти много лъжат ! И не са ти близки да знаеш !
Двамата ми най-близки приятели влезнаха така. И ми гарантират, че всичко е било случайно и че не са

# 40
  • Мнения: 711
И основанията за това хиперкатегорично заключение са? 🙂

# 41
  • Мнения: 4
Близките ти много лъжат ! И не са ти близки да знаеш !
Двамата ми най-близки приятели влезнаха така. И ми гарантират, че всичко е било случайно и че не са

Предпочитам да вярвам на приятелите си 🙂 ако ме лъжат и не казват как са станали нещата си е за тях

# 42
  • София
  • Мнения: 303
"Подбора на служителите също е системен проблем. Тя е объркана цялата система на подбор и на кариерно развитие в МВР. Ние само казваме, че има подбор и кариерно развитие, но на практика такова нещо отсъства!"

Калин Георгиев, бивш главен секретар на МВР в предаването "Събуди се" по Нова тв, 24.09.2022 г.

Общи условия

Активация на акаунт