🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 8 - Финал (28.11 - 10.12) 🐄

  • 84 225
  • 2 224
  •   1
Отговори
# 45
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 802
Емилия каза нещо на Жоро, че той е причината да си тръгне Ния. Или нещо в подобен смисъл. След което, супер-дупер големия мъж висна на оградата да реди сълзи на Сергей, че видиш ли един път допуснал грешка и вече го низвергнали. Даже се беше изказал в синхрон, че пътя от "осанна" до "разпни го" в Елбетица е няколко часа, което ми се стори забавно, предвид историята им с Петър. След церемонията по нещо си, когато Сергей повдигна темата без имена, Еми се извини на Жоро. Не е било триене на сол, но повдигна темата поне. Между другото, не можах да разбера кога Мартина и Жоро са били близки?

Жоро бе по-лошия дуелист на другия дуел, но го запазиха. Никой не му три сол на главата, а трябваше. Защото на предходния дуел държеше сметка на Петър, че били на косъм, а той се издъни и си тръгна жена, която се справи по-добре от него. Отделно заради дружинката от арената си тръгна Петър, който също бе по-добър от Андрей, но както и да е. Жорката си е направил сметката и е завъртял жените около себе си съзнателно Simple Smile

Според мен има разлика да му го спомене, но на Петър направиха отново сбирка, където да обсъдят победата на косъм. Такава сбирка с обсъждане защо са загубили и то заради него нямаше. Видяхте ли как като кокошки около петел се бяха събрали вчера - една да му масажира и маже мускулите, а другата да го затопля? Жоро се завърташе около жените и им "подклаждаше" настроенията срещу Петър. Едно лекичко, съгласява се с тях. И плете връзки с Коко от Канатица. Вижда се как Канатица млъкнаха за правата на жените след като премахнаха главния играч на Елбетица. Ей така жените вече не са проблем да се махат.
Жоро, като слушах снощи тази липса на структуриране на реч, запъването, повтарянето, ми стана ясно защо не може да се наложи да бъде водач /а явно му се искало/. Единственият начин да изпъкне бе премахването на Пепе, но и това някак не се случва.

# 46
  • София
  • Мнения: 20 083
Ако Присияна действително е с УхаЖоро, ще я призная за по-глупава, отколкото я мислех, а аз я намирах за най-глупавата там. Да се хванеш с мъж, за когото си последна на опашката от цялата поредица и който е бил увлечен по приятелката ти и дори е плакал на рамото ти за нея... Rolling Eyes
И изобщо да си с някого, който пред очите ти е ухажвал една, втора му е била изключително симпатична, трета много негов тип, а четвърта страшно привлекателна, за мен е силно смущаващо.
УхаЖоро и той голям Дон Жуан се извъди - обиколи всички налични девойки и явно най-накрая му е вързало. Grinning

# 47
  • Мнения: 224
Щом Приси е казала, че скоро ще се разбере, значи на финала официално ще се разкрият, ако са с Жоро де.

# 48
  • Мнения: 2 162
Е тя не потвърди, че е от Фермата, че е от тази Ферма и че е УхаЖоро, ама така го каза, сякаш се подразбира и искаше да се разбере, че просто не си представям да е друг.
Всъщност каза, че не е сама и скоро ще стане ясно с кого е. Вие, така казано, как ще го разберете?

# 49
  • Мнения: X
… че е с УхаЖоро…

# 50
  • България
  • Мнения: 1 205
Е тя не потвърди, че е от Фермата, че е от тази Ферма и че е УхаЖоро, ама така го каза, сякаш се подразбира и искаше да се разбере, че просто не си представям да е друг.
Всъщност каза, че не е сама и скоро ще стане ясно с кого е. Вие, така казано, как ще го разберете?

Ами че се прави на интересна. Нали е актриса. За мен щом не е казано в прав текст само мога да спекулирам.

Знае си, че има говорен дефект, но търси работа като актриса. Няма да ѝ се получи. Има и изразен акцент и лоша дикция.

# 51
  • Мнения: 1 382
За любовта граници няма. 😉
Шегата настрана, но наистина не знаеш какво ще ти поднесе животът. А и реално Жоро и Валерия не са имали по-сериозни отношения.

# 52
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз не успях да гледам целия дуел, как Сергей е унижил Теди?

# 53
  • Мнения: 2 162
Знае си, че има говорен дефект, но търси работа като актриса. Няма да ѝ се получи. Има и изразен акцент и лоша дикция.
Да, трудно и се разбира какво казва. По-скоро човек по интуиция улавя казаното. Има логопеди за тая работа, а иначе Присияна няма кой знае какви физически данни или блестяща външност за актриса.

# 54
  • Мнения: 1 382
Аз не успях да гледам целия дуел, как Сергей е унижил Теди?
Крещеше и докато играеха първата отборна битка с цепене, рязане и носене на вода.

# 55
  • Мнения: 5 240
Знае си, че има говорен дефект, но търси работа като актриса. Няма да ѝ се получи. Има и изразен акцент и лоша дикция.
Да, трудно и се разбира какво казва. По-скоро човек по интуиция улавя казаното. Има логопеди за тая работа, а иначе Присияна няма кой знае какви физически данни или блестяща външност за актриса.
Понеже това е най-важното за една актриса. 😂

# 56
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
аз бях изненадана.че е актриса

# 57
  • Мнения: 2 162
Скрит текст:

Знае си, че има говорен дефект, но търси работа като актриса. Няма да ѝ се получи. Има и изразен акцент и лоша дикция.
Да, трудно и се разбира какво казва. По-скоро човек по интуиция улавя казаното. Има логопеди за тая работа, а иначе Присияна няма кой знае какви физически данни или блестяща външност за актриса.

Понеже това е най-важното за една актриса. 😂
Кое това?

# 58
  • Мнения: 5 240
Външността

# 59
  • Мнения: 2 162
О, моля ти се, как ще е важна! 😁

Последна редакция: вт, 28 ное 2023, 20:04 от dia4ti

Общи условия

Активация на акаунт