🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 8 - Финал (28.11 - 10.12) 🐄

  • 84 236
  • 2 224
  •   1
Отговори
# 30
  • България
  • Мнения: 1 205
Присияна каза, че не е сама вече и с някакви намеци, и недомлъвки, сякаш искаше да каже, че е с мъж от Фермата. Каза, че скоро ще разберем. Да не се окаже, че който е видял УхаЖоро с жена, е била Приси? Не знам с кой друг би могла да е, ако наистина е мъж от Фермата. Аз ги забравих другите, дето вече са излезли.

Тийн сериал, ако е вярно това - искаше да го сватосва с Валерия.

Присияна ще си я спестя, защото ще почне с едни разсъждения стил Моника. Според мен може да се е събрала с някой от миналите сезони, защото този сезон ергените бяха Петър, Ухажоро, пухкавия Жоро и Павел. Сами можете да прецените, че само единият би бил избор за нея. Павел май си има гадже в момента извън формата.

# 31
  • Мнения: 4 409
Абе вече е отпаднал от повече от 3 дни и още го коментираМе Trollface

# 32
  • София
  • Мнения: 20 083
Изгледах и аз. Много съм доволна от неочаквания за мен обрат в дуела!
Не мога да си обясня защо продължавам да симпатизирам повече на Канатица, при положение, че там са най-големите дразнители - Сергей, Лилия, Кенан... В началото бях за тях, защото ми беше жал, че са по-ощетени чисто физически. После започнаха да ме дразнят неимоверно много с това, че непрекъснато демонстрираха как са и умствено ощетени. Елбетица така и не успях да захаресвам, не знам защо. Може би защото Петър обсебваше цялото време и така и нямахме шанс да опознаем останалите. А може би чувството за несправедливото разпределение на силите е останало като силен горчив вкус въпреки всичко.
Но независимо каква е причината, съм доволна от развитието на дуела.
Сергей падна съвсем закономерно на първата игра, той винаги е страшно смотан. Между другото за мен е като мъжкия вариант на Лили - самочувствие в излишък, непрекъснато самоизтъкване и много силна самозаблуда, че е страшно силен противник. А в действителност е само един смешник.
Отношението му към Теди в отборната игра беше отвратително и то при положение, че изливаше некадърно водата, без изобщо да внимава, т.е. овика я заради собствените си грешки. Много ценности и много мъжкарство!

Много ме е яд, че Елбетица не изгониха УхаЖоро. Той също беше много смешен как се беше надъхал и как си беше повярвал колко е непобедим. А на лъка беше жива трагедия. Не е мислещ и съобразителен играч, не успява да се адаптира изобщо към игрите.
За пореден път се убеждавам, че жените им или са много тъпи или са страшни лицемерки. Те си играят заедно в женска коалиция, но винаги гласуват срещу жена. По-приемлив ми е вариантът гласуването да е стратегическо, но тогава тези сълзи, сополи и клетви във вечно приятелство ми идват в повече.

# 33
  • Мнения: 225
Сергей беше много добър в стрелбата с лък, няма как да се оспори. И все пак, добре че беше Теодора да се издърпа за косата по време на Алманаха, че ако разчитаха на Всичко-можещия-и-знаещия, щяха да я играят 5-тата битка само за пендари.

За Мартина съм убедена, че е гласувала стратегически, за Линда пък съм убедена, че не е гласувала така. Сигурна бях, че пропуска на Присияна ѝ е изял главата. Гласът на Еми обаче не мога да си обясня. Тя определено смята Жоро за слаб играч, показа го след дуела, на който отпадна Ния, показа го и сега, затова мисля, че е стратегия. Не ми се връзва с образа ѝ, но не винаги совите са това, което са, в крайна сметка.

# 34
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Жоро бе по-лошия дуелист на другия дуел, но го запазиха. Никой не му три сол на главата, а трябваше. Защото на предходния дуел държеше сметка на Петър, че били на косъм, а той се издъни и си тръгна жена, която се справи по-добре от него. Отделно заради дружинката от арената си тръгна Петър, който също бе по-добър от Андрей, но както и да е. Жорката си е направил сметката и е завъртял жените около себе си съзнателно Simple Smile

# 35
  • Мнения: 5 238
Пуснах си Преди обед. Жорката и Приси са заедно. Гаранция.

# 36
  • Мнения: 82
Сергей колкото по-малко му виждам физиономия на екран толкова по-побре. Пренавит, изнервен,невъзпитан и с отвратително отношението към съотборниците си. Ама то така става като имаш самочувствие без особено горямо покритие и тотално грешна представа за собствените си умения.

# 37
  • Мнения: 225
Емилия каза нещо на Жоро, че той е причината да си тръгне Ния. Или нещо в подобен смисъл. След което, супер-дупер големия мъж висна на оградата да реди сълзи на Сергей, че видиш ли един път допуснал грешка и вече го низвергнали. Даже се беше изказал в синхрон, че пътя от "осанна" до "разпни го" в Елбетица е няколко часа, което ми се стори забавно, предвид историята им с Петър. След церемонията по нещо си, когато Сергей повдигна темата без имена, Еми се извини на Жоро. Не е било триене на сол, но повдигна темата поне. Между другото, не можах да разбера кога Мартина и Жоро са били близки?

Жоро бе по-лошия дуелист на другия дуел, но го запазиха. Никой не му три сол на главата, а трябваше. Защото на предходния дуел държеше сметка на Петър, че били на косъм, а той се издъни и си тръгна жена, която се справи по-добре от него. Отделно заради дружинката от арената си тръгна Петър, който също бе по-добър от Андрей, но както и да е. Жорката си е направил сметката и е завъртял жените около себе си съзнателно Simple Smile

# 38
  • Мнения: 3 729
Дяволче, благодаря за новата тема!
Така го гледам този свръх интересен сезон, че почти всяка вечер заспивам. Ето и снощи, уж наливаше някаква вода Жорката и отведнъж - Канатица водят на алманаха. Върнах да видя какво са направили на първата отборна игра и чак на мен ми се прииска да тресна Сергей с брадвата. Не знам Теди как го изтърпя такъв сопнат и заядлив. Не стига, че той сам накриви разреза, ами и жената му виновна, че е кьопав и не може да реже. Грозен, беден и малък, изключително малък човек - и тук не говоря за физически белези. Ценности ли? Как пък да не. Много му се иска да мине за възвишен и начетен, ама ядец, въстана срещу Петър, отвори си устата и се видя покъртително семплото обзавеждане на втория етаж, пък нека после се оправдава, че бил ядосан. Не е от яда, Серго, просто ти си кофти и реакциите ти са само показател на това, което е вътре в теб. Горката Теодора, то не беше Кенан, не беше и Сергей! И никой нищо не му каза! Срамота!

Очаквана загуба за Елбетица, Донжуанов никак не е точен. Присияна стреля по-добре, но не успя да покрие Жоро. Чудно ми е само, девойките като отстраняват жени сега, дават ли си сметка, че на финала ще се изправят срещу мъже. Една Присияна все ще я бият, и на дуел, и на вот. А дали ще бият Жорката? Полудявам като чуя аргумента "Х има място на финала". Алооо, ами ти защо си там? Да лапаш мухите, докато Х отнася наградата ли? Хубаво си мислят жените на Елбетица, че още са мнозинство, но един женски дуел да има и мъжете им ще решават коя да изгонят.

Разликата в пендарите се стопи до критично ниско ниво и според мен вече Канатица са фаворит. Без Петър да им дудне и да ги юрка, Елбетица се отпуснаха и подкараха през просото. Жоро и Андрей са тотал щета в задачите. Една Еми им остана, но тя няма да смогне да огрее навсякъде, макар че снощи беше захванала и хвърчилата или съм го сънувала това? Не може хем да е весело и забавно, хем работата да е перфектно свършена. Явно им е нужен някой да ги стяга, а те този някой го изгониха твърде рано и сега ще си платят изцяло в пендари за това. И в училище беше така, всички мразехме най-гадните учители, които най-много ни тормозеха, но пък при тях научавахме и постигахме най-много.

Последна редакция: ср, 29 ное 2023, 13:35 от Дидичка

# 39
  • България
  • Мнения: 1 205
Пуснах си Преди обед. Жорката и Приси са заедно. Гаранция.

Значи можем да обявим Приси за ергенката и да я съжаляваме. Почвам да се чудя Ергени или УхаЖоро е по-лошият избор. Grinning На мен ще ми е гадно да съм гледала приятелят ми да скача от цвят на цвят и аз да съм петия избор.

# 40
  • Мнения: X
Усещаше се симпатията на Присияна към УхаЖоро. Колко ли ще е неловко, когато се събират и Валерия присъства. 🥴

# 41
  • Мнения: 5 238
Моето субективно мнение е, че Приси е най-хубавата от "късметлийките", които цветарката Жоро обиколи.

# 42
  • България
  • Мнения: 1 205
Моето субективно мнение е, че Приси е най-хубавата от "късметлийките", които цветарката Жоро обиколи.

Според мен е Теди.

BTW Ухажоро си харесва явно актриси и жени, които говорят много. Grinning

# 43
  • Мнения: 5 238
Или каквото върже. 😁

Теди много се разхубави от началото на сезона. Според мен ѝ отива тен.

# 44
  • Мнения: 3 066
Чудя се какво му харесват в него. Изобщо не е привлекателен мъж.

Общи условия

Активация на акаунт