🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 8 - Финал (28.11 - 10.12) 🐄

  • 85 117
  • 2 225
  •   1
Отговори
# 2 190
  • Мнения: 11 198
Капките не ги гледам, независимо какво има по другата програма. Да сменят водещите и тогава Grinning
Денсинг старс да бяха пуснали БТВ в понеделник. Но те си знаят.

# 2 191
  • Мнения: 335
Капките бяха интересни в първите сезони. Сега са се превърнали в поредната боза по ТВ.
От години не ги гледам.

# 2 192
  • Мнения: 11 198
А и Зуека донякъде се търпеше. Но Рачков и Геро са нещо страшно...

# 2 193
  • Мнения: 335
А и Зуека донякъде се търпеше. Но Рачков и Геро са нещо страшно...
Зуека е уникален актьор и с него предаването беше друго. Сегашните водещи не струват.

# 2 194
  • Мнения: 11 198
Че махнаха турските сериали двете, съм повече от ЗА. Според мен трябва със закон да ги забранят
Е, сега... няма нужда да забраняват със закон, нещо, което определено се гледа и интерес има. Всъщност не са махнати, просто са в обедния и следобедния слот на БТВ,  а  по БТВ Стори са денонощно.  Сред тях има филми, които са много добре направени, има и такива, които са супер тъпи. Същото важи и за американските филми и за всички останали, ако трябва да ги делим "по националност".  И от българските сериали има добри попадения, но повечето са ... пълна скръб, за съжаление.

За решението с "Фермата", доколкото разбрах има връзка това, че Николай Николов май не работи вече с "Междинна станция". Но който знае подробности, може да напише. Жълтурките пишат, че "напуснал с гръм и трясък, вдигнал скандал, след обидно ниския рейтинг на последната Ферма"... Доколко е вярно, съмнявам се.

# 2 195
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Всъщност турски сериал на обед има по нова само.

# 2 196
  • Мнения: 11 198
bTV имат от 13.30 до 17.00, мисля.

# 2 197
  • Мнения: 11 198
Който иска да му промиват мозъка с остарели или анадолски манталитет и схващания, има предостатъчно канали, а и той вече си е програмиран така или иначе.
Доста грозно и расистко изказване. За никакво "промиване на мозъка" не може да става въпрос. Този манталитет е най-близък до българския, и изобщо до балканския.  По твоята логика, и с американските филми/сериали ни промиват мозъка, и с руските филми и т.н. На мен не ми пречи да гледам филми и сериали за всякакви култури и за никакво "промиване на мозъка" не мога да говоря. И това, че ти имаш проблем с етноса и религията на съседите ни по принцип.. не означава, че трябва нещо да се забранява със закон, защото така си решила, водена от омразата си. Достатъчно твои коментари съм чел по въпроса и знам, че става въпрос за ислямофобия, национализъм и омраза конкретно и точно към този етнос. Аз проблеми с хората от различни националности и религии нямам.

Последна редакция: пт, 08 мар 2024, 23:02 от diziler

# 2 198
  • при късмета
  • Мнения: 24 052
Не е към етноса. За религията си прав. Мюсюлманството е религията на страните, които нямат религиозни и светски закони, закона е един и той е не религията. Която е изостанала с повече от 20 века. Жените са добичета, без никакви права и инкубатори, толкоз са им правата. Няма как да го приема и това не е омраза, а именно неприемане. Даже и уж светските хора с тази религия, рано или късно се връщат към фабричните им настройки. Това също са лични наблюдения, не някаква омраза по подразбиране. Имам приятели мюсюлмани, като приятели може и да нямат грешка, но никога, ама никога няма да влезе в къщата ми и да направя семейство с такъв човек. Повече от 20 години я наблюдавам тази метаморфоза, докато вържат една жена са най-модерните, най-широко скроените и после връзват жена си за мама и каквото каже мъжовата рода. Втриса ме от подобна алтернатива. Не, че е по темата, само уточнявам, заради обвиненията, че мразя определен етнос. Това ми пречи у тях, не самия етнос. И да, турските сериали са промиване на мозъци. Всяка, уж модерна свекърва, уж надживяла тези времена, цъка с език как по филмите ги уважават и как едно време било така и у нас. Ми да преживеят, че това време няма да се върне и уважението не е по подразбиране и затова, че някой ти се пада някакъв по роднинска линия, а и ти трябва да уважаваш, за да уважават и теб. Какво е, ако не промиване на мозъци, набиване в главите на нещо остаряло и вече нерелевантно?

# 2 199
  • Мнения: 11 198
То не е повод да се обобщава за всички. По същия начин и не всички българи са идеални. За съжаление познавам и немалко Ганьовци, дето бият жените си и нямат грам уважение към тях. Жалко, че това трябва да се говори на 8 март. В този ред на мисли, във въпросните сериали, които ги спряха в 20 ч. показваха и немалко добри ценности, уважение към семейството, към приятелите, различни добродетели... Но който не ги е гледал, няма как да знае. А и стана доста офтопик. Модератор може да разчисти.

# 2 200
  • при късмета
  • Мнения: 24 052
Аз съм далеч ат мисълта, че другите са идеални или няма изключения и Ганьовци. Но е различно да са изключения и да е манталитет на определена група, нали?

# 2 201
  • България
  • Мнения: 1 291
На мен турският сериал "Опасно изкушение" ми липсва най-много от програмата на БиТиВи - "Ергенът" не може да му стъпи на малкия пръст. Турските сериали често са на много високо ниво откъм всичко и родното ни кино може само да се учи. Имат попадения с модерни сериали в последните години, сериалите за патриархалните семейства намаляха.

# 2 202
  • Мнения: 14 127
Не понасям и не гледам турски сериали. Но предпочитам турски сериал пред "Ергенът".
Аз пък не харесах последния сезон на "Фермата". Това беше друго предаване. По-добре да го спрат, след като го направиха на нищо.

# 2 203
  • Мнения: 11 198
Да ,би било супер да върнат Къртицата Sparkling Heart  Sparkling Heart Sparkling Heart
Няколко страници назад дадох линк към втория сезон на "Къртицата" с всички епизоди, някой питаше къде може да се гледа.
Ето го и целия първи сезон във вид на плейлиста.

Пиша го тук, защото предаването също е на "Междинна станция", а и водещите са същите.

# 2 204
  • Мнения: 1 398
Може би това ще гледаме на мястото на Фермата:
https://www.facebook.com/share/bdfaK2ygdqx3MQt2/
Не пише кой ще е продуцент.

Общи условия

Активация на акаунт