🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 8 - Финал (28.11 - 10.12) 🐄

  • 85 109
  • 2 225
  •   2
Отговори
# 2 175
# 2 176
  • Мнения: 5 577
Ако е като предния Сървайвър, не - мерси.

# 2 177
  • Мнения: 905
Яд ме е за Фермата, ще ми липсва. Последният сезон беше с много добър каст, сравнен с някои от предишните, в които гледахме елементи като Ивайло и Киро. Според мен точно такива персонажи отблъснаха зрителите.
Гледам две страници по-назад и не мога да повярвам, че откровени тъпотии като Капките и готварския ББ(Хелс К.) имат най-висок рейтинг. Ако е истина, много жалко за нивото ни като зрители.

# 2 178
  • Мнения: 11 198
Ако е като предния Сървайвър, не - мерси.
Не, в статията пишеше, че е този формат, дето го спечели Люси Дяковска през февруари, пак за оцеляване, но само с известни

# 2 179
  • Мнения: 5 577
Аааа, ами значи не е Сървайвър.

# 2 180
  • София
  • Мнения: 23 023
Аз съм изумена как въобще им се въртят мисли за такова нещо, при положение, че последното подобно предаване, което не мога да нарека Сървайвър претърпя пълен погром.

# 2 181
  • Мнения: 11 198
Става въпрос за формата "Аз съм известен, измъкни ме оттук" (Ich bin ein Star – Holt mich hier raus!) - има инфо в уикипедия. В Румъния е даван по PRO TV и е имал висок рейтинг.
Ето повече.

# 2 182
  • София
  • Мнения: 23 023
То и онова подобие на Сървайвър имаше висок рейтинг в съседните ни държави, но при нас не се прие добре.

# 2 183
  • Мнения: 11 198
То и онова подобие на Сървайвър имаше висок рейтинг в съседните ни държави, но при нас не се прие добре.
Сървайвър в Турция имаше висок рейтинг, защото по същото време нямаше конкуренция с подобен жанр предаване. По другите турски телевизии вървяха само сериали, от 20 до 24 ч.

# 2 184
  • Мнения: 333
Фермата, наистина е под много голям въпрос. По това време преди се събираше екипа, почваха кастингите, а за сега нищо. Чух, че една малка част от екипа се е събрала преди 3-4 дни, но дали е по-този проект не се знае. Съвсем скоро трябва да има повече яснота ще я бъде ли или няма тази Ферма.

# 2 185
  • Мнения: 11 198
Аз харесвам "Фермата" като формат. И въпреки дразнещите водещи (особено по време на дуелите), ми беше кеф да гледам това предаване. Искам да има нов сезон, с обикновени, неизвестни участници.

Очевидно промяната в началството на БТВ е довела до всичко това. Апостол Пенчев шеф и иска някаква генерална промяна.
Ако няма Фермата, ще се радвам на нов сезон на "Къртицата" или "Африка-звездите сигурно са полудели". Нещо не ми харесва идеята за "Аз съм звезда, измъкни ме оттук". Нищо чудно и някой "Мастършеф" да сложат.

# 2 186
  • Мнения: 5 577
Това показва непознаване на българския зрител.

# 2 187
  • Мнения: 11 198
Забелязвате ли, че сега с това началство на телевизията (освен изместването на турските сериали по БТВ Стори, нещо, което НОВА направи много отдавна с Диема Фемили), явно са се отказали от тактиката, на всяка цена да действат огледално на Нова ТВ. Например НОВА бяха обявили старт на "ЕДИН ЗА ДРУГ" на 22 февруари и изведнъж го изместиха за 14 февруари. БТВ в предишни години също изместваха старта на техните си предавания по-рано, за да са едновременно. Тази година не го направиха. НОВА пуснаха "Като две капки вода" в понеделник, БТВ не пусна нищо като гръб ... някакъв филм се излъчва по това време. Това как си го обяснявате?

# 2 188
  • Мнения: 5 577
Няма предаване, което да бие Капките по рейтинг. Или ще е обречено на провал, ако е само в понеделник. Или постепенно ще си загуби зрителите, които в понеделник ще предпочетат Капките, ако е три дни от седмицата, да речем.

# 2 189
  • София
  • Мнения: 23 023
Забелязвате ли, че сега с това началство на телевизията (освен изместването на турските сериали по БТВ Стори, нещо, което НОВА направи много отдавна с Диема Фемили), явно са се отказали от тактиката, на всяка цена да действат огледално на Нова ТВ. Например НОВА бяха обявили старт на "ЕДИН ЗА ДРУГ" на 22 февруари и изведнъж го изместиха за 14 февруари. БТВ в предишни години също изместваха старта на техните си предавания по-рано, за да са едновременно. Тази година не го направиха. НОВА пуснаха "Като две капки вода" в понеделник, БТВ не пусна нищо като гръб ... някакъв филм се излъчва по това време. Това как си го обяснявате?

Реализъм бих го нарекла аз. Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт