💛 Януарски бебета 2024 💛 Тема 6

  • 22 568
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 928
Lollo, благодаря ти от сърце за новата тема! Покрай отита на малкия изобщо не бях влизала да чета.
Извинявайте, момичета! Надявам се,  че всички сте здрави и нещата с коремчетата вървят гладко. При първа възможност ще наваксам с четенето 😊

# 46
  • Мнения: 49
Здравейте Simple Smile извинете, ако е спам, но някой има ли опит с връщане на дрехи от Вис виталис? Много са умалени.. На телефон никой не вдига, а в сайта пише единствено пловдивски адрес за връщане, не може ли на място в магазин?
По темата с домашните любимци, ние мислим да запознаем коте и бебе, живот и здраве, след втория месец Simple Smile
Може на място в магазина като се носи касовия бон. Аз като си взех пратката питах и това ми обясниха.

# 47
  • Мнения: 595
Гледам в декемврийската група, че вече започнаха да се появяват бебоци Relaxed
Мисля скоро да се ориентирам да събера багаж за родилното, въпреки че миналия път преносих, сега не е изключено да реши по-рано да излезне моето мъниче. Даже да си призная ми се иска да подрани, един коледен подарък ще ми дойде супер Simple Smile

# 48
  • Мнения: 477
И аз съм в Токуда, вече 33 г.с., но за тонове никой нищо не ми е казвал, хем бях миналата седмица на преглед. След 1 седмица съм пак, демек в 34, пак е само преглед. Според мен си е до доктор и конкретен случай.

Моят юнак най-после се обърна. Много ми помогнаха упражненията, препоръчвам ги.
Браво на теб и юнака! Аз също правя упражнения, днес сутринта осъзнах, че като хълца, усещам долу ниско пулсирането и си наумих, че това означава, че и при мен се е обърнала. Simple Smile) Другата седмица ще разбера.
Аз май още няма да стягам багаж, обаче така ми се оправят, перат и подреждат тези дрешки, чаршафи и тн на бебето, че едва се сдържам. Единствено ме спира, че може да хванат прах, ако от сега започна, не знам и аз. По-нататък пък дали ще имам сили за гладене и подреждане…

# 49
  • Мнения: 104
Аз днес бях на преглед бебчо е вече 2 килограма и 300 грама(34г.с.)😊  минах и първите тонове беше ми доста притеснено че нямах представа какво представят но пък всичко излезе идеално което ме успокоява доста... АГ ми даде списък за родилното и мисля леко по леко да започвам да оправям и багажа и да пера бебешките дрешки и да започна да вадя всичко останало от кутийте 😅

# 50
  • Мнения: 595
Като си знам темпото, с което действам, мога спокойно да започна от сега. Всеки ден по едно две неща в куфара и то тамън ще си стане време Grinning
Иначе за дрешките може би след средата на декември, пък ако се застоят много ще ги врътна още веднъж в пералня и сушилня и готово. Не гладя. Като цяло не гоня мега стерилна среда.

# 51
  • Мнения: 477
И аз се чудих не е ли прекалено и да гладя, при положение, че ще ги пусна в сушилня. Колко пъти ще ги изгладя, като за първи път сигурно, после дали ще го правя, дали ще ми остава време изобщо.. На мен средата на декември ми е късно за приготовления, понеже няма да бъда в града си, а ще съм се изнесла за кратко там, където ще раждам и всичко трябва да е готово. Може би този уикенд-другата седмица вече ще започвам.

# 52
  • Мнения: 120
Момичета моята пратка от Raya Toys пристигна в пълен комплект.  Поръчах я на 12ти. Всичко при мен изглежда точно и както трябва. Поръчах кошара,  шишетата на авент,на нук,  ортодонски биби, два комплекта чаршафи (материята е доста добро качество). Доволна съм от поръчката Hug

# 53
  • Мнения: 87
Дрешките като минат веднъж сушилня, не се нуждаят от гладене. А и ще пада голямо пране, непрекъснато - не бих си причинила и да гладя дрехите, след като са минали сушилня. От опит го казвам Stuck Out Tongue Winking Eye

# 54
  • Мнения: 5 002
И нашата количка от Комсед дойде,но още не съм я взела. Все пак пристигна Grinning
Иначе с баткото гладих точно веднъж дрешките, после само в пералнята и обличам. Никакви омекотители не харесвам и не ползвам. Тео бебе или Здраве за перилен препарат и това е.

# 55
  • Мнения: 305
Има ли момичета в Токуда да раждат ? И при кой …. А някой ходи ли на училище за бременни , аз мисля да почна да ходя тук там …. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 82
Има ли момичета в Токуда да раждат ? И при кой …. А някой ходи ли на училище за бременни , аз мисля да почна да ходя тук там …. Simple Smile

Има да, аз ще раждам там при др Колева планирано секцио. За училище с бредната бременност ходих на Мисия мама и бях доволна, сега уж имам опит, ама имам чувството, че съвсем съм забравила как е с толкова малко бебе, макар че беше преди 2 години и 8 месеца. Иначе да се оплача от доста време ме мъчи запушен нос, първо си мислех, че е от бременността, но се появиха и храчки, пуснах един секрет оказа се бактерия в носа, ще видим какво ще каже утре АГ.

# 57
  • Мнения: 477
За училището Мисия мама - на живо ли припоръчвате или да се закупи курсът от лекции онлайн?

# 58
  • Мнения: 82
За училището Мисия мама - на живо ли припоръчвате или да се закупи курсът от лекции онлайн?

Ние ходихме на място тогава, въпреки че беше ковид, прецених че на място ще ми е по-полезно, смисъл ще обсъждаме разни неща, правихме опити за къпане на бебе (кукла) и някакси се чувствах повече въвлечена в процеса, даде ми съвети и за кърменето

# 59
  • Мнения: 85
Аз също ще раждам в Токуда. При Велева - стискам палци за нормално
Има ли момичета в Токуда да раждат ? И при кой …. А някой ходи ли на училище за бременни , аз мисля да почна да ходя тук там …. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт