💛 Януарски бебета 2024 💛 Тема 6

  • 22 572
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 595
При бабата има котка, а детето често е при нея. Котката е на настроения, ту е гальовна, ту решава, че не иска никой да я занимава и посяга да драска.  И като цяло от малка я уча да не я стиска, дърпа и т.н. само гали лекичко и да бъде много внимателна и мисля че вече установихме границите. Много обича да й сипва храна в купичката и да я кани да яде Grinning
Ние пък имаме две големи кучета, които живеят на двора. Лабрадорът няма никакви грижи, много обича деца, но на другото му трябваше време да приеме новия член и я отбягваше много старателно до скоро. Пак прилагам същите граници, но поне съм сигурна, че при кучетата няма риск от инциденти. Вече са голяма любов Simple Smile
Скрит текст:

# 31
  • Мнения: 477
Ние сме с малко куче, което е най-големият добродушко и не пуска косми. Нямам търпение да ги запознаем и не сме мислили изобщо да ги делим. Той си ни е първото дете, няма защо да го караме да страда. Мисля, че ще мине добре, обича деца.

# 32
  • Мнения: 585
Ние си имаме голямо куче вкъщи. Не ги запознавам много специално, оставям кучето само да се научи да си пази водата и храната от бебета и деца:))) ако ядат от кучешката храна си е проблем на кучето
Отвъд шегата аз съм много много стриктна само в едно - нито едно дете независимо от възрастта не може да е невнимателно с кучето у нас. Не ми допада родителите, които оставят детето да язди кучето и то какво добро добиче било. Или да му бъркат по очи и уши. Който не умее да гали нежно не пипа кучето, докато не се научи.

# 33
  • Мнения: 4 246
Момичета, някоя от вас купила ли е сгъваема кошара с люлеещ механизъм да ми предложи модел или да сте купували само механизъм за Лорели?
Поръчах кошара на Лорели, която още не съм взела от Еконт и се чудя, ако намеря механизми дали няма да стане или направо да търся нова кошара. Ровя из сайтовете и нищо не ми допада.
В еконт ме чака този модел
https://comsed.net/%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8/%D0%BF%D … ght-arctic-indian

# 34
  • Мнения: 85
Здравейте Simple Smile извинете, ако е спам, но някой има ли опит с връщане на дрехи от Вис виталис? Много са умалени.. На телефон никой не вдига, а в сайта пише единствено пловдивски адрес за връщане, не може ли на място в магазин?
По темата с домашните любимци, ние мислим да запознаем коте и бебе, живот и здраве, след втория месец Simple Smile

# 35
  • Мнения: 173
Ние сме с 2 кучета и 1 котка вкъщи, ще е веселба. 😁 Мисля от родилното да дам дрешка на дъщеря ни и мъжа ми да даде първо да я помиришат ден, два преди да се приберем вкъщи. От ден 1 мисля да запознаем кучетата с нея, котката в началото ще я държим настрана поне докато спи, за да не легне върху нея. 😂

# 36
  • Мнения: 19
Решила съм да раждам в Токуда и от 30ти ноември почвам тонове. Утре на последната ФМ ще видим нещо момченце Simple Smile Казаха от Оскар че по заповед на РЗИ не се допускат придружители. Психически готвя таткото че има вариант и Януари да не го пуснат да ни види заради вируси в Токуда, пък да видим. сега съм в 31+ 4 г.с.
На мен АГ ми каза след 36гс да започвам да ходя на тонове. Сега съм 34 почти. При теб защо толкова рано?

До болницата и АГ е, докато се следях в София Мед при Узунова там тонове почват в 28-ма седмица следене. В Токуда са от 32-ра.

# 37
  • Мнения: 144
И аз съм в Токуда, вече 33 г.с., но за тонове никой нищо не ми е казвал, хем бях миналата седмица на преглед. След 1 седмица съм пак, демек в 34, пак е само преглед. Според мен си е до доктор и конкретен случай.

Моят юнак най-после се обърна. Много ми помогнаха упражненията, препоръчвам ги.

# 38
  • София
  • Мнения: 126
И аз да се запиша в новата тема. По въпроса с домашните любимци- нямаме такива,  само рибки Simple Smile
Днес бях на тонове и преглед - всичко е наред,  бебето си върви 2 седмици напред, някъде около 1.800  кг. Кръвното ми беше добре 110/70, искаше да види тестисите дали са слезли в торбичката,  но пъпната връв беше между краката и не се видя, каза другия път. Но на 3 фетална всичко беше ок и затова няма да го мисля. Втората поръчка от Рая Тойс явно няма да дойде ,нищо още - нито имейл, съобщение от куриер.

# 39
  • Мнения: 28
Запитвам се в новата тема 😇

# 40
  • Мнения: 197
Здравейте Simple Smile извинете, ако е спам, но някой има ли опит с връщане на дрехи от Вис виталис? Много са умалени.. На телефон никой не вдига, а в сайта пише единствено пловдивски адрес за връщане, не може ли на място в магазин?
По темата с домашните любимци, ние мислим да запознаем коте и бебе, живот и здраве, след втория месец Simple Smile
Аз днес ходих да връщам едни шишета и комплект за маникюр. Следвах стъпките от формуляра за връщане, не съм звъняла допълнително. Мисля, че няма нужда и така ще стане. Имаше графа за банкова сметка и по нея ще преведат парите

# 41
  • Мнения: X
Аз пак нахлувам при вас за желязото но утре трябваше да вливаме френжект и бамц изчерпан на всякъде даже и по болничните аптеки и складове. Сега аз ако звънна на Аг то той ще каже да пия нещо орално.Но дали някой друг раствор може да се влива ? Преди да му звънна 😀да взема да се информирам чудя се как да процедирам , то ще раждам най рано края на януари началото на февруари дет се вика барем го заредят до тогава поне за секциото да се надрусам ама иначе ?

# 42
  • Мнения: 120
Аз пак нахлувам при вас за желязото но утре трябваше да вливаме френжект и бамц изчерпан на всякъде даже и по болничните аптеки и складове. Сега аз ако звънна на Аг то той ще каже да пия нещо орално.Но дали някой друг раствор може да се влива ? Преди да му звънна 😀да взема да се информирам чудя се как да процедирам , то ще раждам най рано края на януари началото на февруари дет се вика барем го заредят до тогава поне за секциото да се надрусам ама иначе ?

На мен ми вливаха "идафер" 5дни- 5системи.

# 43
  • Мнения: 5 002
Това звучи кофти. Феринжект е наведнъж за два часа и се понася най - добре. Има го в две аптеки до Пирогов.

# 44
  • Мнения: X
с 500 връзки си намерих последните изостанали. Иначе го нямаше в никоя болнична аптека , и в складовете е изчерпан

Общи условия

Активация на акаунт