💛 Януарски бебета 2024 💛 Тема 6

  • 22 991
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 176
Има ли момичета в Токуда да раждат ? И при кой …. А някой ходи ли на училище за бременни , аз мисля да почна да ходя тук там …. Simple Smile

И аз ще раждам в Токуда при Др Апостолова, също се надявам за нормално, но ще видим как вървят нещата. Не сме обсъждали още.

# 61
  • Мнения: 306
Иначе и аз съм при Велева Simple Smile ама аз видях в сайта , че има такива дето се провеждат на място по 1/2 часа , а мисия мама къде се провежда ?

# 62
  • София
  • Мнения: 853
Момичета, днес дойде пратката от Хиполенд. Без предупреждение, звъннаха, че са долу. Добре, че имаше кой да пренесе поръчката. Всичко си в наред, няма липси. Ходихме да видим мострата от Вис Виталис, категорично не. Поръчахме обаче друга кошара и матрак. Чакам ги в Петък, тогава ще дам отзиви. Някой ходил ли е на тонове във Вита? АГ ми каза, че няма значение къде ще ги правя само да изпращам резултатите. Изрично подчерта, че трябва да има разчитане от лекар.

# 63
  • Мнения: 478
А тези тонове как се разчитат, смисъл на файл ли ги качват или? Понеже аз също няма да следя тонове там, където ще раждам, та се чудих как ще ги разчита екипът, който съм избрала за раждане.

# 64
  • Мнения: 5 029
Тонове не трябва ли задължително където ще се ражда? На мен още с първата бременност, както и сега, ми казаха, че при който АГ избера, при него трябва и тонове. Иначе излизат на един лист като кардиограма и лекар пише дали са в норма,това е.

# 65
  • Мнения: 478
Тонове не трябва ли задължително където ще се ражда? На мен още с първата бременност, както и сега, ми казаха, че при който АГ избера, при него трябва и тонове. Иначе излизат на един лист като кардиограма и лекар пише дали са в норма,това е.
Не сме говорили още за тонове, но предстои. Ако държат да се следят при тях, ще го организирам така, мислих, че не е задължително, щом съм от друг град. Принципно ме викат 10-14 дни преди термин, което ме накара да си мисля, че мога да ги следя там, където си живея.

# 66
  • София
  • Мнения: 853
Моят АГ е много тегав с часовете. Каза ми, където ми е най-близо да ходя, но да са с разчитане. От началото на Декември трябва да започна. Не знам какво представлява това разчитане.

# 67
  • Мнения: 151
Има ли момичета в Токуда да раждат ? И при кой …. А някой ходи ли на училище за бременни , аз мисля да почна да ходя тук там …. Simple Smile

И аз живот и здраве ще раждам в Токуда, при д-р Апостолова.
Токуда правят хубави лекции всеки месец, качват график в сайта. Аз съм ходила на две: Раждане - нормално или секцио и Първи грижи за новороденото, но има на още теми и са безплатни.

# 68
  • Мнения: 111
А тези тонове как се разчитат, смисъл на файл ли ги качват или? Понеже аз също няма да следя тонове там, където ще раждам, та се чудих как ще ги разчита екипът, който съм избрала за раждане.
Моята АГ ги прави в кабинета си (частен кабинет ако има значение) и след това си го разчита тя... Аз идея нямам какво точно гледат но до колкото разбрах трябва да има покачване и спадане в пулса на бебчо през определен интервал от време

# 69
  • Мнения: 4 254
Моята АГ ми каза, че мога да ходя и другаде на тонове, не е задължително при нея.
Като се започне ходенето всяка седмица ли се ходи?

# 70
  • Мнения: 598
Миналия път ходих по веднъж в седмицата, а след термина през ден два ме викаха. В кабинета за тонове в Шейново си има дежурен АГ, който следи и проверява тоновете. Не съм ги пращала на никой да ги гледа допълнително, но аз и не съм избирала АГ за раждането.

# 71
  • Мнения: X
Момичета благодарение на вашата тема се заляз с желязо днес което намерих с дълбоки връзки. Вече съм железен човек 😀След месец ще проверя какво се случва с изследванията.
Исках да питам дали тук в темата има някой от моя квартал да се засичаме в Заимов и докторската ( София ) аз имам и по голям пубер ноемврийче 21 ва
сега ще видим кога ще родя но не изключвам последни дни на януари

# 72
  • София
  • Мнения: 98
При мен тоновете се мерят в един кабинет, а лекарката ми преглежда в друг. Дават ми ги на листче, малко прилича на кардиограма. И тя си ги разчита от там Simple Smile

# 73
  • Мнения: 4 254
Сега погледнах цената на феринжекта, по над 200лв ми излиза. По толкова ли давате?

# 74
  • Мнения: 144
Иначе и аз съм при Велева Simple Smile ама аз видях в сайта , че има такива дето се провеждат на място по 1/2 часа , а мисия мама къде се провежда ?
И аз съм в Токуда, при Атанасова. Засега нещата си отиват към нормално раждане, вчера даже минах и очен лекар. Всичко изглежда ок. 😊

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт