💛 Януарски бебета 2024 💛 Тема 6

  • 22 576
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 104
Момичета има ли такива от вас на който бебета да са страшно активини през деня  а нощно време време не... авчера като доиде 11 почти спирам да го усещам до близо 6 сутринта... Супер странно е и всяка нощ съм под стрес а е така вече от 10 седмици близо....

# 16
  • София
  • Мнения: 474
Момичета има ли такива от вас на който бебета да са страшно активини през деня  а нощно време време не... авчера като доиде 11 почти спирам да го усещам до близо 6 сутринта... Супер странно е и всяка нощ съм под стрес а е така вече от 10 седмици близо....
Напоследък и аз съм в този филм - през деня го усещам почти постоянно, но като легна вечер и се кротва (до скоро беше обратното). Може би е по-добрият вариант, имайки предвид, че сега си правят режим, който реално ще им е режима след раждането.
Утре съм на последна фетална и нямам търпение вече да видим малкия човек 🙂

# 17
  • Мнения: 88
Мале ,само аз май освен количка още нищо не съм купувала от нещата ,които ще ми трябват .... Правя планове другия уикенда да купя каквото ми е необходимо за бебчо плюс коледните подаръци за баткото .
Спането и на мен вече ми е все по трудно ,будя се с болка в кръста ,на никоя страна не ми е удобно за повече време ,а малкия разбойник прави страшни салта денонощтно ,единствено рано сутринта е кротък😅
[/qu
Оо аз съм само с едно креватче закупено но дори и то не е вкъщи 😄

# 18
  • Мнения: 1 741
Аз немога да хвана режим при моята бебка...има дни по цял ден и вечер мърда страшно много...има дни не е така...за хълцането и аз я усещам да хълца или поне така си мисля...даже май в момента хълцаме 🥰за вечерното събуждане и аз съм така...ставам през 2 часа...имам и ужасни киселини от които получавам и рефлукс...на ляво все така немога да спя и лежа...легна ли на ляво и след малко почва да ме свива корема все едно ми се ходи по голяма нужда...но не усещам стягане..незнам дали не е от червата и лошата перисталтика...като се размърдам или стана спира да ме свива корема...и мен ме болят краката на сгъвките...бикини зоната ужасно е...а гръб,кръст,плешки си ме болят отдавна...вече пътуването ми е дискомфортно ...всяка дупка или вълничка ми причинява дискомфорт,а в България пътищата навсякъде са ужас...
upincloudnine да сигурно е станало много хубаво с този повивалник....и аз се влюбих е него ,но кошарката която ще ми дадат е с 80 на 160 и не ми остава място за такъв голям скрин ...затова поръчах по тесен отново с повивалник отгоре...като нощно шкафче ,ама високо 😁 сега чакаме да дойдат да монтират вратите и климатиците и уж няма да има повече къртене и да се започва това прословуто чистене и подреждане

# 19
  • Мнения: 280
Мале ,само аз май освен количка още нищо не съм купувала от нещата ,които ще ми трябват .... Правя планове другия уикенда да купя каквото ми е необходимо за бебчо плюс коледните подаръци за баткото .
Спането и на мен вече ми е все по трудно ,будя се с болка в кръста ,на никоя страна не ми е удобно за повече време ,а малкия разбойник прави страшни салта денонощтно ,единствено рано сутринта е кротък😅
[/qu
Оо аз съм само с едно креватче закупено но дори и то не е вкъщи 😄

Тя и нашата количка не е вкъщи,няма къде да я държа на този етап .
Аз мисля да взема от меките повивалници ,имах такъв с баткото ,не че съм повивала върху скрина - по-удобно ми беше върху спалнята ,особено когато започна да шава повече и да  се надига

# 20
  • Мнения: 305
И аз не хващам режим , но и ударите определено не са като преди месец , не са болезнени Simple Smile а иначе някой беше казал за протектори , много хубави , но забравих на коя фирма са  ? Аз гледах повивалниците  пт ИКЕА, но нещо още не съм се спряла на някой конкретен !

# 21
  • Мнения: 596
Моето мърда в различни часове, изобщо не се опитвам да следя кога колко, през нощта за щастие спя дълбоко и не знам какво се случва. Иначе и аз имам болки в ставите, будя се като пребита сутрин и трудно се раздвижвам. Стискаме зъби и това е, не остана много 💛

# 22
  • Мнения: 19
Като човек който си обича сънят, днес определено бях готова да ревна. Това бременеене, който твърди че е толкова магично, да ходи да се метне от някъде, нищо лично. На ляво легна - хълбок боли; на дясно легна- хълбок боли; по гръб - бебо ме мачка; таза от раздвижването на тез кости и сухожилия от ляво яко ме стреля като мръдна, та и с това шикарно. Рефлукса, слава на боговете, беше за малко и дано не се върне. Бебчо си е главично вече, та дано остане така. Тез крачета ритааат, сладурско е, още не е уцелил някой жизнено важен орган Grinning  Решила съм да раждам в Токуда и от 30ти ноември почвам тонове. Утре на последната ФМ ще видим нещо момченце Simple Smile Казаха от Оскар че по заповед на РЗИ не се допускат придружители. Психически готвя таткото че има вариант и Януари да не го пуснат да ни види заради вируси в Токуда, пък да видим. сега съм в 31+ 4 г.с.

От покупките само столчето за кола съм взела, кошара ни дадоха и следващият месец ще взема матраче за нея + основните неща за първият месец. Тъй като таткото е суеверен, докато съм в болницата ще ходи сам да пазари.

# 23
  • Мнения: 596
Решила съм да раждам в Токуда и от 30ти ноември почвам тонове. Утре на последната ФМ ще видим нещо момченце Simple Smile Казаха от Оскар че по заповед на РЗИ не се допускат придружители. Психически готвя таткото че има вариант и Януари да не го пуснат да ни види заради вируси в Токуда, пък да видим. сега съм в 31+ 4 г.с.
На мен АГ ми каза след 36гс да започвам да ходя на тонове. Сега съм 34 почти. При теб защо толкова рано?

# 24
  • Мнения: 585
Аз макс 2 пъти да съм усещала да хълца до сега. Но може и да съм пропуснала

Нощем между 11 и 6 не спиш ли ти? Как знаеш, че не рита:)))) може да си рита.
Аз нямам идея заспивам моментално и ако не ме събуди дъщеричката ставам чак в 6-7 и започвам деня.

Бременеенето за сега не ми носи болка. Нищо не ме боли(освен някоя контракция), ама пак не ми е магично. Оня ден си ходя по улицата и гледам една секси мама с прилепнали дънки с висока талия и си викам - ооо аз защо не си нося тия дънк... и докато го мисля се сещам защо:))))
Или искам да преместя нещо тежко и знам, че мога, аз съм силна, обаче вместо това трябва да напомням на мъжа ми на всеки 6 месеца да го премести той Sweat Smile хваща ме съклет, искам да свърша всички задачки дето висят и то мога, ама ще стане някоя беля и ги разпределям по дни, а това ме дразни яко.
И пак се уморявам много и после ме гони чувство за вина.
 Та така, само да ми е здраво бебочето, раждам го и край от мене за демографския прираст, да раждат младите.

# 25
  • Мнения: 104
Аз спя изключително леко и обикновенно се будя през 30 минути (винаги съм имала ужасен сън... Напоследък стана по зле и се случва с часове да будувам ) 😅 Искам да попитам жените с домашни любимци как мислят да запознаят бебета с тях? Аз имам котарак който по принцип е доста агресивен и не обича да му се навлиза в личното пространство та тази мисъл малко ме притеснява.

# 26
  • Мнения: 22
Аз спя изключително леко и обикновенно се будя през 30 минути (винаги съм имала ужасен сън... Напоследък стана по зле и се случва с часове да будувам ) 😅 Искам да попитам жените с домашни любимци как мислят да запознаят бебета с тях? Аз имам котарак който по принцип е доста агресивен и не обича да му се навлиза в личното пространство та тази мисъл малко ме притеснява.

Ние имаме 2 котки - мъжките ни принцеси, както им викаме 😃 С дъщерята просто решихме за 2 седмици да ги преместим при свеки (аз бях против, но го излъгаха моя , а и тя живееше през 2 блока, сега и ние сме при нея, за мое съжаление), за да свикнем с бебето, но мъжа ми ходеше всеки ден по 2-3 пъти да го храни, да си играе и накрая му казах да си ми прибира първите 2 деца и да не се тормози. Запознаването беше лесно - дойдоха, подушиха и се изнесоха 😃 Нямаха интерес към нея изобщо, но пък малкия (тогава беше на 2г) много обичаше да ме стресира, тъй като нощно време лягаше на тъмно под повивалника на кошарата (със сгъваема сме) и аз само тръпнех да не реши да легне до бебето. Слагах комарник, спря за малко, после си намери начин да го избутва и пак се пъхаше дори през деня. Имали сме фал само когато мъж ми с целия си акъл разигра големия котарак точно докато кърмех бебето и той скачайки я одра по главата и аз почти получих удар...
За агресивен котан не знам, нашите са диви, но и мързеливи. Тя определено ги тормозеше повече, откак проходи/пролази, чак сега почна да ги гали, гушка и да е малко по-внимателна, а те да не се изнасят с 300

# 27
  • Мнения: 120
Запис за новата тема.

# 28
  • Мнения: 104
Аз спя изключително леко и обикновенно се будя през 30 минути (винаги съм имала ужасен сън... Напоследък стана по зле и се случва с часове да будувам ) 😅 Искам да попитам жените с домашни любимци как мислят да запознаят бебета с тях? Аз имам котарак който по принцип е доста агресивен и не обича да му се навлиза в личното пространство та тази мисъл малко ме притеснява.

Ние имаме 2 котки - мъжките ни принцеси, както им викаме 😃 С дъщерята просто решихме за 2 седмици да ги преместим при свеки (аз бях против, но го излъгаха моя , а и тя живееше през 2 блока, сега и ние сме при нея, за мое съжаление), за да свикнем с бебето, но мъжа ми ходеше всеки ден по 2-3 пъти да го храни, да си играе и накрая му казах да си ми прибира първите 2 деца и да не се тормози. Запознаването беше лесно - дойдоха, подушиха и се изнесоха 😃 Нямаха интерес към нея изобщо, но пък малкия (тогава беше на 2г) много обичаше да ме стресира, тъй като нощно време лягаше на тъмно под повивалника на кошарата (със сгъваема сме) и аз само тръпнех да не реши да легне до бебето. Слагах комарник, спря за малко, после си намери начин да го избутва и пак се пъхаше дори през деня. Имали сме фал само когато мъж ми с целия си акъл разигра големия котарак точно докато кърмех бебето и той скачайки я одра по главата и аз почти получих удар...
За агресивен котан не знам, нашите са диви, но и мързеливи. Тя определено ги тормозеше повече, откак проходи/пролази, чак сега почна да ги гали, гушка и да е малко по-внимателна, а те да не се изнасят с 300
Благодаря за успокоението! Нашият е агресивен само когато някой го пипа без той да иска та съм спокойна че имам време да свикне с бебчо... После явно ще учим бебчо да не го закача 😄 между другото и аз съм от Монтана 😊

# 29
  • Мнения: 481
Нашата котка първите месеци се страхуваше от бебето и бягаше с 200 щом я чуеше да реве.Започна да й обръща внимание чак след 6-тия месец някъде и се престраши да я доближи.После дъщеря ми като проходи започна да я тормози,а котката горката седеше и търпеше и като й писнеше да я дърпат,скубят и разнасят побягваше и се криеше от детето Grinning

Общи условия

Активация на акаунт