🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 7 (19.11 - 28.11) 🐄

  • 23 713
  • 485
  •   1
Отговори
# 45
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Да, на всяка възможна крачка. Защо Петър не е тежестите? Той бил по... и т.н.

# 46
  • Валенсия
  • Мнения: 219
Само на мен ли ми се струва, ме водещите гледат да захапят Петър, почти на всяка крачка? А и на агнето майка му - Гунчева и тя на всяко гърне мерудия!

Като че ли все ги е яд нещо на него. И И&A, и Гунчева. Thinking

Докато кЕнан Варварина си им е дружка. И им личи по коментарите. Wink

# 47
  • Мнения: X
Какъв е резултатът на този етап от играта?

# 48
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
7:3 в полза на Елбетица.

# 49
  • Мнения: 218
Само на мен ли ми се струва, че водещите гледат да захапят Петър, почти на всяка крачка?

Защото са комплексирани мишки, експлоатират това, че Пешо винаги е учтив и че така или иначе е мишена на всички. Бай Ганьо ги препсува и взеха да карат доста по-деликатно с шегите по негов адрес. Перчема просто не им дава причина да се откажат, защо изобщо трябва да атакуват някой като уж неутрална страна, е друг въпрос...

# 50
  • Мнения: 5 239
И един хубав чеп има в тази греда.

# 51
  • Мнения: 218
Отдавна съм на мнение, че откровено просташкото поведение на И&А в предаванията им не е  театър за пред зрителите. Опосумите просто са си такива и когато срещнат по-възпитани и умни хора, гледат да ги принизят по всякакъв начин, незнайно защо!

# 52
  • Мнения: 5 239
Това изглежда нечовешко.

# 53
  • Мнения: 1 593
Аз имам предложение към Фермата
В следващия сезон може да вкарат някак стимул за тези, които са били на повече дуели. Сега в този си формат викат едни и същи на дуел, което е тъпо спрямо тях, защото се преуморяват. В същото време сме длъжни да гледаме хора, които са с по един дуел и са го добутали на късмет до тук. Ако им сложат точки към вота за гласуване за 100те хил. лв спрямо делите, няма да ги викат така смело едни и същи.
Иначе на мен тази година правилата са ми ок, просто не ме кефи факта, че могат да изгонят човек, който си е спечелил битките, но ги дразни по някаква причина. Ако Ивайло беше в този формат ( хелоооу (; ) до сега да е заминал, примерно.
Още не съм гледала Иван в надкаст, пуснах си само началото, но нещо са прекалили, над 2 часа, ще го гледам 1 месец с паузите 😀
Битките тази вечер си бяха 50 на 50, още малко малко има, да видим.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 173
А при Канатица няма чепове, съвсем случайно нали?

# 55
  • Мнения: 1 281
Хора, аз ли съм нещо слабоумна, но играта на Сергей е потресаващо бавна, а времето му като на Петър. Нещо продукцията ли лъже или аз не съм наред

# 56
  • Мнения: 5 239
Ясна е работата. Не беше неочаквано.

# 57
  • Мнения: 1 281
Абсолютна манипулация ще е ако Канатица спечели

# 58
  • България
  • Мнения: 1 205
Страх ме е, че Кенан ще се нареже и нещо ще му влезе в окото.

# 59
  • Мнения: 5 239
Петър писа в профила си. Ясно е.

Общи условия

Активация на акаунт