🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 7 (19.11 - 28.11) 🐄

  • 23 712
  • 485
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 058
И от ,къде тази информация,че Коко е слаб на цепене,рязане и шибане...това да не сте някакви пророци...знам ли.....аааааа забравих от Пепе по гольем нема и можещ

# 481
  • Мнения: 5 228
Коко е слаб на... шибане? И аз не знам откъде дойде тази информация. 😂😂😂

# 482
  • България
  • Мнения: 1 205
И от ,къде тази информация,че Коко е слаб на цепене,рязане и шибане...това да не сте някакви пророци...знам ли.....аааааа забравих от Пепе по гольем нема и можещ
Няма експлозивната сила на Жоро и Кенан, нито издържливостта при силови занимания на Жоро и Кенан. Андрей се е доказал като добър на фермерските битки на арената, силен мъж е. Коко е по кардиото. (За протокола: харесвам много Коко)

# 483
  • Мнения: 82
Тези келеши опосумите, редом с къдравата им руса сестричка няма как до край да не продължават с простотиите и допълнително да внасят напрежение: "Имаше брат с брата, ама нямаше сестра за сестрата", по повод елиминирането на Присияна от другите жени в отбора ѝ.
Ами не са казали нещо грешно. GrinningПо жалки(от към стратегия) от жените в този сезон аз не съм виждала никъде в друго предаване. Ами нека да им стане малко напрегнато, та може и да се опитат да помислят малко...трудно е знам...ама малко поне.

# 484
  • Мнения: 458
Харесвах Приси от самото начало , много ми е симпатична и съжалявам че отпадна за сметката на някви страхливци.
Няма да имат повече фермерски пазари , защо ги пазят тия мъже като вече се борят за финала , а там са един срещу друг 🤷♀

Азък , че трябва още да гледаме тоя клоун Сергей 🤮 ще вземе да додрапа до финала

# 485

Общи условия

Активация на акаунт