🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 7 (19.11 - 28.11) 🐄

  • 23 711
  • 485
  •   1
Отговори
# 30
  • Валенсия
  • Мнения: 219
Скрит текст:
Леле,  сега няма да се говори със Сергей.  Нищо, че сигурно това е една от малкото битки в които той би спечелил .
Голямо възгордяване , голямо чудо


Това си е игра за бичето Кенан Rage

Битка подарена на "Кени" и Канатица.

Да им е честито!

# 31
  • Мнения: 2 193
Петър май ще си ходи...

# 32
  • Валенсия
  • Мнения: 219
Иван (водещ) към Андрей (играч):

"Е, тази битка ако не беше за 1 пендар, щеше ли да се откажеш толкова лесно...?!"

Mного си плитък, опосумче! Какви са тези елементарни въпроси?!
Като му е тежко, тежко му е, ако ще и за 500 пендара да е битката!

# 33
  • Мнения: 224
Водещия Андрей какви ги приказва, че без усилия се е отказал? Той играл ли я е тая игра, че да знае и при положение, че Андрей (играча) има дискова херния и последствията може да са по-сериозни, а и сега като се умори после какво ще прави, при положение, че Кенан щеше така или иначе да спечели.

# 34
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Сергей как се радва като животно, а още си спомням Канатица какво изсипаха върху Петър, че си оправил перчема.

Игрите са като за Сергей и Кенан, поне пъвите две.

А иначе отново Петър се оказа виновен. Всички въпросчета и коментарчета на водещите бяха в тази посока.

# 35
  • Мнения: 2 193
И изобщо не е вярно, че дължината на въжето на чувала няма значение.Нямаше да има значение, ако и от двете страни са дълги въжетата.Иван за баланс не е ли чувал?

# 36
  • Мнения: 457
Направо се учудвам на хората които харесват това куку комплексирано джудже Сергей , какво точно има да му се харесва 🤦♀🤔

# 37
  • Мнения: 224
Обаче на Гунчева как ѝ личи, че изобщо не се е подготвяла за Фермата. На люлките изкоментира как неминаването на средното въже е грешка или нещо подобно, а всъщност точно пропускането на това въже е ключово за по-бързото преминаване. Аз на нейно място бих изгледала всяка битка, за да знам за какво става въпрос.

Петър и Андрей бяха фурии на тая люлка, особено Андрей. Така преминаваха, че изглеждаше като детска игра. А пък участниците отказвали се на тая битка сигурно се чудят пред телевизорите как изобщо е възможно такова преминаване. Според мен Кенан и Сергей трудно биха подобрили това време, но пък всичко е възможно.

А прогнозата ми е, че Канатица ще спечелят дуела и Петър е вън.

# 38
  • Мнения: 3 518
Ох, със сълзи се смея. Не могааа, кЕнан Варварина ....
Joy

# 39
  • България
  • Мнения: 1 205
Битката с тежестите си беше за Кенан. Тази с въжето си беше и за двата отбора. Тази с люлките Петър и Андрей особено бяха машини. Кенан нямаше смисъл да минава повече от веднъж - можеше да му спестят зора, след първото минаване беше минал времето на Елбетица.

# 40
  • Мнения: 5 228
Браво на Кенан! Много повече го харесвам от Сергей.

# 41
  • Мнения: 4 404
Ех, ама и водещите 10 пъти натъртиха, дали не е по-добре да се откаже.  Сакън , да не се измори малко и да загубят следващите битки

# 42
  • София
  • Мнения: 9 920
Случайно мернах тази позната игра...но защо първо Сергей се пусна...като се вижда от километри че и Времето вече е х2...а и едва ли ще премине...а той се отказа. В предишен сезон си спомням че минаваха и през средното трупче.
Пп. Какво каза П. на Иван след като предаде щафетата на Андрей?
И на други участници ли водещите подмятат коментари, уж на шега по време на игра...

# 43
  • Мнения: 224
Случайно мернах тази позната игра...но защо първо Сергей се пусна...като се вижда от километри че и Времето вече е х2...а и едва ли ще премине...а той се отказа. В предишен сезон си спомням че минаваха и през средното трупче.
Пп. Какво каза П. на Иван след като предаде щафетата на Андрей?
И на други участници ли водещите подмятат коментари, уж на шега по време на игра...
Участниците не знаят времето на другия отбор и Кенан се отказа, не Сергей. Средното трупче е по-добре да се пропуска, а това кой как е минава през люлките е въпрос на избор - не е задължително да се минава и през трите люлки.

# 44
  • Мнения: 218
Само на мен ли ми се струва, че водещите гледат да захапят Петър, почти на всяка крачка? А и на агнето майка му - Гунчева и тя на всяко гърне мерудия!

Общи условия

Активация на акаунт