Бачорски и златната ябълка - Тема 5

  • 34 191
  • 702
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 856
Ама аз не знам какво се учудватe. Той човека си го каза, че ще си направи платен канал дето хората ще го гледат срещу такса. То отдавна стана ясно, че Даниел гони парите. Аз по-скоро не знам как има хора, които се връзват на глупостите им, че чак и плащат да гледат и слушат мъдростите на този левент.

# 676
  • Мнения: 39 444
За 300 лв да се направиш на паприкаш. Ей, на това му се вика лошо осъществен бизнес план!

# 677
  • Мнения: 20
Даниел си има фенове , сигурно ще се присъединят в канала . На мен лично ми е странно , да дам пари за да гледам живота на някой , ако е курс за нещо или на нещо учи, да , но не и да гледам живота на някой , който е известен

# 678
  • Мнения: 3 856
Ами те хората са го казали - докато има балъци, ще има и тарикати

# 679
  • София
  • Мнения: 11 641
Много повече се печели от свободно съдържание. Колкото ще ти донесат тези, които ще ти платят, ще си го избиеш с един рекламен пост. А за да имаш, такива, се иска развит профил, който хиляди хора да следят. Има си заровени канали за допълнително съдържание, но те са именно такива, а не да зарежеш основния си профил значително.

# 680
  • Мнения: 5 121
Стига сме му вдигали акциите на Данко, кой знае как ни чете сега и си вика - Липсвам ли ви маймунки мръсни?! А аз го следях единствено заради сладката Емели. Клипчетата, които той правеше с нея бяха супер забавни.

# 681
  • Glasgow
  • Мнения: 4 444
Боже, 53 последователи 🤦🏻‍♀️ разни лелки дето си показват стъпалата имат по повече и са по платени. Аз бих платила за някой канал от тези дето разнищват крими случки, някои биха за готвене сигурно...но да платиш да гледаш Бачорски в колата🙄🤯🤯🙄

# 682
  • Мнения: 927
Като е тръгнал така всичко за пари да прави. Скоро освен да очакваме метли с надпис Бачорски и марка почистващи препарати Бачорски.
Последния епизод даже не го гледах. Разбрах от тук за какво иде реч, ами изгубих интерес. Скоро ако не се и покаже съвсем ще забравя, че съществува.

# 683
  • София
  • Мнения: 11 641
Аз съм плащала на канали в ютюб, някой, който влага нещо от себе си, вложил е много средства за техника, за да може да гледаме с добро качество.

В ютюб канала, ако сложат секция само за мембъри, в която да качват допълнително съдържание, би било много по-релевантно. А не някой от публични да си направи частни сторитата. Въобще не ме интересува какво говори от колата.

# 684
  • Мнения: 19 518
Като е тръгнал така всичко за пари да прави. Скоро освен да очакваме метли с надпис Бачорски и марка почистващи препарати Бачорски.
Последния епизод даже не го гледах. Разбрах от тук за какво иде реч, ами изгубих интерес. Скоро ако не се и покаже съвсем ще забравя, че съществува.
Ами така е, то с трици маймуни не се ловят.

# 685
  • Glasgow
  • Мнения: 4 444
Като е тръгнал така всичко за пари да прави. Скоро освен да очакваме метли с надпис Бачорски и марка почистващи препарати
това ми напомни като им гледах ревюта в Google за кръчмата ( има много негативни за хигиената между другото, което е учудващо за бизнесмен с почистваща фирма) та някои от ястията се сервират на дъска- като дъските за рязане, както е популярно на много места вече, но тяхната беше с надпис "бачорски"

# 686
  • Мнения: 19 518
То цените в кръчмата му са до тавана, а асортиментът са печени меса предимно свинско, картофи, домати и краставици. Кувертът за НГ е малко повече от 200 лв на човек и беше доста скромен според мен. И в добавка Васко Милионера, нали.....Мястото за кръчма не е подбрано както трябва, хем на натоварен път, няма къде да се паркира, хем е отдалечено от града и няма добър ГТ.

# 687
  • Мнения: 910
Торино и Пашата са направили песен с Преслава.
Познайте кой "оркестър" участва в клипа..

Иначе от цялата история най ми липсва Еме. Това дете винаги успява да ме усмихне!

# 688
  • Мнения: 1 122
Торино и Пашата са направили песен с Преслава.
Познайте кой "оркестър" участва в клипа..

Иначе от цялата история най ми липсва Еме. Това дете винаги успява да ме усмихне!

Eмели е уникална... Васко Милионера и той ще намаже покрай това предаване, но за ушите е мъкааа.

# 689
  • Мнения: 823
Като говорим за глупости, Наска е пуснала стори, че книгата на тази Даниела е изчерпана и пускат втори тираж…

Общи условия

Активация на акаунт