Майски бебета 2024г. - Тема 3

  • 24 337
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 157
Благодаря ви момичета за отговорите!

# 61
  • Мнения: 787
И аз се прибирам от първа ФМ най-накрая. Докторката ми каза, че се виждат ръчички и краченца, на ръчичките се видяха и по 5 пръстчета, но по принцип е рано да се забележат други особености по крайниците.

Иначе с органите всичко е наред, има си всичко, което трябва да си има и всичко си работи Heart
Измери го с няколко мм. по-голям от проследяващия ме доктор и каза, че според нея термина е за 22.05, а не за 26.05 както е записал моя АГ, но за сега ще го водим 26.05.
Видяхме му и носленцето, аз се шегувам с ММ, че има моя профил  JoyJoyJoy

# 62
  • Мнения: 115
Здравейте, майчета Simple Smile Да е присъединя и аз към вас с една мадама, определена за 01.05 Simple Smile Втора бременност ми е и много бързо лети времето покрай първата ми дивачка.

# 63
  • София
  • Мнения: 869
Добре дошли на новите!
Ели, и при мен продължава зацапването, някои дни повече, други по-малко. АГ каза че ще изтича още сигурно месец, събраната кръв и отлепването е много голямо просто. Плацентата е силно вероятно да се вдигне при теб наистина. Моята предната бременност беше много ниска в началото и си се вдигаше плавно до края. Сега поначало е високо горе, но не знам докато расте матката накъде ще тръгне...

# 64
  • Мнения: 71
Здравейте, момичета!

Да се отчета и аз с днешния ми преглед. Беше много вълнуващо, лекарят по ФМ пусна и ММ с мен, което беше страхотно изживяване, тъй като АГ не го е допускала до сега и той за пръв път видя бебчо.

Ехографски погледнато всичко изглежда добре, но все пак чакаме и резултатите от кръвните изследвания. (Бях на ранна фетална и БХС)

Очакваме момченце 🩵 явно майчиният ми инстинкт ме е подвел, бях абсолютно сигурна, че ще е момиче 😂 но каквото и да е, най-важното е да расте здраво 😊

Поздрави!

# 65
  • Мнения: 472
Аз за съжаление съм в патологична бременност,спешно от Сърбия си се прибрах в Пловдив ,за да ме приемат... 😪

# 66
  • Мнения: 14
Здравейтее,имате ли идея за издаването на болничния какво ми е необходимо, освен информацията за фирмата в която работя,тъй като гледах в интернет и на няколко места ми излезна,че ми трябва и заверената лична амбулаторна карта (аг може ли да я попълни или трябва да е от личния лекар)

# 67
  • Мнения: 705
Амбулаторната карта трябва да е заверена от ЛЛ и подпълнена с информация на фирмата и твоите лични данни.Трябва да е заверена от ЛЛ.АГ подпълва само срока на болничния.На мен ми взеха и такса за първия болничен от 14 дни.Друго не е необходимо.В понеделник ще ходя да ми го продължат и ще ходя на лекарска комисия и ще видим там как ще е.
  Mims1900 много неприятно,какво  се случи     Confused

Последна редакция: сб, 18 ное 2023, 06:34 от Deni Tsvetanova

# 68
  • Варна
  • Мнения: 714
Аз за съжаление съм в патологична бременност,спешно от Сърбия си се прибрах в Пловдив ,за да ме приемат... 😪
Много съжалявам  Sad какво се случи?

# 69
  • Мнения: 472
Аз за съжаление съм в патологична бременност,спешно от Сърбия си се прибрах в Пловдив ,за да ме приемат... 😪
Много съжалявам  Sad какво се случи?
Ами инфекциите ми прогресираха навсякъде даже към бъбреците отидоха,антибиотика не свърши работа .Получих силни болки режещи и бодежи ниско долу ,хиперемезиса ми се активира и имам доста кето тела в урината ,усеща се ацетона .Освен това изследванията ми не са хубави имам еритроцити в урината ,освен тези кето тела ,анемия,всичко започна да ми спада вече ,червата и те не са ми ок вече след толкова повръщане ,а уж беше спряло.На всичко отгоре през нощта изтече водниста течност и щях да получа удар от страх ,правиха бром тимол и изследваха водите ,засега не са ,но съм на лежерен режим на системи нон стоп ,единствено до тоалетната ходя. А за капак най -вероятно вадя и песъчини или камъни и затова са тези еритроцити в урината ..Моля се ,вярвам ,дано тялото ми успее ,много плаках и през много емоции минах..

# 70
  • Мнения: 383
Mims, стискам палци нищо от това да не стига до бебето и ти да се оправиш бързо! Поне в болницата ще те следят постоянно и ще се грижат за вас. Мисли си, че всичко ще е наред и догодина ще гушкаш здраво бебе Hug

# 71
  • Мнения: 705
Mims1900 дано всичко се оправи бързо Heart

# 72
  • София
  • Мнения: 869
Мимс, стискам палци всичко да е наред! Като прочетох за воднистата течност изтръпнах. Минах точно през това. Така и не разбрах какво беше, но повече не се случи. Щом си в болница, поне си под наблюдение. Докато бях в Шейново миналата седмица, на съседното легло имаше едно момиче с хиперемезис, с всички показатели надолу като при теб, с лоши чернодробни показатели. Лекарите се справиха блестящо с лечението и когато мен ме изписваха, тя не беше повръщала от 3-4 дни и всички показатели се бяха подобрили. Стискам палци и при теб да се наредят нещата.

# 73
  • Мнения: 71
Mims1900, дано всичко се оправи бързо! Имай кураж и вяра! Страхът и несигурното плашат, но се опитай да си спокойна заради себе си и бебето. Опитай се максимално да се успокоиш, че си в добри ръце, лекарите си знаят работата. Успех, мило момиче! ❤

# 74
  • Мнения: 1 787
Mims, стискам палци и вярвам, че щом си реагирала бързо и си в болница ще се оправят нещата!

Общи условия

Активация на акаунт