💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 11 (13.11 - 20.11)

  • 154 477
  • 3 673
  •   1
Отговори
# 3 600
  • Мнения: 2 540
Моите 8 са: Крум, Благо, Цецо, Рълев, Момчил, Ива, Виктория, Денислава.

Рълев и Момчил са ми еднакво безразлични, но само защото Рълев е (единственият) гладиатор (макар и не първороден 🤪), ми е една идея по-напред. Макар че като цяло ми е все тая кой ще спечели този сезон.

Последна редакция: ср, 22 ное 2023, 15:54 от Bilyana14.

# 3 601
  • Мнения: 14 837
Симпатизирам на Рълев и Момчил. 100 пъти написах че ще се радвам който и от двамата да спечели.
НО участвайки и четейки в темата започвам да искам това наистина да е Рълев. И не защото Момчил не заслужава. Напротив заслужава и той. Но  някак си се подценява Рълев, подготовката му, възможностите му. Правят се опити да го изкарат по черен от дявола. Знам че ще се подцени и омаловажи и победата му евентуално. Знам че че се докарат от 10000 дерета вода, за да се  види колко е нечестно, колко не заслужава, колко е бутан.
Така, че айде Ване давай. Мачкай ги тия смешници:stuck_out_tongue_winking_eye:

# 3 602
  • Мнения: 1 640
Аз съм точно като January - от визитката: Момчил и покрай него Васко. Останалите ми се размиха след изчитането на всички. Но теглих и един тигел на зодиите. След това вече определено очаквах нещо от Момчил.

Моят топ 8 по досегашни впечатления: Момчил, Васил, Мастагарков, Виктория, Рълев, Крум, Радо, Теди Маринова. Евентуално Цецо вместо някой, но... Нека бъде топ 9 😀

# 3 603
  • Другата България
  • Мнения: 37 710
Симпатизирам на Рълев и Момчил. 100 пъти написах че ще се радвам който и от двамата да спечели.
НО участвайки и четейки в темата започвам да искам това наистина да е Рълев. И не защото Момчил не заслужава. Напротив заслужава и той. Но  някак си се подценява Рълев, подготовката му, възможностите му. Правят се опити да го изкарат по черен от дявола. Знам че ще се подцени и омаловажи и победата му евентуално. Знам че че се докарат от 10000 дерета вода, за да се  види колко е нечестно, колко не заслужава, колко е бутан.
Така, че айде Ване давай. Мачкай ги тия смешници:stuck_out_tongue_winking_eye:
Тоест, непознати хора могат да ти променят мнението за каквото и да е, което все пак виждаш със собствените си очи и разбираш с личните си възприятия?
Изненада ме.

# 3 604
  • София
  • Мнения: 769
Според мен в 3-та фаза, независимо от коалиции, грошове и личните предимства, са възможни много изненади. Игрите там често са статични и почти винаги само с един компонент, та не се знае кога кой ще завърши пръв и ще е с имунитет и кой ще е последен, съответно с автоматична номинация. Така че, като нищо по-слаб играч да не може да бъде номиниран, за сметка на някой доста по-добър, който автоматично ще е на елиминация.

Иначе аз съм за финал Рълев, Момчил и третият ми е все едно кой ще е, само да не е Виолета или Дунев. Не, че Виолета би имала шанс, но Дунев не е невъзможно да стигне до финал. За победител - бих предпочела Рълев, но и за Момчил ще се зарадвам.

Последна редакция: ср, 22 ное 2023, 15:02 от gg__

# 3 605
  • Мнения: 14 837
Симпатизирам на Рълев и Момчил. 100 пъти написах че ще се радвам който и от двамата да спечели.
НО участвайки и четейки в темата започвам да искам това наистина да е Рълев. И не защото Момчил не заслужава. Напротив заслужава и той. Но  някак си се подценява Рълев, подготовката му, възможностите му. Правят се опити да го изкарат по черен от дявола. Знам че ще се подцени и омаловажи и победата му евентуално. Знам че че се докарат от 10000 дерета вода, за да се  види колко е нечестно, колко не заслужава, колко е бутан.
Така, че айде Ване давай. Мачкай ги тия смешници:stuck_out_tongue_winking_eye:
Тоест, непознати хора могат да ти променят мнението за каквото и да е, което все пак виждаш със собствените си очи и разбираш с личните си възприятия?
Изненада ме.
Не, Мери. Не могат. Написах че харесвам и двамата. Написах, че исках да един от двамата. Не хората, а несправедливото  отношение. Рълев не е виновен че да речем продукцията е взела грошовете на Момчил, бе е виновен че му предлага предмети с предимство. И на Момчил да ги бяха предложили и той щеше да ги вземе. Всеки е там за наградата и ще се възползва от всичко. Но да се омаловажават успехите на единия заради тези неща, не е честно

# 3 606
  • Мнения: 7 232
Аз визитките на никого не съм гледала, защото първите няколко епизода пропуснах.
Вече като се загледах, съвсем естествено ми хареса Момчил и досега е така. Рълев ми беше в миманса, даже не помня нищо с него от началото. Всъщност, даже не си спомням кога започна да ми се появява в полезрението.
Май след като Гатьо и Цецо ги изпидуркаха при Амазонките.

Моите топ 3: Момчил, Мастагарков, Рълев.

# 3 607
  • София
  • Мнения: 728
От визитките харесах Момчил и Радо, после към тях прибавих Цецо и Крум.
Сега съм твърдо за Момчил.

# 3 608
  • Мнения: 3 429
Тон на жените в това може би даде Моника, а Денислава го взаимства и раздуха. Всъщност не съм сигурна дали Виолета не пусна тази муха първа, тенденциозно манипулативно.
За Денислава беше доста хитро спасително решение да отклони гласовете от себе си към Мастагарков като настрои Мартин срещу него и осъществи цялата тази кампания срещу недостойния страхливец и женомразец.

# 3 609
  • Мнения: 1 889
Аз понеже предпочитам да гледам наистина добре физически подготвени участници на терен. Другият вид мога да ги видя и в квартала на площадките. Моят топ 10 са : Василеви, Кръстеви, Цецо, Мастагара, Рълев, Крум, Пенелова и близначката. И Денислава и Ива от жените имат качества за финална седмица, ама първата ми е антипатична, а втората се наигра рано- рано.

# 3 610
  • Мнения: 8 919
Кое ви впечатлява най-много във видео визитката на Момчил?

# 3 611
  • Мнения: 3 429
Кое ви впечатлява най-много във видео визитката на Момчил?
Аз единствено за БДЖ запомних, защото и мен много ме дразни, че влаковете ни са като тези в Афганистан и го поздравих задочно.

# 3 612
  • Мнения: 8 919
Кое ви впечатлява най-много във видео визитката на Момчил?
Аз единствено за БДЖ запомних, защото и мен много ме дразни, че влаковете ни са като тези в Афганистан и го поздравих задочно.
БДЖ и Китай бях запомнила аз. Онзи ден като си изгледах пак, съвсем други неща видях.

# 3 613
  • Мнения: 1 640
Ако случайно някой подценява Рълев за потенциален номер 1 по лични качества, пуснете си пак визитката му. Аз като планинар по душа, не мога да не се възхищавам от геройството да тичаш по планинските чукари, състезателно и то; а да си топ в леката атлетика ти дава предимство преди почти всички останали в Игрите. На мен лично това към момента ми е най-тегавото нещо: маратонското бягане. Имах качества за спринт, но гледам маратонците със страхопочитание. А като хванеш планината, там се показва много волята, приспобимостта и това колко много ти е легнало нещо на сърцето, защото като ти дойде много, не можеш просто да спреш тренировката, да излезеш от залата и да се метнеш в колата.

Просто на мен лично Момчи ми е фаворит, поради социалната ми позиция. Искам да видя човек с неговия профил да спечели игрите.

Ииии искам в един следващ сезон да видя участник (чка), който/която заявява и слага нависоко уменията си по йога в цялата си комплексност. Любопитна съм за представянето...

Последна редакция: ср, 22 ное 2023, 15:28 от Mama2288

# 3 614
  • SF
  • Мнения: 21 397
В моя топ 8 влизат сегашните участници плюс Радо, без Виолета и Мартин. Вместо Дени, евентуално Теодора, защото другите жени отпаднаха много назад. Денислава не я харесвам като поведение и отношение към останалите участници.

Общи условия

Активация на акаунт