💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 10 (06.11 - 13.11)

  • 99 068
  • 2 340
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 409
Гласувах за Момчил. Страхотен е, истински победител.
Аз почти не гледам вече, чета ви. Не издържам да гледам тези нагласени игри и тъпотии. За пореден път съм супер разочарована. А гласения за победител, според медиите, хич не мога да го харесвам. Мъчих се, но няма за какво да се хвана.
Благодаря за темата!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 654
Добро утро, банда Simple Smile

Да си пожелаем победа на Гладиаторите в битката за територия. Мартинчо пак да ходи гладува една седмица. Безценно Grinning

# 47
  • Мнения: 631
Сега си обясних погледа и думите на Алекса, когато Момчил заложи на него на кастинг битката - направо му се подигра, накрая нищо не му пожела..., щял да загуби нарочно, за да загуби облога - евентуално!
Той е бил запознат от Мудеви, че такъв "Герой не може да съществува".

Последна редакция: пн, 06 ное 2023, 16:10 от Лъчестлъч

# 48
  • Мнения: 5 441
Благодаря за темата!

# 49
  • Мнения: 2 394
Благодаря за темата. Гласувах за Момчил.
Довечера предполагам старейшините на стопанството. Заради Мартин отпадна реката, много се изнервя милия той като гладува. Затова и Момчил спечели нечувано лично предимство на залога в събота - да реши реката или стопанството остават за втора дестинация.
Тази година сезона е "Игрите за Мартин".

# 50
  • Мнения: 3 495
Едва се удържам да не гласувам за Дунев в анкетата. Напълно заслужава победата. Скапан сезон - скапан победител.

# 51
  • Мнения: 1 890
Благодаря за темата, Дяволо. Както винаги е страхотна.
Гласувах за Момчил. Ако имах 2-ра опция щях да дам гласът си за Мастагарков.

# 52
  • Мнения: 7 197
И аз да благодаря за чудната тема.
Дяволо, не ни оставяй, без твоите коментари атмосферата не е същата Simple Smile

Гласувах за Момчил, той ми е фаворитът. Дори и да не спечели, е морален победител, анкети и мнения го доказват. От това съм по-доволна.

На Мастагарков и Крум също ще стискам палци.
Рълев ме загуби.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 411
Благодаря за хубавата тема Heart

Анкетата - напълно предсказуем резултат Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 8 892
Гласувах за Рълев. Отдавна ми е фаворит. Има си черни точки, но към момента не са толкова много, че да отстъпи първото място в личната ми класация. Помогна му това, че макар и много бърз и издържлив на терен, не се набиваше изобщо на очи в началото и че е много пестелив на приказки.  Момчил изгря много бързо и бързо се пренави. Вероятно като човек и извън игрите Момчил да е по-свестния от двамата, но към момента в Играта предпочитам Рълев като играч и победител. А кои са ти приятелите в еуфорията след края на Игрите не е много показателно.

# 55
  • Мнения: 4 570
Да, твърде предсказуем резултат даже Grinning

Както Ралица го нарече, Момчил Щедрий води Simple Smile

Момчил, когато се концентрира



Момчил, когато мисли

# 56
  • Мнения: 3 453
А кои са ти приятелите в еуфорията след края на Игрите не е много показателно.
Не мога съвсем да се съглася, защото след миналия сезон участниците тотално бойкотираха сърбина. Само Виктория, Цецо и Гого /изключение, защото той си беше приятел с всички/ се задържаха около "защитника на жените ".  Алекса трудно преглътна всенародната любов, ако въобще е успял. Вероятно Момчил е виновен И за това. 😁
Този сезон Мудев е в същото положение- събира се само с успешните млади хора и половинките им. Оряшкова е ясна. Други? Няма. Как един нарцис преглъща това? Никак. 🤷‍♀️
Дяволче, много те моля, в подходящо според теб време пусни една анкета за най-неприятния участник на сезона. 😉

Последна редакция: пн, 06 ное 2023, 17:51 от _Hope_

# 57
  • софия
  • Мнения: 3 382
Честито ни нова тема. Късно кафе от мен. Дяволче,  благодаря!
 Момчи и Рълев са ми фаворити, от момичетата Дени. Глас за Момчи.

# 58
  • Мнения: 997
Доста се преекспонираха думите на Алекса в Надкаста и му се приписват думи,мисли и дела, които не са негови просто защото не е харесван и не харесва Момчил.

В анкетата гласувах за Момчил и Рълев. Харесват ми и двамата, страхотни са на арената, но още по-страхотни извън нея. Харесва ми колко са мислещи, адаптивни и непоклатими. Съжалявам само, че Момчил трябваше да избере образа на героя мъченик, заради продукцията, силно подозирам, че друга му е била идеята, но дори и така много ми хареса.

# 59
  • София
  • Мнения: 945
Диаволо, благодарности за темата и страхотната корица - липсва ми Радо Simple Smile

Гласувах за Момчил в анкетата, няма какво да кажа - за мен той е победителят този сезон, който и да спечели реално.

Общи условия

Активация на акаунт