💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 10 (06.11 - 13.11)

  • 102 664
  • 2 340
  •   1
Отговори
# 60
  • софия
  • Мнения: 3 396
Някой питаше, кой е подготвял Момчи. Никой, доколкото знам.

# 61
  • При семейството си
  • Мнения: 6 612
Фифо на меден месец в Бали. Simple Smile


Благодаря за труда, вложен в темата!
Прехвърлих клипа на Фифо. Младоженката Мимето явно снимаше, защото почти не се показа. Английският му не е като кросфита му 😅 Готини, млади хора.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 430
Някой питаше, кой е подготвял Момчи. Никой, доколкото знам.

Анатема, лицемер!

# 63
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 248
Благодаря за темата!!!
В анкетата гласувах с Все ми е тая. Аз от самото начало нямам фаворити. Харесвам някой към даден момент, други ги зачерквам въпреки, че са в играта. Просто гледам "сериала" и това е.

# 64
  • Мнения: 4 596
Някой питаше, кой е подготвял Момчи. Никой, доколкото знам.

Анатема, лицемер!
Дам, знаех си, че ще забием в религиозна тематика ... Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 6 136
Благодаря за темата!

Гласувах за Момчил, разбира се. Ако имах още гласове, щях да ги дам за Мадагаскара и на трето място Рълев/Крум.

# 66
  • Мнения: 8 912
А кои са ти приятелите в еуфорията след края на Игрите не е много показателно.
Не мога да съвсем да се съглася, защото след миналия сезон участниците тотално бойкотираха сърбина. Само Виктория, Цецо и Гого /изключение, защото той си беше приятел с всички/ се задържаха около "защитника на жените ".  Алекса трудно преглътна всенародната любов, ако въобще е успял. Вероятно Момчил е виновен И за това. 😁
Този сезон Мудев е в същото положение- събира се само с успешните млади хора и половинките им. Оряшкова е ясна. Други? Няма. Как един нарцис преглъща това? Никак. 🤷‍♀️
От миналия сезон нямам никаква представа. Нямам мнение за Алекса, когото видях съвсем за кратко за първи път в съботния епизод. Думите ми са продиктувани от снимки на Рълев с нехаресвани участници и коментарите какви са му приятелите. Колко са му приятели изобщо не е ясно, пък и очаквано отпаднали рано участници да се опитват да гравитират около топ играчите.

# 67
  • София
  • Мнения: 11 622
И на мен не ми харесва в какъв образ вкарват Момчил, то и той се подвежда. За мен той не е мъченик, според мен и в реалния живот е леко особняк, често по-интровертен. В предаването също не мисля, че другите го отлъчиха, той си е такъв по-мълчалив и по-самодостатъчен, но играе винаги за победа и се раздава на максимум. На битки много го слушат всички, е, няма как винаги да е правилната стратегия, но е важно да има един такъв човек, за да не се лутат, както беше при Амазонките. Има качества и на лидер, но само в битките.

П. П. За Момчи гласувах

Последна редакция: пн, 06 ное 2023, 12:33 от Niya-

# 68
  • тук и там
  • Мнения: 11 604
Благодаря за новата тема .Flowers Hibiscus Огромен труд сте вложили. Снощи се хилих с гифчетата и някои от лафовете.Има култови фрази . В нашето фемили вече използваме Гатювото -ПИЧУИТЕ.ММ не гледа игри на волята,и ходя в друга стая да го гледам, ама като ме види да слизам вечер след предаването и все ме пита" Пичуите биха ли ".Sweat Smile. Жалко,че отпадна рано Гатю-доста бисери още щеше да натвори.

# 69
  • SF
  • Мнения: 21 264
Ммммм, нова тема с нов облик! Simple Smile
Да си пожелаем една атрактивна нова седмица.

# 70
  • Мнения: 1 247
Вече следя сезона доста вяло, добутвам го просто. Затова и мислех в анкетата да отговоря с "все ми е тая", но в крайна сметка реших да не бъда чак толкова апатична и да изразя мнение все пак (аз и на изборите вчера така Smile) Колебаех се между Момчил и Рълев (от време на време и Крум ми е симпатичен, но има моменти, в които ми иде да го фрасна с някой лост от реквизита по главата), но последно реших да дам глас за Рълев. Момчи си го харесвам и ще се радвам да спечели, обаче някак ми е много предвидим и леко скучен вече. Знам какво ще каже и как ще реагира почти във всяка една ситуация. Рълев ми е една идея по-мистериозен, разкрива се по-постепенно в цялостната игра и ми е по-интересен за момента, колкото и като човек и излъчване да не ми допада съвсем.
Към останалите образи пък съвсем никаква тръпка и очаквания нямам Sad

Последна редакция: пн, 06 ное 2023, 12:59 от Мила Атова

# 71
  • София
  • Мнения: 763
Благодаря за новата тема!

В анкетата, след известно колебание, гласувах за Рълев.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 10 613
За Момчи съм с две ръце и два крака, обаче....

# 73
  • Мнения: 812
Благодаря за темата!
Гласувах за Момчил, но нямам против и Рълев.

# 74
  • София
  • Мнения: 5 551
Добре, че не сте писали много миналата седмица, та изчетох темата, пропуснах само страниците за епизода, в който отпадна Радо. Не е епизод, който ми се коментира.

Фаворит ми е Рълев, някак си е перфектната комбинация на играч за мен - нито е гротеск злодей като Виолета и Мартин, нито пък има театралния геройски edit на Алекса. И мъченик не е. Силен е на арената, но очевидно е влязъл с идеята, че стратегическата и социалната игра са също толкова важни, ако не и повече. Не се изтъква, не защото е скромен, а по-скоро защото иска хората да имат ниски очаквания, и това проработи, много дълго време съотборниците му продължаваха да се изненадват от представянето му, защото изобщо не са го очаквали. Един път отговори на въпрос на Ралица утвърдително, въпрос, на който друг не вдигна ръка, и го разкостихме. Joy

Всъщност този сезон няма много участници, които да изпъкват с нещо, или които да подкрепям, повечето са ми безразлични. Освен Рълев, харесвам Момчил и Радо, Калоян също ми беше симпатичен още от визитката, но не показаха неговото развитие във формата. Понякога съм съгласна с някои неща, казани от Виолета, но не бих казала, че я подкрепям. Като цяло, тази година за мен включва най-велия женски каст.

Последна редакция: пн, 06 ное 2023, 12:29 от La Vikinga

Общи условия

Активация на акаунт