Отговори
# 15
  • Мнения: 9 871
Айде и аз на опашка за историята Simple Smile

Излизах, прибрах се. Сега заради Лан ще трябва да закусвам Yum

# 16
  • Мнения: 10 704
Яйцата са готови, картофите също. След малко ги обърквам с майонеза и засядам да хапвам.
И не ме обвинявайте,,че трябва и да обядвате !
P.S. Имам и голям шоколад Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 383
Гърмя, вали още, аз съм на спа. Joy



Последна редакция: сб, 04 ное 2023, 15:23 от ina.ina

# 18
  • Мнения: 9 871
Инче, прекрасна Heart Eyes но защо така срамежлива? Ето, даже са ти показали на картинка как да позираш Joy В облачно и дъжд, най-добре е във външния басейн. Има ли такъв?

# 19
  • Мнения: 10 704
Инче, прекрасна Heart Eyes но защо така срамежлива? Ето, даже са ти показали на картинка как да позираш Joy В облачно и дъжд, най-добре е във външния басейн. Има ли такъв?
А тъй ! Кажи и, че трябва да се разхвърли порядъчно за фотото, без такива зачохлени снимки !
Тука заваля и с чаша кафе зяпам какво става вън.

# 20
  • Мнения: 18 300
Ина, много си аристократична на тази снимка - в профил и с тази прическа.

Дъщерята обядва с качамак и кебапчета - хареса качамака, но като й казах, че едно време бедните са ядяли това, се намръщи и го отказа. Flushed Пък аз тъй, за обща култура го казах...
Баща й й купил книга за космоса - чете и ме пита: "Ти знаеш ли нещо за Големия взрив?" Е... знам, ама не чак с подробности... И не го помня лично. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 9 871
Лане, четеш ме като дявола Евангелието! Никакво разхвърляне, да заголи леко гръб - да.

"Ти знаеш ли нещо за Големия взрив?" Е... знам, ама не чак с подробности... И не го помня лично. Rolling Eyes
Joy

# 22
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Прибирам се от едно лежерно кафе и какво да видя - на входа на паркинга на блока спряла една кола и запречила половината място. Значи, мога да вляза, ама между нея и другата кола ще влизам на по един пръст място. И четирима полицаи седят и гледат умно. Спрях се културно, дадох мигач, че искам да вляза, никакво раздвижване, никой не се впечатли. Подпрях се на клаксона, тогава се разтичаха. Единия дойде и ме уведоми, че трябвало да мина през тясното, защото тая кола ескортирала бюлетините за изборите и трябвало да стои там!!! Тук е мястото да отбележа, че в съседния блок е кметството и покрай избори всеки път откачаме, че нито можем да излезем, нито да се приберем на тоя паркинг. Също така следва да отбележа, че колата НЕ беше полицейска, нито обозначена с нещо. Като ми накипя, ви казвам, със засилка влетях в паркинга, спрях колата и ги метнах по ред на номерата. Насосах полицая, че са отцепили половината улица с конуси и да си слагат там смотаната кола, а не да ни запречват паркинга. Зад мен комшията, сблъскал се току-що със същото безочие, се приближи с желание да участва в спора ама горкия не успя да вземе думата. Сега вали проливно навън и се надявам искрено всички участващи в това безумие, наречено избори, да подгизнат, да се тръшнат минимум с пневмония и да сънуват само бюлетини за една година напред!

# 23
  • Мнения: 6 383
Хайче, добре си ги строила всички. Joy

Снимки имам всякакви, по снимките съм аз. И благодаря ви за вниманието. Grinning Давайте сега ваши.  Joy

Има и външни басеини. Вече и слънце има. Аз и на дъжда се радвах, много.

# 24
  • Мнения: 9 871
Наши, ама като сме по без халат? Joy

# 25
  • Мнения: 10 704
Няма такова нещо като леко заголен гръб ! А и дупето като е голо,кой ти гледа гърба ... Mr. Green

# 26
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Хайче, не така, не така... за участващите в изборите, моля! Да не се тръшна, че много отговорна роля имам и без мен ще пропаднат в нашта община Sunglasses

# 27
  • Мнения: 10 704
Това,че ще има избори не означава, че може да се пренебрегват останалите неща, независимо от кого !
Има си начини на паркиране и те са регламентирани, особено в райони с висок брой живущи.
Толерантността не е за един ден Wink

# 28
  • Мнения: 35 968
браво, хай, разбий ги тия
понеже съм от участващите - миналата седмица 20 часа в сик без дори да съм от носещите бюлетините за отчитане, само близки срещи с чудния бг избирател
след днес 1/2 ден за приемане на машините, утре пак почти денонощие с редовия избирател
така че, по дяволите, обуйте за момент чуждите джапанки, щото тая държава някак си трябва да се движи напред
само мрънкане и крясъци не стигат, трябва и малко толерантност от всички*, за да се случват нещата
*много толерантност и усилия от всички нас всъщност
не само всеки да си гледа в паничката или паркинга
тук, че мяукаме по другарски и на където духат чуждите постове, е съвсем видно и ясно
ядосах се и си изпуснах спирката на метрото, отивам на комеди клуб, една добра форумска душа реши да ме завлече да се позабавлявам

# 29
  • София
  • Мнения: 35 107
Какичка взе луканката, сиреч наградата. И щото награда нямаше реално, а съм много писклива и ми купи баш баш шефа една да мълча Joy

Умря ми камерката на айфона, ще се купува хлип хлип нов.
Преди да свърши, те:








Последна редакция: нд, 05 ное 2023, 08:55 от Ms.Gorgeous

Общи условия

Активация на акаунт