Отговори
# 45
  • Мнения: 35 968
баз, не ги познавам

# 46
  • Мнения: 18 300
Само съм чела за тях, интересни са ми два: "Коледа на балкона" и "Призрак в раковина" (ако вярно превеждам).

# 47
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Тук е слънчево, засега. Надявам се да е така повече време, че поне малко да ми оправи настроението. Вчера имах толкова отвратителен ден колкото не ми се беше случвало от дълго време, рядко излизам извън коловоза, но направо ми се щеше да легна, да гледам в една точка и да тъпея без да мисля за нищо, ужас направо...

# 48
  • Мнения: 15 317
Ся се развълнува времето. Духа, прикапва. Бе, ноември, къси гащи, джапанки и тук таме якенце. Поне откачихме тока. Scream

# 49
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Утре си го дават бая хладничко. Поне на работа ще ми е ок. Хич не издържам на жеги напоследък.

# 50
  • Мнения: 10 704
Утре си го дават бая хладничко. Поне на работа ще ми е ок. Хич не издържам на жеги напоследък.
Вън си беше 13 градуса преди половин час. Идеално е за горещо кафе и кроасан!
Снощи явно е валяло защото улиците са мокри.

# 51
  • Мнения: 6 591
Да си продължа ноемврийската тематика.


# 52
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Досега лепих тапети. Ужас...

# 53
  • Мнения: 7 947
лепенето лесно...свалянето невъзможно..

# 54
  • Мнения: 10 704
Досега лепих тапети. Ужас...
Шъ лепиш, де ще идеш. А когато откриеш латекса/фасагена ще разбереш и други неща Wink
Хубав и спорен ден !

# 55
# 56
  • Мнения: 18 300
Добро утро!

# 57
  • София
  • Мнения: 6 308
ДУ, то добър ден, вече. Simple Smile
Абе, вчера сички се скатаха за празника, а? Или мноо са празнували. Simple Smile

Мноо ме дразнят тия сайтове. Само изскачат постоянно, загледам се, викам аре и аз барабар петко да си аресам нещо. И кво - 3-4 пъти ХL, с гръдна обиколка 115-120, смех. Почвам бойкот. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 7 947
Онзи, какъв празник е имало?

аз празнувах петъчна дегустация на червени вина с луканки и мезета..
някое от вината причинява главобол, не знам обаче кое точно.. Rolling Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 6 308
Е, къ бе. 10 ноември. Ноемврийската "революция". Grinning

Общи условия

Активация на акаунт