Малко сватбено тържество

  • 1 551
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 390
Здравейте,
Моля за съдействие и съвети за малка сватба през зимните месеци.
Коя зала в София е най-хубава?
Позволява ли се изнесен ритуал?
Може ли да препоръчате хубав ресторант в София? Ако е в близост и до ритуална та зала Simple Smile
Благодаря предварително!

# 1
  • Melmak
  • Мнения: 2 990
За съжаление повечето зали са си олдскуул. Вижте все пак Леге и Красно село.

За малък и приятен ресторант се сещам Кава на Парчевич.

# 2
  • София
  • Мнения: 90
Зала се има предвид ритуална зала?
Не споменавате за колко гости ще е тържеството, а това е най-важното при избор на място
Официален изнесен ритуал в община София не е позволен

# 3
  • София
  • Мнения: 11 987
Какво означава "малка" сватба?
За някои малка е с 10 гости, за други със 100.

# 4
  • SF
  • Мнения: 21 174
В София не може да правите изнесен ритуал. Може да си поканите друга община, които да ви оженят в София. Може да подпишете, а на самия ден да си поканите актьори, които да ви направят подписване заради гостите. Ама за десетина-петнадесет човека не знам дали си струва разправията. Има малки бутикови ресторантчета. Оженете се на бул. Витоша и наоколо е пълно с кокетни ресторанти, в които можете да обядвате. Не знам дали ще искате диджей парти, микрофони, първи танц, танц със свекървите... Трябва да дадете повече детайли, защото така си представям обяд с приятели и варианти има много.

# 5
  • Мнения: 390
Благодаря на всички за коментарите.
Ще е скромно събиране на около 30-40 близки хора.
Представям си го подписване и после в някой спокоен ресторант.
Нито една от залите не ме грабна. Едната тясна, другата тъмна, третата огромна. За наемане на лице от друга община трябва да разуча.
Никакви ритуали не искам.
Искам тихо и скромно, но от сърце за хората, на които държа.

# 6
  • Melmak
  • Мнения: 2 990
Залите са си кофти, така е.

# 7
  • SF
  • Мнения: 21 174
Покани си длъжностните лица от друга община, която може да си изнася книгата. Идват по двама - единият е длъжностното лице, може и кметът, а другият е като охранител на книгата или като свидетел, че бракът е реален.
Много хора ползват актьори за церемонията.

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 135
Нашата сватба беше 30 човека, най- близките ни хора..Свекърва ми ни посрещна с питка и мед и имахме малка торта , която разрязахме.Всички гости останаха много доволни.

Общи условия

Активация на акаунт