Бачорски и златната ябълка - семейно риалити (Тема 3)

  • 31 805
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 787
Те като ги гледам приятелките какви кухи лейки са…

# 721
  • Мнения: 103
А въпросната приятелка, която й е подарила ваучер с 1000лв е много добре запозната с прелъстяването и задържането на богати мъже, предстои да издаде книга по темата след около 2 седмици. И тя като Атанаска е амбициозна родопчанка, за разлика от нея обаче не крие че й помогнал мъж преди време за стандарта, който има.

# 722
  • Мнения: 605
Атанаска копира няколко руски и дубайски инстаграм акаунти. По принцип в инстаграм е по-лесно да достигнеш по-голям рийч като пускаш "луксозни" неща. Такива постове събират повече лайкове и блогърът добива популярност.

Бачорски и Атанаска бяха днес в Токуда, той подвикваше из фоайето подвикваше "Атанасияя" като пълен селянин и се хилеше докато бягаше. На живо изглеждат евтино с тези реплики, които си купуват от пазарите в Турция.

# 723
  • Мнения: 723
Бременна ли е
Атанаска копира няколко руски и дубайски инстаграм акаунти. По принцип в инстаграм е по-лесно да достигнеш по-голям рийч като пускаш "луксозни" неща. Такива постове събират повече лайкове и блогърът добива популярност.

Бачорски и Атанаска бяха днес в Токуда, той подвикваше из фоайето подвикваше "Атанасияя" като пълен селянин и се хилеше докато бягаше. На живо изглеждат евтино с тези реплики, които си купуват от пазарите в Турция.

# 724
  • Мнения: 1 787
Сега я гледам тази приятелка, по-низшите същества са тези, които хейтят ако не знаете. 😂😂😂 И гледайте философски на живота, дами! 😂😂😂

# 725
  • Мнения: 723
Еее, ти говориш така, защото ѝ завиждаш, че е по-успешна 😂

# 726
  • Мнения: 1 718
Сега я гледам тази приятелка, по-низшите същества са тези, които хейтят ако не знаете. 😂😂😂 И гледайте философски на живота, дами! 😂😂😂
Хейтът е жлъч, която човек излива в собственото си съзнание, та и моя призив е същия ☺
Нищо и няма на атанаска, краката и са супер, показва ги, що не

# 727
  • Мнения: 5 725
Ама въпросната приятелка пък хейти хейтърите 😂

# 728
  • Мнения: 723
Дам, за мен има разлика между това да хейтваш всяко нещо и да коментираш и изразяваш мнение. Не всяко различно мнение е хейт.

# 729
  • Мнения: 1 787
Сега я гледам тази приятелка, по-низшите същества са тези, които хейтят ако не знаете. 😂😂😂 И гледайте философски на живота, дами! 😂😂😂
Хейтът е жлъч, която човек излива в собственото си съзнание, та и моя призив е същия ☺
Нищо и няма на атанаска, краката и са супер, показва ги, що не
Аз също съм изумена от хейта, по-скоро се чудя на хората, които влагат толкова енергия в нещо подобно. Но не съм точно съгласна, че пишат главно хора, които им завиждат.
Иначе ми прави впечатление, че каквото и хубаво да се напише за Атанаска, тип косата й е хубава, краката не се приема.
Аз лично бях качила една снимка от стори на Емилия с една бяла риза, сутиена отвън под ризата и веднага ми се отговори, че е млада и свободна и може да ходи провокативна. 😂

# 730
  • Glasgow
  • Мнения: 4 438
А какво прави един кош 500 лв наистина, какви по-специални функции има.. да не ходи сам да се изхвърля🙄 ако е от тези със сензорите, дето не трябва да пипаш, за да го отвориш има по 50-60£

# 731
  • Мнения: 5 725
Аз мисля, че хейт и мнение са две различни неща.

Би било хейт да кажа Атанаска е грозна и кривокрака - при условие , че жената физически изглежда прекрасно.

Но да кажа постъпката и е грозна и неморална си е мнение и мога да го подплатя с аргументи.

А и нали това е форум, в който изразяваме мирогледа си?! Не разбирам съфорумките, които влизат и ни размахват пръст 🙃

# 732
  • Мнения: 24
Чудя се как е възможно всеки блогър или инфлуенсър  да пише и издава книги?!?!
Кой ги купува и кой ги чете изобщо? Имайки предвид, че скоро излезе проучване, че всеки втори българин в активна възраст не е прочел нито една книга за последната година.

# 733
  • Мнения: 11 180
След малко излиза епизод 4. Едновременно с това очаквайте и нова тема.

# 734
  • Мнения: 4 254
Момент сега, никой не е казал, че краката й не са хубави, просто постоянно натъртва на тях, това коментираме.
Относно сторито й с приятелките е тип оправдание, както е доснимано риалитито. Струва ми се обаче, че приятелките й леко й се подиграват, макар и на майтап. Тази русата направо си го каза в прав текст, защо го е споменала в предаването ...
Другата с книгата пък тя се изживява, като новата Кобилкина. Все пуска сторита как момичета й задават въпроси какво да правят в отношенията си и тя дава съвети на живо. В същото време е дизайнер и собственик на модна марка, падам.
Качила Емилия една снимка по-разголена, не отричаме, видяхме я. На А са на всяко събитие. Балкан разлика.

Общи условия

Активация на акаунт